Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem képes kimutatni, hogy fontos vagyok neki, nem érezteti... fórum

Nem képes kimutatni, hogy fontos vagyok neki, nem érezteti... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. dec. 12. 06:53
Nem szeret csak kíván.
10. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 23:23
Tehát a nagy semmihez ragaszkodsz? Ez aztán a kapcsolat!
9. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 12:38
Egyébként mondtad neki, hogy mit szeretnél, vagy csak belekötsz minden apróságért? Amúgy ha sárkány vagy, eszebe sem fog jutni, hogy pozitív visszajelzést adjon.
8. Violet18 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 11. 12:32

Ha nekem folyton az arcomba jön ugyanattól én nem emojit küldök hanem letiltom 🤣🤭


Rohadtul nem számít amúgy ez a nyomorult emoji, de habsok a veszekedés nem fog változni, fi: keress mást 🤷‍♀️

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 10:46
Én sosem értem ezt a like, emoji dolgokat. Nagy az ismeretségi köröm, bizony számtalanszor hallom, nézd már milyen szánalmasan néz ki, küldök a hülyének egy jelet, had örüljön. Már megint a kölykét tolja az arcomba, de dobok egy szívecskét....tehát a világon nem jelent semmit, de te tudod. A valóságban élsz, vagy a virtuális baromságokban hiszel, ha kapsz egy szívecskét, akkor tuti jobban szeretne? Ááááá, ne butáskodj már.
6. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 10:44
Nem fog megváltozni! Belenyugszol, vagy lecseréled! Én váltottam, nagyon jó döntés volt! Azóta boldogan élek és a tenyerén hord a férjem! Nem mindig kell beérni azzal ami van!
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 10:35
Biztos hogy ilyen keserűen akarod leélni az életedet? Ebből a pár szóból is látszik, nem vagyok egymáshoz valók. Te nem érzed? Csak vesztegeted a drága időt.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. dec. 11. 10:33
Nem azon vitatkozunk, hogy nem képes kimutatni, hanem minden apróságon. Feszült vagyok, mert szeretném érezni azt, hogy szeret, és én nincs mit kezdjek azzal a szeretettel, amit iránta érzek.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 10:17
Miért nem keresel olyat, aki kimutatja, ha te erre vágysz? Attól, hogy ezen vitázol változni pont nem fog semmi...
2022. dec. 11. 09:57
Nőj fel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook