Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem a ruha teszi fórum

Nem a ruha teszi (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem a ruha teszi

12. michelle.r (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2011. dec. 5. 12:41
Hááááááááááááát, nem fakadok sírva, ha nem lesz ;)
2011. dec. 5. 11:45
Nem nagyon értem a mondanivalóját, kicsit bővebben is ki lehetett volna fejteni. De, ha többet írsz majd úgyis fejlődsz, hajrá! :)
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2011. dec. 3. 14:30
Muszáj, hogy legyen következő? ;)
2011. dec. 3. 14:20

Nem a megsérteni áll széndékomban. Az én véleményem írom le, 2x-3x átolvastam, hátha a nem tudom kellően értelmezni mit is szeretnél átadni a cikkel, de ahogy kezdődik az írásod, számomra felszínes a mondanivaló is.

Nincs benne az, hogy hol és hogyan lehetne megteremteni a lélek harmóniáját.


Valamelyik vallásban, netán egy lélekgyógyásznál?

Próbálkozz, gyakorlat teszi a mestert.


Esetleg olvastasd el nem bologató emberekkel, hanem igaz baráttal aki megmeri mondani Neked mit kellene még rajta alakítani és egy kiforrottabb írást tudnál prezentálni. :)

2011. dec. 3. 12:50
Ez már a 1000. cikk ebben a témában. Amúgy meg unalmas és közhely az egész.
2011. dec. 3. 12:47
se füle se farka
2011. dec. 3. 12:36
A felszínt kapargatod, nem mész bele a mélységekbe. Semmit mondó írás, tele általánosságokkal. A következő talán jobb lesz ;)
2011. dec. 3. 12:01
A medve, a farkas és a ruhat megy az erdőben. Jön egy ember. A medve széttépi és felfalja, majd hazakocog. A ruhat és a farkas mennek tovább. Jön szembe egy ember. A farkas ráveti magát és felfalja, majd elballag. A ruhat továbbindul. Jön szembe egy ember. A ruhat elmegy mellette. Vagyis nem a ruhat eszi az embert. :DD
2011. dec. 3. 11:18
Ezt eddig is tudtuk.
2011. dec. 3. 10:57
Nem sok mindent tudtam meg. Sőt, szinte semmit.
2011. dec. 3. 09:40
nem a ruha teszi a kutyát.
2011. dec. 3. 09:35
Felszínes dolog azt hinni, hogy a test és a lélek harmóniája magától áll fenn. A harmóniát, vagy diszharmóniát mi magunk teremtjük. Ha valamely alkotóelem hiányzik, a gépezet hibásan működik. Ezen gépezet lennénk mi, emberek.

Ugrás a teljes írásra: Nem a ruha teszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook