Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek milyen mellszívó vált be, mikor a maradék tejet kellett lefejni? fórum

Nektek milyen mellszívó vált be, mikor a maradék tejet kellett lefejni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 6. 20:24
avent, amelyik kezi is meg automata is. nagyon fraga de szuper jo, es tovabb lehet majd adni ill. eladni.
12. Dorottya84 (válaszként erre: 9. - E7d58500d8)
2009. jan. 6. 20:21
Kézzel már próbáltam én is de össze vissza spricceltem és nekem nem jött be!
2009. jan. 6. 20:21
Nekem egy R-Med nevű harang alakú 1590 ft-os gyógyszertári kézi mellszívó vált be. Előtte próbáltam Avent-est, Chicco-st, elektromost (ami majdnem leszakította a mellemet), de egyik sem volt jó!
2009. jan. 6. 20:20

Szóval! A kislányom nem szopizik rendesen mert egy időbe gyógyszert kellet szednem és akkor fejnem kellett és a csapba kellett kiönteni mert nem adhattam oda

a gyógyszer miatt,de sajna e közbe meg rákapott nagyon a cumisüvegre,tejem van még(bár sajna nem sok) csak nem szívja ki az egészt,ezért gondoltam hogy veszek egy jobb mellszívót és inkább anyatejet adok neki cumisüvegből mint semmit.......

2009. jan. 6. 20:20

Én az első gyerkőcnél, kézzel csináltam iszonyatos mennyiségü tejet fejtem le, sokkal rövidebb idő alatt, mint a második gyerkőcnél az avent mellszszívommal. Nem is értem így utólag, miért csináltam másképp.

Sokkal egyszerübb, és gyorsabb kézzel, mint bármilyen profi mellszívóval, ez tapasztalat!!!

2009. jan. 6. 20:16
Mert nekem tommee tippee van és csak akkor jó ha nagyon meg van feszűlve a cicim,de ez sajna már nem igen fordúl elő de viszont a mellembe lenn még csak azt ezzel már nem tudom kifejni! Ezért kiváncsi lennék hogy nektek ilyen esetre melyik vált be?
7. kiscsirke (válaszként erre: 4. - Fbogi)
2009. jan. 6. 20:16
Nekem igény szerint szopizott, jó sokat, de akkor is le tudtam szívni még 100 ml-t. Rosszul csináltam valamit?
2009. jan. 6. 20:15
Madela kézi, ami nekem bevált.
5. dus
2009. jan. 6. 20:15
Nekem is csak a kézi fejés vált be!
2009. jan. 6. 20:15
Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél fejni? Elvileg ha a baba igény szerint szopizik, akkor nincsen szükség fejésre. Ha gondolod szívesen elmondom bővebben is, hogy miért.
2009. jan. 6. 20:14
Én csak kézzel tudtam fejni.
2009. jan. 6. 20:14
Avent elektromos
2009. jan. 6. 20:13
Nektek milyen mellszívó vált be, mikor a maradék tejet kellett lefejni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook