Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek milyen időközönként kell borotválnotok amit szörtelenítetek? Gondolok itt a láb hónalj stb. fórum

Nektek milyen időközönként kell borotválnotok amit szörtelenítetek? Gondolok itt a láb hónalj stb. (beszélgetős fórum)


19. mamcili (válaszként erre: 18. - Vakri)
2010. jún. 29. 20:52
Ja :)
18. vakri (válaszként erre: 17. - Mamcili)
2010. jún. 28. 00:13
Nem! Egy héttel epillálás után vagyok olyan szőrös, mintha borotváltam volna.
17. mamcili (válaszként erre: 16. - Vakri)
2010. jún. 27. 13:16

egy hét borotválás után ?

én már másnap szőrös vagyok :((((((((((

szörnyű, érzés.

Mert mást nem bírok használni, mindentől kipattogok, tiszta seb leszek.

A géphez, meg nem lehet új lapot kapni :(

16. vakri
2010. jún. 27. 09:39
Csak én vagyok úgy az epillátorral, hogy csak letöri a szőrszálakat? Ha legyantázom, 3-4 hétig tuti a dolog, de az epil után egy héttel már borostás, olyan mintha borotváltam volna. Kicseszettül fáj, jobban mint a gyanta (igaz elég erős a szőröm mindenhol), de nem tépi ki, csak eltöri. Szerintem. Vagy epillátorral mindenkinek hetente kell? Én úgy gondoltam az tartósabb lesz :-(
15. Macsek. (válaszként erre: 10. - Hofiagi)
2010. jún. 3. 08:11

Igen, br... :)

Nem hiszem, hogy a párod kitolt volna veled.

Először a lábadon, térd alatt próbáld ki, de ne oldalt, és ne is hátul, hanem elöl. Ott fáj a legkevésbé. Aztán ha már úgy nagyjából hozzászoktál az érzéshez, lassan mehetsz tovább.

Ha a lábadon már megszoktad, megpróbálkozhatsz a hónaljjal, és legutoljára a fazonnal. (na az brutál lesz :D )

2010. jún. 2. 21:52

3-4 hetente kell epilálnom.

Kicsit fájdalmasabb mint a borotva, de sokkal tartósabb.

Mindenhol epilálok, borotvát egyáltalán nem használok!

2010. jún. 2. 21:29

Én kaptam egy gépet, de a lapcskái pillanatok alatt tönkre mentek, pedig már kezdett használni, és nem fájt, csak időigényes.

És pótlapot nem lehet kapni hozzá sajna!

2010. jún. 2. 21:18

Sziasztok.

Én gyantázok 4 hetente. Tuti a legjobb.

2010. jún. 2. 20:35

Hát én a lábamat bokától térdig epillálom, olyan 3 hetente, de kb 4 naponta kellene, de lusta vagyok, meg szőke is.

A többit gyantáztatom, 3 hetente, de elbírná 2 hetente is:)

10. hofiagi (válaszként erre: 9. - Macsek.)
2010. jún. 2. 20:31
köszi. te milyen gépet használsz br..? vagy mindegyik elég durva? én a páromra bíztam a vásárlást, lehet hogy kitolásból kaptam nagyon embertelen készüléket :)
9. Macsek. (válaszként erre: 8. - Hofiagi)
2010. jún. 2. 20:27

Gondolom, a fájdalomra gondolsz...

Az elején nekem is szinte "kibírhatatlanul" fájt, de egy idő után hozzászokott a bőröm.

Kitartás! Szorítsd össze a fogaidat, az eleje még nagyon fog fájni, aztán már észre sem veszed. Te is simán hozzá fogsz szokni!

Igaz, a gyantát jobban szeretem, de ha épp nem ér rá a kozmetikusom, akkor elő az epilátor, aztán hadd szóljon! :)

2010. jún. 2. 20:20
hogy bírjátok a gépi szőrtelenítést? nekem nem megy. javaslatok?
7. Macsek. (válaszként erre: 6. - Jersseygirl)
2010. jún. 2. 20:15

Szerintem nem, mert jobban erősödnek a szőrszálak.

Gyantát, vagy epilátort nem próbáltál még? Igaz, hogy sokkal fájdalmasabb, mint a borotva, de jóval tovább is tart. Akár 3-4 hétig sima lehet a bőröd.

2010. jún. 2. 20:08
Nah én is így vagyok vele hogy két nap múlva már nem akarok polót vagy rövidnadrágot felvenni de normális ha minden nap borotválom?
5. c6beeeb07a (válaszként erre: 2. - Jersseygirl)
2010. jún. 2. 20:08

Szia!

Én gyantáztatni szoktam,és az több mint 1 hónapig is jó!

Miért te milyen sűrűn borotválod?

2010. jún. 2. 20:05
Ha borotválok, akkor másnap estére már olyan borostás, mint az uram képe. Ezért muszály az epilálás, mert az kitart kb 10 napig és utána kezd szúrni
3. dtrr
2010. jún. 2. 20:04
Én géppel szőrtelenítek. Egy hétig tuti szép...
2010. jún. 2. 20:02
Sziasztok kicsit aggódom hogy nekem túl sokszor kell. Megosztanátok velem Nektek hogy megy ez?
2010. jún. 2. 20:00
Nektek milyen időközönként kell borotválnotok amit szörtelenítetek? Gondolok itt a láb hónalj stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook