Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem hiszem el, hogy ennyire idétlen vagyok, hogy nem tudom... fórum

Nem hiszem el, hogy ennyire idétlen vagyok, hogy nem tudom... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 25. 23:46
Egyelőre hagyom az egész kontaktlencse projektet... Elkészült az új szemüvegem és egész normálisan áll rajtam, legalábbis jobban mint az eddigiek. Az optikus is beszólt, hogy befelé kancsal az egyik szemem (eddig is tudtam magamról) de ha rajtam a szemüveg, kevésbé látszik. Gondolom ha egy vadidegennek feltűnt, akkor Ő is észrevette ezt...😞 szóval jobb is ha nem mutatkozom szemüveg nélkül se Előtte, se máshol.
2023. jún. 25. 20:35

Anno úgy tettem be a kontaktlencsét,hogy csak az alsó szemhéjt húztam le.


Aztán megszűnt az a lencse,amit használtam , nem találtam mást,ami jó lett volna és megműttettem a szemeimet. Életem egyik legjobb döntése volt.

17. Myra
2023. jún. 9. 12:53
Ne add fel. Gyakorold, sikerülni fog.
2023. jún. 9. 12:15

Akkor próbálkozz kitartóan a kontaktlencsével. Belejössz majd!

Esetleg máshonnan is megfoghatod a fiatalos kinézet témát. Hátha nem is a szemüveggel van gond. Egy új frizura vagy egy jó nappali smink csodákra képes.

2023. jún. 9. 12:07
Ilyen a jelenlegi is. Legalább 4-en mondták már, hogy öregít. A modellt valahogy nem, engem igen. És láttam már ilyet idős asszonyokon, nem is egyszer.
2023. jún. 9. 12:04

Cs.szheted, ha a keret jól néz ki, de neked rosszul áll. Valamint nem csak az a két véglet létezik, hogy divatos és nagymamás. Ilyesmi keret nélküli szemüvegre gondoltam:

[link]

Ez nagymamás?

2023. jún. 9. 11:45
Azért valahogy nézzen ki az a keret, így is öregebbnek nézek ki szemüveggel, nem akarok még egy lapáttal rátenni az "összhatásra" egy nagymamás kerettel.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Pötibaba)
2023. jún. 9. 11:43
Nem vettem meg mert a végén már fájt a szemem a "próbálkozásoktól". Annyiban maradtunk, hogy először gyakoroljam, hogy meg tudjam érinteni azt a részt ahova a kontaktlencse kerülne (azóta se sikerült)
11. pötibaba (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 10:08
Akkor végül nem is vetted meg a lencsét?
2023. jún. 9. 09:55
Nem muszáj divatos keretet választani. Egy semleges is tökéletesen megfelel, ha az előnyösen áll. Én hordtam kontaktlencsét is, de pár éve inkább csak szemüvegem van. Nem tetszenek a vastag keretes, karakteres szemüvegek, ezért egy szolid, keret nélkülit választottam.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pötibaba)
2023. jún. 9. 09:33
Nem lehet rendesen, nagyra szétnyitni a szemem, kb. mintha ázsiai lennék... aztán ahogy odaérne az ujjam, már csukom is össze a szemem reflexből.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2023. jún. 9. 09:31
Olyan arcom van, hogy a divatos, jól kinéző keretek 99%-a rosszul áll rajta. Anyám is csak a száját húzogatta minden eddigi keretemnél (gyerekkorom óta vagyok rövidlátó) Végül tegnap választottam egy új keretet mert a régi már ódivatú, a lencse is megsérült. Kevésbé néz ki rosszul és öregesen mint a régi... Azzal vigasztalom magam, hogy mikor szemüvegben vagyok, kevésbé látszik a bal szemem "furcsasága". Arról már letettem, hogy észrevegyen az a bizonyos pasi... A kontaktlencsével nagyobb lett volna rá az esély.
2023. jún. 9. 09:25
Vannak már ilyen tapadós végű eszközök, applikátorok, amikkel könnyebb, mert nem a saját ujjaddal kell a szemedhez nyúlni.
6. pötibaba (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 09:24
Mi volt a gond?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pötibaba)
2023. jún. 9. 09:23
30 percig vesződtünk betanítás címen, teljes csőd, én adtam fel
2023. jún. 9. 09:10
Valóban az archoz kell választani a keretet, és még javíthat is rajtad.
2023. jún. 9. 08:50
Azt szokták mondani, a szemüveg öltöztet.
2023. jún. 9. 07:59

Egy szemüvegtől senki sem lesz bányarém. Megfelelő keretet kell választani és még fiatalíthat is rajtad.

Tartottak kontaktlencse betanítást neked? Először sokaknak nehezen megy, de bele lehet jönni. Ne add fel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook