Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
356. 34cbb06680 (válaszként erre: 353. - Zsuzsiim)
2011. jan. 15. 15:09

Sziasztok! Én is hasonló cipőben, akarom mondani papucsban járok... mert aki ezt eltűri az papucs, méghozzá szánalmas. Így, ha a tükörbe kéne valamit mondani magamról az ez lenne :(

Pedig szép és kívánatos vagyok, aránylag csinosnak és mások által műveltnek mondott 33 éves nő. 6 éve vagyok feleség és 1,5 éve anyuka. Semmi baj nem volt a szexszel, míg teherbe nem estem. Tervezett baba volt, mindketten örültünk neki. Mikor már gömbölyödött a pocakom a férjem eltaszított testileg és ez az érzelmi nemtörődést is jelentette egy idő után. Pedig hátulról senki nem mondta volna meg, hogy várandós vagyok még a 37. héten sem, anyira csak pocaklakós többletem volt :)

Majd szülés utáni 2 hónap elteltével én mondtam, hogy "ugyan legyen már valami", hogy tudjam OTT is remdben vagyok e.

Ezután sokáig semmi. kérdeztem, hogy vajon miért van ez, de a férjem arra hivatkozott, hogy "még annyira egyek vagyunk a bébivel meg a cicimből is ömlik a tej" és elhittem... Bár ismerőseim az ellenkezőjéről számoltak be, nevezetesen "az apa alig tudja kivárni a kötelező gátseb utáni begyógyulási időt". Hm!? És csak teltek a hónapok, a pici cseperedett, már másfél gyertya éghetne a tortáján, de mi azóta sem szexelünk. Férjem már mondja, hogy részéről minden oké e téren, ám mégsem közelít felém, én meg a több mint 2 éves érzelmi teher cipelésétől annyira megkeseredtem és hitehagyott lettem mint nő, hogy nem tudok vele lenni. Hiába beszélünk róla, részéről egyszerű a képlet: play gomb és indul az életünk, mint előtte, de nekem nem ilyen egyszerű. Mondtam neki, hogy ha talán érezném, hogy újra udvarol, majd meghódít, vagy egyszerűen csak mindennap megsímogat és ölelve alszunk el akkor biztos menne, de szerinte én nem ezen a bolygón élek, mert ilyen csak a filmeken van.

Elhagyjam? De én sem tudnám még egyedül anyagilag. Hááááát patt helyzet. Mivel egyedül vagyok a gondolataimmal szeretném ha írnátok. Köszönöm.

2011. jan. 14. 12:58
sziasztok.Annak idején én indítottam ezt a kérdést.sokáig nem voltam itt.Most ha tehetem visszaolvasom a történeteket és remélem újra beindul a párbeszéd.
354. Applelány (válaszként erre: 353. - Zsuzsiim)
2010. dec. 30. 12:40
Jajj,de ismerős:-(Már én is kész házisárkány vagyok emiatt.Igaz nálunk még a havi 1 megvan,de azt is úgy kell kikönyörögni.Na a kifogásokról aztá én is tudnék mesélni,már szinte minden volt kifogás...Már én is kezdek belefáradni az állandó visszautasításba:-(
2010. dec. 14. 00:38
Ebben a témában, sajnos én is járatos vagyok. A férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Igazi lángoló szerelemmel kezdődött. Már akkor én voltam a tapasztaltabb(6 évvel idősebb nálam, 25 évesen vesztette el a szüzességét), próbáltam bevezetni a szeretkezés rejtelmeibe, de hamar rá kellett jönnöm,hogy elég válogatós és finnyás. De ez nem zavart, mert így is a csúcsra juttatott. Meg hát a szerelem mindent leküzd. Igazándiból se a mennyiséggel se a minőséggel nem volt probléma. Aztán teltek az évek és egyre inkább azt éreztem, hogy kettőnk közül csak nekem hiányzik a testi szerelem. Amikor elindítottuk a gyerekprogramot, akkor becsületesen dolgozott a témán. Amint teherbe estem (3 hónap) rögtön befáradt. Amikor a kisfiunk két éves lett abbahagytam a fogamzásgátló szedését. A kéthavonként egyszeri együttléthez fölöslegesnek véltem. Ekkora már az elsárkányosodás jeleit erősen éreztem magamon. Túl voltam minden csábításon, fortélyon, vékonyabb,csinosabb voltam mint a kapcsolatunk kezdetekor, de minden hiába.Kifogások hosszú listáját ecsetelhetném,a fáradt vagyok, fáj a fejemtől kezdve, a begörcsölt a nagylábujjamig. Ebből nekem már nagyon elegem volt. Azt terveztem, a fiam óvodába megy én meg dolgozni és majd eljön az idő és dönteni tudok, megyek,vagy maradok. Mert még mindig szerettem. De ekkor minden összeomlott.Egy nagyon jó hír hallatán (üzleti jellegű)kedve támadt a szexhez.(ez nagyon ritkán fordult elő, ekkora már én belefáradtam a kudarcokba így még ritkábban szeretkeztünk.)Én Barom!!! a mohóságomnak köszönhetem, megengedtem, hogy az óvszert mellőzzük(ezzel is baja volt)hiszen a menstruációm utolsó napjaiban jártam. Terhes lettem!! Mindig két gyereket terveztünk,nem volt kérdés ,most jön és kész. Bár én nem repestem az örömtől, ő viszont nagyon. Na ettől a ponttól halt be a szex közöttünk. Az első harmadban, 2 alkalom, második harmad 0. A harmadikban csak azért volt egy ,mert túlhordtam a babát és be kellett feküdnöm a kórházba, ezért megkértem "csináljon velem valami",mert szülni akarok. Ennek ellenére lefeküdt aludni én az átvirrasztott éjszaka után felébresztettem és így lett meg az az egy alkalom, amivel 5 hónapig be kellett érnem. Kislányunk lassan 10 hónapos, a helyzet változatlan. Megkeseredtem!!! Már nem szeretem a férjem, szépen lassan kiölt minden pozitív érzést belőlem. Én sem kívánom vele a szexet. Azóta amióta nem "zaklatom" az ágyban esténként lezuhanyozva megy aludni, előtte vagy nem fürdött vagy addig nézte a tévét míg én elaludtam. Csak én látok összefüggést? Esténként azért imátkozok legyen erőm ,bátorságom,elhagyni. Most csak a megélhetés végett vagyok vele . Nem tudnám eltartani a gyereket, nincs senki támaszunk.
352. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 351. - Nyúl anyó)
2010. ápr. 11. 12:42
ez csak véletlen :) nálam is előfordult már több Gábor és mégsem volt egyik sem az igazi :D
2010. ápr. 9. 11:21
Nem vagyok büszke magamra,de nem hiszek a véletlenekbe.Egyszer már voltunk külön és akkor is miattam,szerintetek véletlen,hogy ugyan olyan keresztnevű fiúk változtatnak valamilyen formában az életemen???Hát...Lehet,hogy csak bebeszélem,de jut eszembe nagyapám mind a 3feleségét Máriának hívták:)Azért elég sokan járunk hasonló cipőbe.Az ember azt gondolja,hogy csak ő vele történhetnek meg ezek a negatív/persze pozitív/élmények.De sok nő gondolkodik így és bele mernek vágni.Persze lelkileg rohadt szar.De valamit,valamiért....
350. 090716 (válaszként erre: 349. - Nyúl anyó)
2010. ápr. 9. 07:31
Van itt pár fórum , ahonnan jó sok ismi lesz a pokolba. Ott leszünk mi , meg a szeretőink. De szép is lesz. Na meg nagy tömeg.
349. nyúl anyó (válaszként erre: 346. - 090716)
2010. ápr. 8. 19:30
Akkor randi a pokolban???Mondjuk én nem hiszek a pokolba,ha van,akkor ott talizunk:)
348. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 347. - 090716)
2010. ápr. 8. 14:04
nem tudom, megint otthon voltam a szüleimnél egy hetet, és nem látott addig... most nagyon kedves, állandóan hív, hiányzom neki, mondja hogy szeret...nem értem Őt egyáltalán... most, hogy hagyom tegyen amit akar és nem foglalkozom vele úgy ahogyan eddig, most "nyomul"... tipikus férfi, most éppen azt mondta, hogy bár mit is mondott eddig, szeret, és miattam képes megváltozni, ha szeretném még...mondtam neki, hogy már nem hiszem el amiket mond, max csak amiket tesz, így ha valóban akar, akkor tegyen érte...majd kiderül mi lesz...
347. 090716 (válaszként erre: 343. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 8. 13:41
Nálatok még minidg semmi jó?
346. 090716 (válaszként erre: 344. - Nyúl anyó)
2010. ápr. 8. 13:40
Nem érdekes, mi megértjük, és veled együtt átérezzük. A pokolban meg együtt leszünk. Amúgy nekem is hasonló a helyzetem, mert a férjem nem tud, bár lehet nem is akar felizgatni, VELE meg elég ha felhív. Mondjuk mással még nem jártam így, de ŐT pokolian kívánom. Mindig.
345. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 344. - Nyúl anyó)
2010. ápr. 7. 21:55
ez nehéz ügy...
2010. ápr. 7. 18:55
Hát milyen fórumok vannak...De jó,mert letudom írni,ami velem történt.Van két lányom és 30fölött vagyok.A férjem igazán szeretetre méltó ember,és jó apa.Sokat beszélgetünk és 16éve élünk együtt.Még sem elég.Ő szeret és kíván,de velem sajna más a helyzet.Nekem 1 éve van valakim.Tud róla és még is együtt vagyunk a gyerekek miatt.Én szeretnék válni,ő nem hajlandó,mondván,nem tud a gyerekek nélkül élni és anyagilag sem jönnénk ki külön-külön.Nem csúnya,de nem kívánom,nem hoz lázba.Hiányzik valami belőle.A FÉRFI.Csak azt tudom,hogy ha hozzám ért/már másfél éve nem szexeltünk/Olyan száraz voltam,mint a sivatag és most a kedvesemmel más.1 éve vagyunk együtt,de még mindig lángolok,elég,ha megfogja a kezem.Már érzem a vágyat.Sajnálom.Igen.azt várja el a társadalom,hogy csak egy legyen életünk végéig,jóban,rosszben.De kérdezem én.Miért ne lehetne egyszerre több férfit szeretni,persze ez most nem csak a szexről szól.Még a buddhizmusban is elfogadott.Na mindegy a katolikus hit szerint megyek a pokolba.
343. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 342. - 090716)
2010. márc. 25. 10:30

:)

igen, én is tudnék...

de sajnos nem tud, vagy nem akar, meg amúgy sem találkozunk sajnos minden nap....

342. 090716 (válaszként erre: 341. - 7717d911a9)
2010. márc. 24. 21:46
Mert csak, meg mert van két gyerekünk. Meg lehet neki jó, és elég a heti egy alkalom, de nekem meg nem. Nem vagyok kiégve, pont szexualitásom csúcsát élem. Na ezért tudnék én napi szinten szeretkezni.
341. 7717d911a9 (válaszként erre: 338. - 090716)
2010. márc. 24. 17:36

Ha ennyire nem érdeklődik felőled akkor mért vagytok együtt???


Mellesleg, ha szexelni akarsz akkor ugorj bele!!!


Fölösleges az orra elé dörgölni a tervedet!! Főleg ha úgyse érdekli!!!


Valószínüleg ki vagytok mind a ketten egy "kicsit" égve!!!


Ez így sehogy sem jó!!!

340. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 339. - 090716)
2010. márc. 24. 13:53

igen, sajnos...

ismerős az estet...

339. 090716
2010. márc. 24. 13:48
No, és hát így megy tönkre egy házasság.
338. 090716
2010. márc. 24. 13:47
Az én férjem tisztában is van ezzel, de a füle botját sem mozdítja. Még akkor sem, ha esetleg mondom neki, hogy adok fel hírdetést, mert nekem kell a szex.
337. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 336. - 090716)
2010. márc. 24. 13:38
szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk ;)
336. 090716 (válaszként erre: 335. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 24. 13:29
Ezzel én is így vagyok!
2010. márc. 24. 12:43
az a helyzet, hogy nálam ha nem működik a szex, akkor a többi dolgok is elkezdenek zavarni... ráadásul, ha meg is tagadják tőlem, akkor kibírhatatlan vagyok :D akár mennyire szeretem a páromat, sajnos vagy nem, el kell ismerni, hogy a kapcsolat alapköve a jó szex...minőség és mennyiség egyaránt!!!!
2010. márc. 22. 17:13
Szóval az egyik kérdés az, a szex fontosabb, vagy a párom. Ha csak ez a kérdés, akkor egyértelmű: a párom-mivel más nagyobb gond köztünk nincsen. Viszont ilyenkor már a legkisebb gond is nagy lesz, mert általános elégedetlenség van. Nem tudok ennyire önzetlen lenni, fel kell áldozni nemcsak azt a pár perces örömet, hanem a nőiséget, a frissességet, az élet mélyebb átélését--kinek mit jelent a szexualitás. És hát igen, nem mindegy h ki lesz az a "másik".
333. 7717d911a9 (válaszként erre: 332. - Franciska68)
2010. márc. 20. 12:57
Ha meghalsz, a párod kézenfogva fog veled menni???
332. Franciska68 (válaszként erre: 330. - 7717d911a9)
2010. márc. 20. 06:58
Teljesen igazad van a szex fontosságáról!Ezt én is osztom csak nem értem akkor miért kell tovább vinni valamit ha a legfontosabb dolgot máshol kapod meg. Nem a keresés és változtatás igényével nem értek egyet hanem hogy mit keres egy amúgy totál érdektelen kapcsolatban. Ha csak az a lényeg hogy egy helyen aludjunk vagy hogy tőle vannak a gyerekek szerintem kevés. Lehet keresni kell és meglesz az is akivel ez is jól működik.
2010. márc. 20. 00:06
Vacak lehet.
330. 7717d911a9 (válaszként erre: 329. - Franciska68)
2010. márc. 19. 23:54

Ha nem látod át hogy a nyitott dolgok csak jobbítják a helyzetet, akkor csak szenvedj nyugodtan mint a partravetődött bálna!!!


Mindenki a beteljesülését keresi és ez nem forma, hely, idő, mennyiség, pecsét,...kérdése!!!


Hanem MINŐSÉG kérdése!!!


Lehet hogy ő a párod, a férjed vagy akárki!!!


De szépen lassan megöl Téged!!!


Aki nem képes kezében tartani a szexualitását, az elsorvad!!! Meghal!!! Megnyomorodik!!!


Mert a szex egy energia!! A minőség és az éltetőerő energiája!!!


Remélem átlátod!!!

2010. márc. 19. 05:14

Sziasztok! Nehéz téma amiről szó van de nem hiszem hogy a nyitott házasság megoldást jelent a problémára.Hogy lehet egy házasság jónak mondható ha mindenki máshol szexel. Számomra a szex az összetartozás pecsétje és ha mással csinálom az vele jelent egy kapcsot. Illetve hogy lehet teljes értékű párkapcsolatot élni ha este lefekszem valakivel hazamegyek és mosolygok és minden rendben , együtt alszom a másikkal.Biztos nagyon maradi a felfogásom. 22 éve élek házasságban, nem az első pasim a férjem,de előtte rendesen kitomboltuk magunkat. A szex minőségileg nagyon jó.Néha én is keveslem ezért is kezdtem el elolvasni ezt a fórumot.

Összegezve én úgy gondolom hogy a monogámia nem egy csökött társadalmi elvárás hanem természetes dolog. Hisz ha mással szexelek akkor előbb utóbb vele akarok majd élni.Tehát vele akarom a kapcsolatot.Ha minden hibásan működő "funkció" miatt máshol keresgélnénk elég sokan lennénk egy kapcsolatban. Lenne szeretőnk, szakácsunk, gyereknevelőnk, sofőrünk stb. kinek miben gyenge a párja.Nem ám azt akarom mondani hogy maradjunk együtt ha ennyire nem működik a kapcsolat egyik talán legfontosabb része. Azt hiszem el kell gondolkodni a váláson hisz a tervezett még 30 évet így nem lehet leélni.

328. k.tünde78 (válaszként erre: 327. - K.tünde78)
2010. márc. 18. 18:12
abban bízom,hogyha lefogy akkor Ő is kívánja majd a szeretkezést:-))most 132 kg(138 volt tehát fogyogat szép lassan)ha még letudnad dobni 30 kg ,akkor talán Ő is sokkal aktívabb lenne minden területen.Jaj bár így lenne,nem akarnám Én minden áron megcsalni Őt,hisz nem tartom tisztességesnek,de az Ő részéről sem tisztességes,hogy 32 éves léttemre megtagadja tőlem az egészséges sexszuális életet,elkárhozásra ítél.
327. k.tünde78 (válaszként erre: 326. - Ilyennemlétezik)
2010. márc. 18. 18:07
áááá,ha úgy alakúlna a dolog akkor tuti úgy csinálnám ,hogy ne derüljön ki.na de ez még csak egy feltevés,bízom benne,hogy itthon addig pozitív irányba változik a jelenlegi helyzet és így nem kerül sor a félre lépésre.Meg hát valjuk be őszintén,ha az ember ilyen lépésre szánja el magát,akkor az sem mindegy hogy kivel teszi azt.
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook