Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem merek már létrehozni egy fórumot vagy egy vallomást... fórum

Nem merek már létrehozni egy fórumot vagy egy vallomást... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
34. lolita2112 (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
2023. jún. 11. 03:26
csak egyeterteni tudok veled!
2023. jún. 11. 03:25
megertlek,mert mar engem is ert bantas tobbszoris!
32. semleges (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 06:20
Elhiszem, de ne vedd magadra. Arctalanul, névtelenül nem mindegy ki mit mond? Honnan tudod, hogy nem egy lelki sérült, frusztrált kiégett ember áll mögötte akinek ez az egyetlen öröme. Rántsd meg a vállad és kész. Ha neked könnyebb nyugodtan írd ki magadból.
31. BV2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 20:15
A közösségi oldalakon se merek lassan véleményt, kommentet írni. Az emberek mióta lettek ennyire agresszívak?
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
2023. máj. 30. 20:12
Így van. Számomra az egészben a legszomorúbb, hogy akik ilyenek, azok észre sem veszik magukon. Ők csak jót akarnak, meg fáj az igazság...
29. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
2023. máj. 30. 18:59
"tudd,hogy akik lépten nyomon belekötnek a másikba" ,ezt akartam irni,bocs a hibáért :))))
28. michelle.r (válaszként erre: 4. - Barai)
2023. máj. 30. 18:29
Én voltam 🙃
27. Miss Angel (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 18:02

empátia úgy az emberekben kb 0,ezt jobb,ha megszokod.


Sokan-tisztelet a kivételnek-kifejezetten abban lelik örömüket,ha beléd rúghatnak,nem kell felvenni a kesztyűt,ennyi...vagy ha neked úgy jobb és megkönnyebbülsz tőle,olvass be nekik,aztán a továbbiakat hagyd figyelmen kívül.


Azt tudd,hogy a legtöbben,akik lépten nyomon belekötnek a másikba és itt élik ki az agressziójukat,azokkal sose stimmel valami,valamit kompenzálni akarnak,aki harmóniában van önmagával,a környezetével és kiegyensúlyozott,az nem így reagál,ezért nem kell neked kevesebbnek se érezned magad náluk,se bánkódni miattuk,egy percig sem.

26. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 17:25
Nem mersz??? Én csak azért nem írok ki semmit, mert nem érdekel a véleményük. 😄
25. globus (válaszként erre: 24. - Aszparagusz)
2023. máj. 30. 17:09
Az majdnem ugyanolyan, mint a kettes.
24. aszparagusz (válaszként erre: 20. - Globus)
2023. máj. 30. 17:07

Nálam van egy harmadik is.


Indít egy fórumot, majd az első-második neki nem tetsző hozzászólásnál kijelenti, hogy ki és miképp szólhat hozzá a fórumához.

23. b9e097a9f6 (válaszként erre: 11. - K-né Zsóka)
2023. máj. 30. 15:55
Mert egyre több a beteg, szorongó, önbizalom-hiányos ember, és jólesik nekik kiírni magukból mindezt. Sokan csak vallomást írnak, de fórum lesz belőle.
2023. máj. 30. 15:33
Szerintem pont az ilyen hozzászólásokra gondolt, amikor azt írta, leszólás, okoskodás :D
21. globus (válaszként erre: 21. - Regin_a)
2023. máj. 30. 15:27
😀😀😀
20. globus
2023. máj. 30. 14:49

Kettő féle anonim fórumnyitás borzolja a kedélyeket.


1. Amelyikben a tag kiír, és semmire nem reagál. Hagyja, hogy kalapáljon mindenki, idővel aztán egymás alá téve a lovat, elvágtat a téma valamilyen más irányba. Erre mondják, hogy bedobta a gumicsontot.

Ide írni felesleges.


2. A másik, amikor fórumnyitó a gyanútlan válaszoló fejét leordítva harciaskodással reagál, mindezt annak okán, hogy előzőhöz hasonlóan, csepegteti az információt.

Ebből viszont ki kell szállni, fortyogjon magában.


Most a rendesekről nem tettem említést.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 14:33

Nem rég nyitottam egyet, és rögtön az első két hozzászólás degradáló, sértegető hangnemben íródott, engem minősítve.

Kiemelem, hogy sokszor észreveszem, hogy nem is olvassák el értő figyelemmel el a kérdést (a legutóbbi esetben pl. biztos vagyok benne, hogy így történt), hanem élből nekiállnak vagdalkozni.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Semleges)
2023. máj. 30. 14:30
Rosszul esik, hogy megbántanak.
17. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 12:42
Szerintem, ha kellő információt is adsz a fórumozóknak a témában, ha megismerteted őket a háttérrel (és nem csak úgy csepegteted az infót), akkor normális hozzászólásokra számíthatsz.
2023. máj. 30. 12:36
Valóban jó lenne, ha -témától függetlenül- több empátiával íródnának a hozzászólások.
15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 14. - Shukran)
2023. máj. 30. 12:23

Miért? Tudod, hogy ki ő? Ismered a témáit, a vallomásait? Olvastad, hogy konkrétan beleálltak? Leszólta, bántotta valaki?

Félre ne érts! Nem azzal van bajom, hogy egyetértesz vele. Az nem világos, hogy miért.

14. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 12:19
Egyetértek veled.
13. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 30. 11:57
emlékszem :)
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2023. máj. 30. 11:56
az én voltam..-)))
11. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 11:29
Nem a személyed ellen irányul, a témaválasztás lehet az oka. Nem tudom milyen témában hoztál létre fórumot, de egyre több a beteg vagyok, magas/alacsony vagyok, kövér vagyok, mindenki engem bánt, sajnáljatok engem fórum. De bármilyen témáról legyen szó, úgy vágj bele, hogy tartsd szem előtt, nem biztos, hogy egyetértenek veled.
2023. máj. 30. 11:13

Témája válogatja.Én pár hete anonim fórumot irtam ki a LED Tv képernyőjéről ill. a rászálló legyek, molylepkék megöléséről.


Nem bántott senki, sőt megnyugtattak, hogy u.ezt csinálják. Volt aki elviccelte, de az inkább jól esett.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 10:34

Ez a te döntésed, nem vagyunk egyformák. Más-más élettapasztalattal rendelkezünk.

Ha nyitunk fórumot bármiről, a pakliban benne van, hogy másnak erről más a véleménye. Ez nem biztos, hogy bárki ellen szólna, csak más életek, tapasztalatok, látásmód.

Ami nem tetszik, vagy nyugodtan beszéld át, mert amennyiben agresszívá válsz, a másik lehet felveszi a kesztyűt, mert pont olyan napja van, és elrontod a saját napodat is.

Fórumot nyitni nyugodtan érdemes, hogy ne élezd a helyzetet, aki nem szimpatikus, lépj tovább!

2023. máj. 30. 10:30
És?! Nyugodtan hozz létre.
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 10:20

Nem minden fórumra/vallomásra igaz, amit írsz.

Vannak értelmes fórumtémák, de az utóbbi időben igencsak megszaporodtak a semmitmondó, szerintem egyszerűen unalomból vagy hergelésből kiírt vallomások. Mondjuk korábban is voltak ilyenek, ez a fórumozás már csak ilyen. Legutóbb elég nagy szünetet tartottam, be sem léptem a Hoxára jó ideig. Oka volt.


Többször olvastam már régi tagoktól, hogy valamikor milyen jó volt itt lenni, sokat nevettek, jobb volt a hangulat. Hát, amióta én itt vagyok, ezt nem tapasztaltam.

Bár volt/van néhány - számomra is értékelhető téma, korábban sokkal aktívabb voltam. Már ami a hozzászólásaimat illeti. Mindenkinek más a határ, nem egyformán reagálunk történetekre. Számtalanszor léptem be olyan fórumba, ahol a fórumnyitó kivételével senki nem írt semmi sértőt, csak éppen a kedves (ja, nem!) fórumindító elvárta volna, hogy mindenki neki adjon igazat, és minősíthetetlen szájkaratéba kezdett, minden hozzászólóhoz volt egy-egy „szép” szava. Aztán ment a süllyesztőbe a topikjával együtt. Megtapasztaltam, nem valótlant írok. Volt/van ám ilyen is.

2023. máj. 30. 10:17
Köszönöm az együttérzést.
5. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 09:59
Nem rosszak az emberek, csak vannak itt, akik többet megengednek maguknak, mint amennyit a jóízlés elbír.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook