Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem is értem, kíváncsi voltam hova fut ki a dolog... fórum

Nem is értem, kíváncsi voltam hova fut ki a dolog... (beszélgetős fórum)


17. Törve (válaszként erre: 16. - Globus)
febr. 25. 20:37
Rendben, fel is tettem egy kérdést neki.
16. globus (válaszként erre: 15. - Törve)
febr. 25. 20:01
Valahogy a leírtakból nekem is ugy jön le, hogy nagyobb jelentőséget tulajdonítasz a jeleknek szükségesnél. Persze légy figyelmes, óvatos, főként hallgasd meg, mit mond.
15. Törve (válaszként erre: 13. - Bichi)
febr. 25. 19:36
Megértem, hogy ennyiből az jön le, hogy csak a lájk.. nem baj:)
14. Törve (válaszként erre: 12. - Globus)
febr. 25. 19:31
Nem, nincs közös gyerekünk
13. Bichi (válaszként erre: 1. - Törve)
febr. 25. 19:29
Tiszta szerencsem hogy sosem like-olok semmit, még a férjem összerakna valami hülyeséget :DDDDDd
12. globus (válaszként erre: 5. - Törve)
febr. 25. 19:28
Azt írtad, hogy férjed lánya. Ő nem közös?
11. Törve (válaszként erre: 9. - K-né Zsóka)
febr. 25. 18:53
Ez tiszta sor. A bizalom korábban elveszett, részemről mindenképp, ezért beszéltük meg, hogy újraépítjük magunkat és egymást. De ismeritek az érzést, nem tudom a nevét, de ott van, piszkál, nem hagy nyugodni.
10. Törve (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
febr. 25. 18:51
Nem csak ebből, ez már csak a katalizátor volt. Nem ugrok egy lájkra, nem vagyok már óvodás,de az egyéb minden körülmény, ami mindig fura volt, például,hogy hétvégén nem hívott, csak ritkán de találkozni nem találkoztunk, vagy hogy rájöttem, hogy nem ott lakik, ahol mondta, meg ilyesmi, az mind furcsa érzéseket keltett bennem. Egyenesen mindig rákérdeztem, de mindig tagadott és keresett tovább engem. Most már viszont tudom. Csak azt nem, milyen lépést tegyek. Nyilván rájött este, hogy már tudom, de előbb-utóbb valamit mondania kell.
9. K-né Zsóka (válaszként erre: 7. - Törve)
febr. 25. 18:47
Ja ez így már több infó, de így is fenntartom azt, hogy ha nincs bizalom, akkor nincs értelme.
8. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Törve)
febr. 25. 18:45
Várj csak...együtt dolgoznak, lájkolja a képeit és te "összeraktad" ebből, hogy viszonyuk van? Lehet, hogy egy beszélgetést megérne a dolog, de szerintem fölösleges. Mindig benned lesz a mi van ha..., így pedig nincs jövője egy kapcsolatnak.
7. Törve (válaszként erre: 6. - Amaunet)
febr. 25. 18:42
Sajnos nem, biztos, hogy jól jött össze. Aztán lettek más forrásaim is így, hogy tudtam már merre forduljak. Nem csak ültem és kombináltam.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Törve)
febr. 25. 18:39

Nem lehet, hogy rosszúl raktad ki a puzzlet? Egy likeból ilyen török sorozatba illő drámát kerekíteni...?

Végülis, ha a kollágája és ismerőse a fb-on, akkor miért ne likeolhatná a fotóját?


"Összeadtam az 1et a 2vel. Gyorsan helyükre kerültek a darabok."

Szerintem add össze újra és ne láss mindenben hátsó szándékot!

5. Törve (válaszként erre: 3. - Globus)
febr. 25. 18:15
Én is amellett voltam,hogy változtunk mind a ketten, de igen, van dolgunk még egymással, rakjuk össze.
4. Törve (válaszként erre: 2. - Libikóka)
febr. 25. 18:14
Köszönöm, adtam esélyt, épp ezért találkoztam vele sokszor. Elmehetett volna úgy a nyáron, hogy ez a sok hónap nem azzal telik,hogy keres, hogy a törődés látszatát kelti. Kiszenvedtem volna mostanra. Mire volt jó ez, talán sosem fogom megérteni. Ez emészt.
3. globus (válaszként erre: 1. - Törve)
febr. 25. 18:13
Te mit szerettél volna, mielőtt az említett információhoz jutottál?
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Törve)
febr. 25. 18:08

Miért bántanánk?


Azt gondolom,,hogy jár neked még egy beszélgetés,,minimum.

Hogy ő mennyire lesz őszinte,,vagy mennyire tudsz hinni az más kérdés.

Kívánom a legjobbakat:)

febr. 25. 18:00

Sziasztok. Muszáj írnom, ne bántsatok. Férjem nyáron lelépett, rá kb egy hónapra megkeresett,hogy elölről építsük fel a kapcsolatunkat. Elkezdtünk randizni, vacsora, beszélgetések, karácsony, ilyesmi. Mindig ő keresett, mindig ő hívott. Kérdeztem, mit szeretne, mit csinálunk mi egyáltalán? Erre ő visszakérdezett, hogy mit gondolok miért hív, keres?

De valami motoszkált jó ideje bennem, mondta, hogy hova költözött, de tudtam, hogy az nem lehet igaz. Tegnap este nem tudom,hogy mi vezette a kezem, rámentem egy munkatársa fb oldalára és ott láttam,hogy férjem lánya szívecskét, az anyja sima lájkokat nyomott a képeire, meg hát férjem is. Összesen 4en vannak a cégben, ő a főnök. Összeadtam az 1et a 2vel. Gyorsan helyükre kerültek a darabok. Konkrétan a lány a barátnője,bár tagadta, hogy lenne neki, mikor rákérdeztem, pedig akkor már külön éltünk. A héten is 2x randiztunk, ebédet hozott nekem. Mikor megfejtettem a dolgokat az este, megpróbaltam felhívni, de nem vette fel, majd 1,5 órával később 3x is próbált elérni. Valószínűleg azért, mert szóltam a lánynak, hogy szóljon a férjemnek,hogy keresem, beszélnünk kéne. Nagyon durván árvertnek és megalázottnak érzem magam. Kérdésem nincs, csak jól esik kiírni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook