Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem értem, minek alapján számít valami férfi, vagy női... fórum

Nem értem, minek alapján számít valami férfi, vagy női... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
33. Miss Angel (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 19:09

golyós nivea,sötétkék


épp nem volt itthon deom, gondoltam majd veszek másnap,vagy mikor időm lesz rá,páromnak volt itthon egy bontatlan,elcsentem azt,nem kellett volna :D

32. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Timycat)
2023. szept. 9. 18:52
Próbálok úgy kenekedni, hogy illatban passzoljanak. A parfüm és mindenmentesben csak az intim mosakodót veszem. A többi irritál. (Gondolom köszönöd az infót…)🫣😜
31. Epresturmix (válaszként erre: 26. - 69fcad429e)
2023. szept. 9. 18:50
Annyi illat van, ami engem is emlékezet valakire vagy élményre. Éppen ezért vettem az idei nyaralásra is egy új parfümöt. Jó lesz emlékezni az illatról is amikor hazajövünk.😊
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Timycat)
2023. szept. 9. 17:04
Jó látni, hogy van ízlésed és kulturáltan használsz illatokat!
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Miss Angel)
2023. szept. 9. 16:55
Milyen fajta golyós deo tette ezt? Nekem is volt rossz tapasztalatom, üveges Palmolive-től kikészültem. Az üveges Nivea és a műanyag szürke Dove viszont jó, soha nem volt vele gondom.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Muraja)
2023. szept. 9. 16:53

Pierre Cardin, Eau de cologne for men.

Azt írták róla azok, akik kipróbálták, hogy akkor használd, ha szeretnél úgy illatozni, mintha a saját nagyapád lennél.

Épp ezért csaptam le rá, mert a papa volt a kedvencem az egész rokonságból :)


Régimódi Brut deo stiftet, eau de toilette-et is szoktam használni. Ez is nagypapás feeling.

2023. szept. 9. 15:22
Alapjáraton nem vagyok oda a túl édes illatokért. Inkább szeretem a friss, sportos illatokat. Kifejezett férfi tisztálkodó-és ápolószereket nem használok, de ha éppen egy férfi tusfürdő kerülne a kezembe, nem történne semmi. Azt viszont, amikor egy pasin érzek nőies pacsuli illatot, akkor az jut eszembe, hogy nem férfias.
26. 69fcad429e (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2023. szept. 9. 12:33
Ilyen élményem nekem is volt. Bementem a dm-be tusfürdőt venni, és az első amit leemeltem a polcról, AZ az illat volt amit ... szóval azonnal felismertem, hogy hol, mikor...kivel 😞💔 ... tiszta Marcel Proust-féle élmény volt, szintén nem pozitív értelemben 😶
25. Muraja
2023. szept. 9. 11:21
Nekem a Sergi Tacini parom illatat imadom - autoba a kormanyra szokom fujni igy mindhavelem lenne ...
2023. szept. 9. 09:28

Nem régen véletlenül a férjem parfümjét fújtam magamra.

Le kellett tusolnom, mert fura volt, hogy a férjem állandóan rajtam van;)

23. timycat (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
2023. szept. 9. 08:52
Parfümökben én is nőit használok, de egyéb termékekben, tökéletes az unisex pl tusfürdő, dezodor, testápoló. Ezekben szeretem azokat amik kevésbé szagosak és a legjobb ha illatmentesek, hogy a parfümöm érvényesülhessen egyedül, nem bírom mikor valaki "szagkarnevált" önt magára, mert minden pipere cucca szagos és konkurál egymással.
2023. szept. 9. 04:12

Én nem fogok férfi cuccokat használni, amikor vannak tök jó női illatok is. :)

Főleg, én parfümkóros vagyok. 🫣

21. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Timycat)
2023. szept. 9. 04:11
Biztosan érezted már valahol. Egyből beugrana. :)
20. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Pneandi)
2023. szept. 9. 04:09
Ugye? Párom egyszer jött haza, hogy van egy illat, amit szokott érezni a vonaton és az neki kell. Nagyjából körülírta, de én egyből tudtam, hogy az! Na el is mentünk a Zarába, azt kapott tőlem karácsonyra. Én nem szeretem, ő meg imádja. Igen, ruhából sem jön ki. Vasalás közben is érzem. 😴
19. pneandi (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2023. szept. 9. 00:01

Borzalom. A 23 éves lányom nemrégiben magára fújta, konkrétan a hányinger kerülgetett. A ruháján több mosás után is érezhető volt... Én még férfin sem kedvelném.

Baccarat Rouge 540, ha egyre gondolunk.

2023. szept. 8. 23:54

egyszer használtam férfi golyós dezodort,megszívtam,majdnem a bőrgyógyászaton kötöttem ki.Tiszta pikkelyes lett a hónaljam,viszketett ,égett..azóta semmit,ami férfi,még eg két alkalommal sem!

egyébként jóval erösebb az illatuk is,mint a női kozmetikumoknak.

2023. szept. 8. 21:05
...akarom mondani, nem Garnier, hanem L'Oreal Men Expert-tel! Áttetsző, narancsszínű, szögletes flakon.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 820e00bff1)
2023. szept. 8. 21:03
Palmolive-ekkel és Garnier-kkel működött eddig! A Dove-val annyira nem volt jó a tapasztalatom, de még mindig jobb, mint néhány "hagyományos sampon"-nal...
15. Ancsika81 (válaszként erre: 10. - 820e00bff1)
2023. szept. 8. 20:56

Szia.


Kíváncsi vagyok a tapasztalatra....

Kérlek, oszd meg velem..

14. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 20:50
Én mindkét illatot szeretem, de én univerzális vagyok. 🤭🤭🤭
13. timycat (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2023. szept. 8. 20:28
Hallottam már a nevét, de nem ismerem.
12. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Timycat)
2023. szept. 8. 20:16
Fu én pl a baccaratot rühellem. Te szereted?
11. 820e00bff1 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 19:45
Szerintem is. Ha nőiesnek találom egy fèrfiaknak szánt termék illatát, akkor használom.
10. 820e00bff1 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 19:38
Ezt a hajmosósat kipróbálom.
2023. szept. 8. 19:35
Pasin is éreztem már olyat, amit 100%-ra vettem, hogy férfi illat. Aztán kiderült, hogy a Baylis&Harding egyik női illata 😄 ami létezik tusfürdő, kézkrém és folyékony szappan változatban is. Remélhetőleg az utóbbit használja (kézmosásra, a munkahelyén) 😄 Egyébként annyira fűszeres, friss, tipikus after shave illat, hogy az utolsó dolog amit gondoltam volna, az, hogy női 🤣 tusfürdő...
2023. szept. 8. 19:34
Le is tusoltam a kedvenc férfi tusfürdőmmel.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. szept. 8. 19:24
Ezt nem értem. Dove Men Care sorozatnak például - tusfürdő, deo stift és arc/kézkrém (ha épp találok) - olyan tiszta, enyhe, finom illata van, cseppet sem ad macho atmoszférát. Palmolive-ek között is van, amelyik szimplán csak nagyon-nagyon friss, sportos. Az Axe-okat is inkább csak érdekesen karcosnak érzem.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2023. szept. 8. 19:20

Épp ez az, amit nem egészen értek - mi az, ami eldönti, hogy milyen illat számít uniszexnek? Van egyébként kedvenc illatom, amely uniszex címkével van forgalomban, de ugyanígy használok "for men" és "for her" dolgokat is.


A férfi tusfürdők jó része egyébként samponként is meglepően jól funkcionál! Néhány sampontól a hajam néha már másnap is úgy ragad, meg lóg lefelé, mintha egy hete nem mostam volna meg, ha pedig valamelyik férfi tusfürdővel mosom meg, még két nappal ezután is frissen mosottnak néz ki.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 820e00bff1)
2023. szept. 8. 19:13
Épp így vagyok vele! 2023-at írunk, egy nőnek ugyanúgy lehet rövid haja, egy pasinak meg hosszú, anélkül, hogy bárki megbotránkozna ezen - miért ne lehetnénk ugyanígy az illatszerekkel is?
2023. szept. 8. 18:41
Nekem is van fèrfi tusfürdőm meg dezodorom, ès ha èpp azt akarom használni ,akkor használom is.Nem izgat ki mit gondol róla.Nő vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook