Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem az embereket! Miért kell össze-vissza csalni a... fórum

Nem értem az embereket! Miért kell össze-vissza csalni a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 29. 23:46
Mert az ember nem monogám plusz ha valami gebasz van a kapcsolatban, könnyebb eldobni és máshoz szaladni, mint megjavítani.
18. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 28. 20:20
Ezt attól kell megkérdezni, aki össze-vissza csalja a másikat.
2023. jún. 28. 15:55

Én ezekbe azért nem szólok bele, mert sosem tudhatjuk, hogy milyen valójában az adott kapcsolat.

Mindenki maga dönt, hogy akar élni.

16. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. jún. 28. 09:51
Nem feltétlen. Esete, embere válogatja.
15. Alnisa
2023. jún. 28. 07:45

Mert sokan gerinctelenek és őnzőek!

Mert félnek kilépni egy kapcsolatból, de félrekefélés az megy. Elítélem az ilyen viselkedést. Tudom, hogy van rossz kapcsolat, de miért az a megoldás, hogy félrejár. Vagy tegyen bele az aktuális kapcsolatába és az legyen jó, vagy lépjen ki. Ha meg nem megy a kilépés, akkor ne lépjen félre. Akik erre azt írják, hogy nem minden fekete vagy fehér, az vagy maga is szeretőt tart vagy ő maga a szerető.

2023. jún. 28. 07:17
Azért, mert az igazi, kölcsönös szerelem, ami a közhiedelemmel ellentétben nem múlik el fél év alatt, ritka mint a fehér holló. Helyette vannak elvárások, meg sértődés, meg kielégítetlen vágyak, meg ostobaság, meg "tudatos párválasztás", meg ki tudja még mi. Minden, csak nem mély szeretet és kötődés. Ahol "csak " szeretet és szerelem van, ott nincs megcsalás, mert a többi ember szexuális értelemben nem létezik számunkra. Vagy csak egy-egy pillanatra. De ilyen kapcsolata kevesebb embernek van, mint nincs.
13. Bichi (válaszként erre: 8. - Tien)
2023. jún. 28. 07:17

Imádom a férjemet, de lenne pár dolog, amit hiába tudnék, biztos, hogy nem teljesítenék, akkor sem, ha ezzel azt kockáztatnám, hogy mástól magjd megkapja.

Nem vagyok prüd, de vannak határaim, ahol tuti azt mondanám, hogy nem...

2023. jún. 28. 04:59
Ez jó kérdés.
11. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Tien)
2023. jún. 28. 00:48

Ez így lenne a normális.:)

Nekem is van olyan dolog, amit a férjem zokszó nélkül, csapjunk bele.., de én meg heeee,állj már meg egy kicsit..., beszéljünk csak róla!

Nem nevetem ki, nem alázom le, hanem elgondolkodom! Egyszer élünk, hogyan teljesíthetném ezt neki?! Hogyan oldjuk meg?

10. Főnix3 (válaszként erre: 9. - 80ASIQ)
2023. jún. 28. 00:00
Nem feltétlen. :)
2023. jún. 27. 23:51
Mert a változatosság gyönyörködtet.
8. tien (válaszként erre: 7. - Főnix3)
2023. jún. 27. 23:48

Én visszafogott vagyok,de mindent megbeszélünk a férjemmel.A vágyait kielégítem és fordítva.

Nincsenek tabuk , természetesen a mi kis egyszerű vágyainkkal.Nem kell valami elborult dologra gondolni.

7. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Tien)
2023. jún. 27. 23:33

Én itt sok emberrel beszélgetek.

Nem titkolom,jól látható, hogy túlfűtött vagyok. Sok ember megnyílik nekem, nem csak itt, az életben is. Sokszor nem kell kérdeznem,ömlik a szó belőlük. Soha nem élek vissza a bizalommal, legyen bármiről is szó, de a magam tapasztalatával, már látom a hibát, amit a párok elkövetnek.Apró hibák, apró sérülések,duzzogások...

6. tien (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. jún. 27. 23:18

Pontosan,egy igazi kapcsolatban nem lehetnek tabuk.

Ha férjhez mentem hozzá és mindenemet megosztom vele,akkor nem lehetnek titkos vágyak.

Mi is mindent megbeszélünk ,mert ő az életem és fordítva.

5. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Fc03b2622b)
2023. jún. 27. 22:52

Ez butaság.

Az a gond, mikor az ember nem tudja mi okoz a társának örömöt. Nem mernek beszélni a vágyaikról!

Az egyik nem..., direkt nem írom, hogy nő, vagy férfi, mert a nemek nem számítanak, hisz nem csak a férfiak használják más kertjében a locsolócsövét...

Tehát,adott a kapcsolatban két fél. És biztos vagyok benne,ha a partner megfelelően van kiválasztva, akkor mindenről lehet beszélgetni. Minden vágyról lehet beszélgetni. Én is sok mindenre vágyom, fantáziálok,de csak a szám jár, mert megtenni nem tenném. :)

Ez csak fantázia...

Sokan a könnyebbik utat választják. Ahelyett, hogy beszélnének otthon arról, hogy nézd Rózsika, meg akarlak dugni randibugyiban hajnal 2-kor a kertvégében, mert épp, telihold lesz, és úhh, de szépen megfogja a rózsádat világítani.., nem ahelyett elmegy és leszakít egy másik rózsát.Nőben ugyan ez, fordítva,a nő sem meri mondani, hogy milyen jó lenne naplementekor, ha khmm..

Pedig, ha elmondanák otthon,mind a ketten hogy imádnak a kerten huncutkodni, akkor lehet minden éjjel kint dughatnának.

Nagyon egyszerű. Ha elmondod miről fantáziálsz, lehet kiderül, hogy a másik is piszkosul vágyik rá.

4. tien
2023. jún. 27. 22:34

Én vagy rohadt lusta vagyok,még megcsalni is a férjemet . Esetleg normális értékrenddel bírok?

A gondolat is távol áll tőlem,hogy más pasi hímivarszervét bírtokoljam.Idegen ,fura , undorító.

3. fc03b2622b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 22:13
Az is lehet, hogy valami mást tud nyújtani a szerető.
2023. jún. 27. 21:44

Azért mert nem vagyunk monogámok. :)

Nagyon egyszerű a válasz. A hűség, az egy döntés, hogy nem csaljuk meg azt, akit szeretünk, de mikor ellaposodik a kapcsolat, akkor bizony hamarabb engedünk a csábításnak. :)

Miért kérdezed egyébként, melyik oldalt képviseled?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook