Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem bírom az anyósom fórum

Nem bírom az anyósom (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
36. kszb
2015. okt. 11. 13:04
édesem! Attól, hogy az iylen fórumokban megjelensz, embereket hordasz le, nem másokat minősítesz :) És az elmúlt időben talán 1 ilyen témájú fórum volt, ahol te nem szóltál hozzá :) Neked mindenki szánalmas, konkrétan hülye pi...., stb, stb :) Sztem te azért látogatod ezeket a topicokat, hogy nem te vagy-e a téma a leendőtől :) Mert amúgy, állításod szerint, te nem vagy anyós még :) Kicsit nem ártana magadba nézned, mielőtt másokat minősítgetsz ;)
35. Channa* (válaszként erre: 32. - Kszb)
2015. okt. 11. 12:58

Rám gondolsz:DDD

Mond ki nyugodtan a nevemet. Nem lesz tőle semmi bajod:D Ez nem a Harry Potter:DDDD


Beleuntam, hogy ezredszer is leírjam. Lerágott csont ez a téma, csak nem veszitek észre. Inkább tegyetek ellene és ne úgy, hogy egymást utánozzátok:D

34. kszb
2015. okt. 11. 12:58
:D apúúúúú, kezdődik :D
33. Channa* (válaszként erre: 29. - Kilimcs)
2015. okt. 11. 12:56

Remélem még mindig nevetgélsz rajta:DDD Örülök, ha valakit jókedvre tudok deríteni:DDDD


És szerintem ott is megadtam a választ, de ha még sem: Sajnálatos lenne, ha belehalna idő előtt, de legalább azon rövid alatt tudná, hogy miről beszél.


És nem csak azt hajtogatja, hogy nem ettől nem ettől, nem ettől van. Érted? Bár kötve hiszem, hogy te eljutsz egy megértésig, csak játszod az agyad mindenhol és másokra mutogatsz, hogy ők a hülék. Te csak okoskodsz! És nem írom most le az ehhez kapcsolódó szólásunkat....

32. kszb (válaszként erre: 29. - Kilimcs)
2015. okt. 11. 12:55

de azt nem tartják hitelesnek, sőt! Okoskodónak titulálják.... Itt is előjön, a mindent én tudhatok jobban dolog. :/ Legtöbben ugyan kérdést tesznek fel a fórumokon, de valójában kijelentenek, és csak megerősítést várnak.


(csak zárójelben jegyzem meg, h 1 már befutott az említett team-ből :) Habár most, teljesen konszolidáltan nyilvánult meg - egyenlőre :D )

2015. okt. 11. 12:54
Akkor én leszek az első kivétel mert én birom az anyósom,nagyon szeretem és ő is engem, nagyon jó a kapcsolatunk, akármikor telefonon beszélünk mindig kedves-érdeklődő és főleg azóta mióta megszületett a nagyon régóta várt kisbabánk azóta még annál is kedvesebb mint előtte volt.....
30. Kilimcs (válaszként erre: 27. - Channa*)
2015. okt. 11. 12:51

arról minek fórumot nyitni? aki bírja az anyósát, és viszont, azok most pl együtt ebédelnek többynire, stb.


Amúgy szoktak lenni hszek, akik pozitívakat írnak egymásról, na őket szedik szét csak igazán, hogy akkor minek szólnak bele...

29. Kilimcs (válaszként erre: 25. - Kszb)
2015. okt. 11. 12:49

ne is mond. én nem beszélek a munkámról, stb a neten. de ez senkit se zavar, kipótolják :D eldöntik, kijelentik :D olyan jókat szoktam derülni rajta, amikor kijelentik, na ez vagy az nem vagyok, vagy tuti ez vagy az vagyok :) amúgy a legjobb beszólást vallaki itt írta a hoxán egy ilyen "csak az írjon aki személyesen tapasztalata, vagy legalább hazudja azt, hogy sznélyesen ét hozzá" típusú reklamálásra... szóval erre visszakérdezett vki, hogy onkológus is csak az lehet, aki rákos is volt? ... És betojás, de az volt a válasz, hogy igen, úgy lenne hiteles.... Én ugyan megkérdeztem, akkor a halálos rákfajtákkal ki foglalkozhatna, ha ugye aki foglalkozhatna vele is belehal... de erre már nem jött válasz , brühühühü :D


amúgy szerintem tökmindegy ki mi a fórumon kívül. Attól mert valaki pl facér pasi, még mondhat gyereknevelsében is megfontolandót. a mondandója az embernek nem a hétköznapokban gyakorolt szakmájától függ, vagy az épp aznap élt életétől.

28. kszb (válaszként erre: 26. - Viva70)
2015. okt. 11. 12:48
biztos vagyok benne, hogy a szóban forgók tudnának még pozitívumot mondani magukról :)
2015. okt. 11. 12:46

"Fórum - Nem birom az anyósom"


Az lenne a csoda, ha egyszer olyan fórum nyílna, hogy mennyire bírja valaki az anyósát:DDD


Ez a téma meg már teljesen kivesézett, feleslegesen nyílik hetente 3 ilyen fórum....

26. viva70 (válaszként erre: 25. - Kszb)
2015. okt. 11. 12:37
Sőt nemcsak szakértők, hanem tökéletes feleségek anyák, szuper kapcsolatban/házasságban élők, okos gyerekekkel, meseszép körülmények között. Kihagytam még valamuit?
25. kszb (válaszként erre: 23. - Kilimcs)
2015. okt. 11. 12:26
igen, az online világban mindenki minden szakértője :) Annyi polihisztor van, hogy elképesztő! És természetesen, mindig, mindent ő tud jobban :D Ezt megerősítendő, még meg is említi lépten, nyomon h ő ezt tanulta, neki ez a foglalkozása, stb, stb :) Persze nem gond az sem, ha naponta többször átképzi magát, mert ahány topic, annyi téma szakértője lesz :) Nyilván neked sikerült a pszichológusi énjébe belefutnod vmelyiknek :D Még szerencse, h családrajzot nem kért tőled a mini Freud-od :D
24. Pera0322 (válaszként erre: 16. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 12:20

Mondjuk nekem eleve az gáz, h a férjed így beszél a volt párjáról, hisz akkor ő egy nagy k-t szeretett?


Lehet nekem vannak szövegértelmezési problémáim, de nem értem mi a kérdés. Nekem is volt kibírhatatlan anyósom, mi nem tudtuk megoldani a problémáinkat, igaz a végén én már nem is akartam. Jobb nekem nélküle :)

23. Kilimcs (válaszként erre: 22. - Kszb)
2015. okt. 11. 12:18
oh, az internet csodálatos. Nemcsak magamról, hanem bárkiről hihetetlen dolgokat lehet megtudni :D Olyan feltételezésekbe bocsájtkoznak emberek.. egy fórumon egyszer megtudtam pl, hogy a férjem egy középalacsony ürge, nem túl jóképű, és csak kényszerből vett el engem csúnyácska törpét, mert igazából mindig is hosszúcombú szőkékről álmodott, de be kelett érje velem sajnos. eddig ez volt a csúcs. ezen 2 hónapig röhögtünk itthon. Még mindig előjön néha társaságban mint poén :D (az egészből annyi igaz, hogy én pici vagyok, azt elég sok helyen leírtam tényleg...)
22. kszb (válaszként erre: 20. - Kilimcs)
2015. okt. 11. 12:07
na tessék! Akkor te is megtudtad legalább, h ki is vagy :D
21. 76c87e32e1 (válaszként erre: 16. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 12:04

Biztos, hogy olyan férfit akarsz párodul, aki a nagy k-at szereti? :) Vajon a párod mit mond a hátad mögött rólad, ha az exéről ez a véleménye?


A legtöbb ember pletykás, az anyósod is szeret a hátad mögött beszélni, te is az ő háta mögött, ezzel eljátszhattok a végtelenségig, legalább nem unatkoztok. :)

20. Kilimcs (válaszként erre: 19. - Kszb)
2015. okt. 11. 11:58

én nem tudom, engem menyes, és sógórnős topikokban szidtak eddig csak igazán. Több topik nyílt rólam, itt ott fórumokon :D :D borzalmas ember lehetek, csak a barátaim, meg a család meg ne tudja :):):)


Anyósom vitán felül elviselhetetlen :D :D még az anyósok szerint is. mondjuk én nem problémázok rajta, nekem a férjem megoldotta a dolgot, én meg ráhagytam (nyugi él még, nem bántotta senki ...) :):) alapvetően, amúgy ez a baj az anyóskérdésekkel. Hogy ha egy férj feleség, vagy egy pár egymást választja, nincs az az anyós aki mégha kavar is, vagy nagyon durván próbálkozik tehet valakit. mert a saját ygereke szépen leállítja és kész. Így az anyósos topikok értelmetlenek, max az anyásoknak lenne értelmük. De olyan meg ritkán nyílik ugye.

19. kszb (válaszként erre: 13. - Kilimcs)
2015. okt. 11. 11:45
hidd el, h nem tudtam hirtelen összefoglalni a többi anyósos fórumról összegyűjtött infót a panaszkodókról! :) Majd csak figyeld azt a team munkát, és vehemenciát, ami meg fog jelenni :) ;)
2015. okt. 11. 11:43
Éppen most van szó a rádióban arról, hogy a mai ember többet chatel, e-mailezik, mint szóban kommunikál. Ősidők óta megy az anyós-menny viszonyról a vita. Gondolom, anyósod fiatal korában ő is hasonló véleménnyel volt az anyósáról. Majd jó pár év múlva te sem leszel más.
17. bnedora (válaszként erre: 16. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 11:40
Na, ez az a szöveg, ami kiveri nálam a biztosítékot. Te most mit csinálsz? Ugyanúgy kibeszélsz mást, csak éppen nem rólad van szó. Undorító.
16. 267a12ec2a (válaszként erre: 11. - Kilimcs)
2015. okt. 11. 11:32

Az anyósom olyan hogy bárkit kibeszél a háta mögött,közben a szemedbe vigyorog.

Hogy kedvel engem?Pff....elbeszélget velem ilyenek,de a párom szerint az exével többet beszélgetett,aki párom szerint egy nagy k volt.

2015. okt. 11. 11:30
Vannak így még páran....
14. kisj (válaszként erre: 1. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 11:27

Kettőn áll a vásár.

Biztos anyósodnakismegvannak az okai a viselkedésére.

13. Kilimcs (válaszként erre: 3. - Kszb)
2015. okt. 11. 11:17
:D:D:D összefoglaltad. innentől mit mondhatna bárki ;)
12. andi6020 (válaszként erre: 9. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 11:17
Segíthetünk még valamiben?
2015. okt. 11. 11:16
nem olvastam még a hszeket, csak a címet: de első érdés: És anyósod bír téged? ;) :) mert ha egyikőtök se bírja a másikat, akkor el kell fogadni, nem lehetünk mindenkivel jóban. a kulturált 3 lépés, és egymás határainak nem megsértése épp elég a békéhez ;)
10. StandUpDarling (válaszként erre: 9. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 11:15

Ha csak keresetkiegészítés, akkor valójában nem "kell" elfogadnod az általa kínált összeget, innentől kezdve pedig azt a mondatod sem értem, hogy anyagi okok miatt nem tudod megszakítani a kapcsolatot vele.


Ha bánt, sért, megaláz, Téged pedig ez zavar, akkor a pénzével együtt, a társaságát is mellőzheted az életedből. Vagy ez a tipikus kecske is, de káposzta is eset? :) Mert ha igen, akkor nincs több mondanivalóm.

2015. okt. 11. 11:10

Hát ha én,akkor én tényleg nem vagyok anyagias.Ezt a párom is megmondhatja.Ez most kényszerhelyzet,mert engem nem nagyon érdekel,hogy a párom mennyit keres,és a párom bármikor ott hagyhatná a munkáját,de ez csak keresetkiegészités.

Van rendes helye is.

Nem hiszem,hogy engednétek az anyósnak látni az unokát,azok után amit a páromnak mondott a hátam mögött.Nem részletezem mit mert olvassa a

fórumot.

Van olyan dolog,amiről nem tehetek,és ezt a gyerekre is ráolvasta,biztos az lesz.A páromnak csak annyit mondott,hogy miért problémás lányokat fog ki)

8. kszb (válaszként erre: 6. - Kszb)
2015. okt. 11. 11:09
pontosabban, abban a pillanatban be fog következni a részleges tiltás, amint bepróbálkozik az ellenem uszításával. Egyébként nem.
7. StandUpDarling (válaszként erre: 1. - 267a12ec2a)
2015. okt. 11. 11:08

Az, hogy valakitől függsz anyagilag, nem ad felhatalmazást a támogató félnek bármilyen viselkedésre. Viszont mivel ő van hatalmi pozícióban, az anyagi támogatása által, amit egyenlőre nem tudsz nélkülözni, le kell nyelned a békát.


Véleményed ettől függetlenül lehet, de ezeket vele kellene megbeszélned, mert feltételezem, ha olyan a kapcsolat, hogy támogatja az életeteket, olyan rossz viszony nem lehet köztetek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook