Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked van barátod? fórum

Neked van barátod? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Neked van barátod?

1 2 3 4
2010. okt. 14. 17:16
Én nem igénylem a napi barátokat...de JÓ BARÁTOM van,nem is egy:-)))...ez öröm...és,ha az utunk szétválik,Rájuk is örömmel gondolok majd!:-)))
78. 4ef9451d27 (válaszként erre: 76. - @IviBaba@)
2010. okt. 14. 17:13

Nekem voltak ilyen-olyan alkatú barátnőim,barátaim de szerencsére egyik sem volt igénytelen...

Itt is jelen van ugye a másikaktól való elvárás valamilyen szinten:)

(ne legyen koszos,büdös,igénytelen...stb.)

77. 4ef9451d27 (válaszként erre: 13. - Cickány64)
2010. okt. 14. 17:08

Hamár ideírtad a linket,benéztem a fórumba.

Lehet hogy lerágott csont a téma de ha figyelmesen elolvastad miről írtam én egy szóval sem említettem hogy barátokat keresek ilyen módon.

Ellentétben veled...

Amit elég érdekesnek tartok hogy felveted a kérdést(ráadásul nem is tizen-huszonévesen)hogy "leszel a barátnőm"?

Szerintem egy barátság nem ebből áll hogy OK legyünk barátok mert egy igazi barátsághoz hosszú hosszú évek kellenek,nem egyik percről a másikra alakul ki,ez egy igenis hosszadalmas folyamat és csak akkor lesz igazi barátság a végén,ha 100%-osan képesek vagyunk annyira megbízni a másikban hogy mindenről őszintén tudunk beszélni vele.Habozás nélkül tudunk tanácsokat kérni és adni.

Ez a legyél a barátnőm kérés nekem kicsit gyerekesen hangzik és furcsa.

Már bocsika...

76. @IviBaba@ (válaszként erre: 75. - -magnólia-)
2010. okt. 14. 15:24

az nem jó :( Nekem nagy szerencsém van,hogy Édesanyámmal nagyon jó barátnői viszonyban vagyunk :D Mindent megbeszélünk és nagyon szeretem,mindig anyás voltam....mai napig :)



Én is egyet értek az igénytelenség és ápolatlanság nem súly kérdése.

2010. okt. 14. 14:05

Ne értsetek félre, nem írtam olyat, hogy aki kövér, az mind ápolatlan, aki meg vékony, az mind jól néz ki, az áploltág nem súly kérdése.

Ami pedig azt illeti, hogy anyuhoz hasonlót keresnék, lehet. Sose volt vele olyan viszonyom, mint szerettem volna, talán a hozzá hasonló testalkatú barátnőim rá emlékeztetnek.

74. @IviBaba@ (válaszként erre: 70. - -magnólia-)
2010. okt. 14. 13:39

az exem húga szintúgy kövér volt és zsíros hajú emellé olyan durván izzadt és büdös volt,nem szeretett zuhanyozni -mikor én nyáron 4szer is lezuhanyoztam ő nagy csesztetés árán ment tusolni,persze neki 45perc volt ami nekem 5p. És nem hiszem hogy azért mert hetven akármennyi kiló volt hanem mert ennyire lassú volt és lusta és szerintem az életben nem tanították meg hogyan kell rendesen megmosnia magát....

Sem dezodor,sem honaaljstift..stb...a vékonyak közt is van aki igénytelen,de tény hogy aki túlsúllyal is szenved azok közt több ilyen van.

Van aki persze anyagiak miatt nem tud tenni sokat ellene,de az itt említett hölgynek megvolt minden körülménye és anyagi java,csak nem élt vele....


Nekem is fontos,hogy hasonló gondolkodás módja legyen a barátnőmnek,mint nekem...ez szerintem elengedhetetlen...a külső is néha közrejátszik,mint ahogy írtad is és egyet értek ezzel,aki figyel magára,tiszta és ápolt külsejű az lehet barát,mert nekem is fontos a higiénia. Aki meg ápolatlan,azzal max beszélgetni fogok ha társaságban valakihez tartozik,de biztosan nem keresem őt. Szerintem ez természetes dolog. Csak nem mondjuk ki.

73. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 70. - -magnólia-)
2010. okt. 14. 13:14
Mindegy ,lehet valaki kövér, sovány ha ápolatlan.Egy vékony ember is lehet zsíros hajú.Egy kövér embernek sokkal többet kell ápolnia a testét mivel jobban izzad szerintem.A hasonló gondolkodás nem testsúlyon múlik szerintem.Minden ember olyan amilyen,lehet elálló fülű,ólábú,szeplős stb..mindenki nem tud megváltozni.Valaki azért barátom mert úgy ahogy te írod egyformán gondolkodunk.A kedvenc szomszédasszonyom,ki a legjobb barátnőm is egyben kb 155 cm én meg 177cm vagyok.Szoktam húzni azért nem szeretek vele sehová menni mert ebben a hidegben már féltem a talajmenti fagyoktól.:D)Így ha belegondolok mindegyik barátnőm teljesen másképp nézni.Bár én biztos jóval idősebb vagyok mint te.:D))
72. @IviBaba@ (válaszként erre: 65. - -magnólia-)
2010. okt. 14. 13:10

szerintem a barát és a vele összefűző kapcsolat hasonló mint egy házasság...és hát az én férjem sok vonása Apámra hasonlít -persze ezek később derültek ki,és sokat nevettem ezeken Anyuval :)

Szóval simán lehet,hogy a baráti kapcsolatoknál anyukádhoz hasonlót keresel tudatalatt :)


Nekem meg mindig nálam csúnyábbak voltak a barátnőim,aminek állandóan féltékenykedés volt a vonzata. -éretlenebb fejjel mindig olyan szép csajokat akartam magam köré,mint én és gondoltam megyünk majd így bulizni meg pasizni...stb...de nem jött össze :P mostmeg már nem úgy nézek ki mint amikor szingli csaj voltam :D

71. -magnólia- (válaszként erre: 69. - 9bbaa658f2)
2010. okt. 14. 12:45
Ja, bocs, nem neked írtam ezt.
70. -magnólia- (válaszként erre: 69. - 9bbaa658f2)
2010. okt. 14. 12:44

Én is írtam, hogy nem direkt választok így. Egyszer merengtem el ezen, hogy bár arcra, hajszínre másmilyenek, testalkatra elég hasonlóak...

Azt meg, hogy ducinak esélye sincs nálam, soha nem mondta volna, de így, hogy te leírtad elgondolkodtam és bizony lehet, hogy így van. 5 barátnőmből 4 hasonló gondolkodású, mint én. Nekem fontos, hogy hasonló dolgok érdekeljenek minket, hasonlóan lássunk dolgokat. És való igaz, hogy ha látok egy kövér embert, nem értem miért nem tesz ez ellen. Van egy ismerős, akinek olyan a feje, mint a zsírosbödön (nem viccelek, párom nevezte el így amúgy, nem én), képtelen vagyok megérteni miért nem mos hajat??? Mert lehet jobban zsírosodik a feje, mint az átlag, de akkor mosson gyakrabban hajat! És hasonlók.

Nem tudom értesz-e? Arról van szó, hogy aki igénytelen, az nem olyan, mint én. Engem zavarna, ha kövér lennék és ha találkoznék egy 120 kilós kövér emberrel, aki tök boldog úgy, lehet tök aranyosnak és kedvesnek találnám, csak éppen azt nem érezném, hogy hasonlóan gondolkodik, mint én...

69. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 68. - 4ef9451d27)
2010. okt. 14. 11:50
Az én egyik barátnőm 5-6 XL-es ruhát hord.A szíve pont ekkora nagy.Ezért is szeretem.Azóta másképp látom a kövér embereket is.Tudom mennyi gondjuk van ,hogy ezt a nagy súlyt kell hordozniuk nap mint nap.A barátság nem testalkat kérdése,az a szívünkből jövő érzés..
68. 4ef9451d27 (válaszként erre: 65. - -magnólia-)
2010. okt. 14. 11:45

Szóval egy ducinak esélye sincs nálad? :)


Nekem volt olyan munkahelyi barátnőm akit mikor először megláttam az egész műszakban ő volt a legunszimpatikusabb...

Aztán mikor összekerültünk szép lassan megismertük egymást és nagyon jó barátnők lettünk évekig,míg neki menni kellett külföldre a család miatt.

Máig is sajnálom,őt bizony "elvesztettem"...

67. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 62. - 4ef9451d27)
2010. okt. 14. 11:40
Nem szívesen ugyan...de adok..
66. 4ef9451d27 (válaszként erre: 64. - @IviBaba@)
2010. okt. 14. 11:39

Igen,persze értem:)

Már én is jártam így:)

Én 1x nagy gondba kerültem a barátok miatt...

Úgy adódott hogy egy házaspár mindkét tagjával nagyon közeli volt a kapcsolatom.

(szigorúan baráti.semmi több)

Kettőjükkel is ,egyesével is jól működött...

Egy darabig...Míg barátnőm félre nem kacsingatott

és engem használt alibinek:(

Hogy nálam aludt,nálam fog,velem volt stb.

Persze 1 ideig falaztam neki...

De úgy éreztem ez igazságtalan a másikukkal.

Valamelyiküknek hazudnom kellett:(

Egyszer úgy intéztem hogy mindkettő eljöjjön hozzám, nagyon kellemetlen szitu volt,

de nálam tudtak beszélni egymással amire már régóta nem volt példa.

A mai napig jóba vagyok mindkettővel,bár ők már évek óta nincsenek együtt...

65. -magnólia- (válaszként erre: 64. - @IviBaba@)
2010. okt. 14. 11:32
Na hát ha a külsőségeknél tartunk én mindig úgy választok, hogy a barátnő nálam magasabb és vékonyabb. Pedig én is vékony vagyok, de a barátnőim annyira azok, hogy szeretnének hízni pár kilót, de nem tudnak... Persze nem direkt választok így, valamiért ők vonzanak. Mondjuk anyu is ez a nagyon vékony típus, lehet ezért? :)
64. @IviBaba@ (válaszként erre: 56. - 4ef9451d27)
2010. okt. 14. 08:33

itt jön akkor az hogy mindenkinek mást jelent egy igazi Barát...nekem nem elég egy virtuális barát. Persze örülök,ha találok valakit akivel nagyon jól eltudok levelezgetni,aztán amint kezdem megkedvelni szeretnék találkozni is vele,szeretem vizuálisan is megismerni :P :))

Valahogy fontos,hogy egy személyhez arcot is tegyek...általában mindig van egy elképzelésem,ki hogy néz ki, sokszor nevetek ha nagyon eltér az elképzelésemtől vagy épp pont olyan :) magam felé persze,nem kinevetek senkit....nehogy félreértsétek.

63. @IviBaba@ (válaszként erre: 53. - 4ef9451d27)
2010. okt. 14. 08:27

igen,főleg hogy a Barátunk minden titkunkat tudja,érzéseinket -pont ezekért várhatunk el tőle dolgokat,hogy bízunk benne és kitárjuk a szívünket. Persze ez oda vissza.


Nagyon sok embert érint ez a barát,barátnősdi vagy legjobb Barát ki minek hívja.

4gyerekkel asszem én sem tudnék röpülni a város másik végébe :P így is ha elindulunk az plusz 30perc vagy 40p mint azelött ha egyedül indultam volna el :) ebbe már belekalkuláltam ha hisztis,vagy épp úgy dönt hogy enni akar egy banánt....

62. 4ef9451d27 (válaszként erre: 59. - 9bbaa658f2)
2010. okt. 13. 13:54

Akkor elmondhatod hogy te szerencsés vagy...

Adhatnál kölcsön 1-2 emberkének ;)

61. 4ef9451d27 (válaszként erre: 57. - Access)
2010. okt. 13. 13:49
Sajnos ezt sokmindenki elmondhatja...mint kiderült
2010. okt. 13. 13:49
nincs barátom, sem barátnőm:Pillanatnyilag haverok sincsenek.
2010. okt. 13. 13:49
Van nem is egy.:D))
2010. okt. 13. 13:47
Igen van a szerelmem:)
57. access
2010. okt. 13. 13:43
Nincs.
56. 4ef9451d27 (válaszként erre: 55. - -magnólia-)
2010. okt. 13. 13:42

Igen,és lehet hogy egy internetes"virtuális " barát többet tud nyújtani mint egy "hús-vér" barát.

Egyre több netes barátságról hallani...

Talán nem véletlen...

55. -magnólia- (válaszként erre: 53. - 4ef9451d27)
2010. okt. 13. 12:55

Persze, mindenkinek vannak elvárásai, ami mindenkinél más. Ennek megfelelően azt hiszem az emberek nem feltétlenül értenek egyet abban, milyen az igazi barát. Kinek ez, kinek az.

Én pl még az eleje fele írtam, hogy a legjobb barátnőmre nem biztos, hogy fizikai segítségben számíthatnék. És ez engem nem zavar, mert sokkal fontosabb az, hogy a lelkitársam és ha (leginkább) telefonon kiöntöm neki a szívem, utána mindig sokkal jobban érzem magam.

54. 4ef9451d27 (válaszként erre: 53. - 4ef9451d27)
2010. okt. 13. 12:32
Bocsi azt akartam írni hogy nekünk is elvárásaink vannak másokkal szemben,ahogy nekik is velünk szemben:)
53. 4ef9451d27 (válaszként erre: 51. - @IviBaba@)
2010. okt. 13. 12:29

Hát nekem ez 4 gyerekkel(köztük két 15 hónapos ikerpárral) elég nehéz lenne... :)

Eléggé elgondolkodtató dolgokat írtok,és úgy veszem észre ez a dolog elég sok mindenkit érint...

Az elvárásokról annyit hogy igen,a barátainkkal kapcsolatban is van elvárásunk és ez szerintem nem feltétlanül baj!

Hisz gondoljunk csak bele az élet minden területén elvárásaink vannak a másik emberekkel szemben illetve nekünk velük szemben.

Miért pont egy barát lenne ebben kivétel?

2010. okt. 13. 12:15

Angela Labonte:

Egy jó barát



Egy jó barát belülről lát,

ha a külsődet szemléli is.

Egy jó barát mindent megbocsájt,

nem mutat tükröt bűnödnek.

Egy jó barát felsegít,

minduntalan lelkesít,

egy jó barát sírni kölcsönzi vállát

elhúzni nem tudja...

Egy jó barát céljaid elérésében segít,

gátolni nem tudna...

Egy jó barát a legmélyebb

éned után kutat,

nem felejti egyetlen

elhangzott szavadat.

Egy jó barát segítő kezet ad,

téged támogat,nem másokat!

Őrült kis világunkban ugye

milyen jó,ha egy barát

velünk van?



SZIASZTOK!

51. @IviBaba@ (válaszként erre: 49. - -magnólia-)
2010. okt. 13. 12:02
látod,nekem az utazás sosem okozott gondot,akiről azt hittem nagyon jó barátom lesz káposztásmegyerről utaztam hozzá budafokra ki a 4hós fiammal.
50. @IviBaba@ (válaszként erre: 48. - -magnólia-)
2010. okt. 13. 12:00

Van miről beszélni, arra akartam utalni,mint ami az én példám és barátnőmé...aki szingli vagy most épp van pasija,de nekem férjem,gyerekem és nem tudok vele a gyerekről pl.tapasztalatot váltani...

Igazából szeretek sokminderől beszélgetni,de vele már nem nagyon tudok,azért sem mert nem érett még a felfogása jó pár téren.

ÉS hát lássuk be,akinek nincs gyereke nem lát sok dolgot,nem élt át sok dolgot ami egy gyerekkel jár... (még én is az elején tartok) Tud tanácsot adni,de nem veszem hasznát -ő abból merít amit tanul,gyermekgondozónak, de a tankönyv többet hazudik,mint ami hasznos...röhögtem rajta...

Talán ezért is távolodtunk el,meg hogy helytelenítettem hogy mindenkivel ágyba bújik és olyannal is,akinek barátnője van...ezen kiaakdtam nagyon.


Na mindegy. Biztosan lehetne nagyon jó barátnő az is,akinek nincs gyereke...csak nekem nem biztos. Aztán persze én sem tudhatom....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook