Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretnék szülni, engedjem el a férjem emiatt? fórum

Nem szeretnék szülni, engedjem el a férjem emiatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. szept. 22. 18:26

Magyarul szeretnél babát csak a szüléstől parázol??

Hidd el a 9. hónapban már azon agyal egy anya,hogy nem érdekli mennyire fog fájni,csak jönne már ki!!

Egyébként meg nem olyan tragikus egy szülés!!

2014. szept. 22. 18:25

Front van... :)

...és minden rendben. Én úgy olvasom!

2014. szept. 22. 18:24

40 éves korodig simán eldöntheted, hogy szeretnél-e gyereket vagy sem.


Mit tennél ha 1 vagy fél év múlva besikeredne? - ezen gondolkodtál már?


Nem hiszem, hogy ez miatt el kellene válnotok... van még időd bőven.

Ne sírjál :)

2014. szept. 22. 18:24
Hát ez elég ostoba okfejtés.Azon rettegni,hogy mi lesz pár év múlva....És ha szülsz és úgy hagy ott a férjed,akkor mi van?Semmire sincs garancia.Lehet most még nem akarsz szülni,de lehet 3 év múlva igen.De az is lehet,hogy sosem lesz gyereketek és mégis örökkön örökké együtt fogtok élni.Mi a fenét parázol a jövőn?Élj a mának azt cső!
2014. szept. 22. 18:18

Sziasztok,

29 éves vagyok, a férjem 30, 6 éve vagyunk együtt.

Már régebben is szóba került a gyerek téma, mondtam neki hogy nem vágyom rá, vagyis néha talán, de inkább nem. Azt mondta hogy elfogadja bárhogy is lesz.

Ma délután éppen egy csecsemős műsor volt a tv-ben, amikor eszembe jutott újra ez az egész, és teljesen kiborultam, mert még távolabbinak érzem a szülés gondolatát mint pár évvel ezelőtt.

A férjem kérdezgette mi a baj, nagy nehezen elmondtam.

Azt mondta hogy ő teljes mértékben megért, igazat ad nekem, és nincs ebben semmi, mert van akinek van gyermeke, van akinek nincs.

Mit tegyek?

Gyermeket szeretnék majd azt hiszem, de a szülés kizárt dolog. Félek. És nem fog elmúlni ez a félelem, csak erősödik.

Mondtam a férjemnek, hogy én nem akarom tönkretenni az életét, megfosztani ettől az örömtől, mert lehet hogy most ezt mondja, de évek múlva bánni fogja.

Keressen nyugodtan egy olyan nőt maga mellé aki ezt meg fogja neki adni, és békésen váljunk el.

Azt mondta szó sem lehet róla, bár én sem tudom hogy gondoltam mert meghalnék nélküle.

Mit tegyek, segítsetek :( Nagyon-nagyon szeretjük egymást, és most annyira rossznak érzem magam, csak sírok órák óta.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook