Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Neked mindegy, hogy melyik gyereked halt meg? - avagy Vacsorakirály Junior módra fórum

Neked mindegy, hogy melyik gyereked halt meg? - avagy Vacsorakirály Junior módra (beszélgetős fórum)


12. Ildike2 (válaszként erre: 11. - Unom)
febr. 8. 22:26

Tévedsz.

Szociológiát (is) végeztem.

11. unom (válaszként erre: 10. - Ildike2)
jan. 21. 20:02

Köztük te is. A nézők nagy része kb. ugyanezzel magyarázza.

Az ötmillió szociológus országa is vagyunk 😃

10. Ildike2 (válaszként erre: 9. - Unom)
jan. 21. 19:41

Szociológiai/társadalomtudományi ismeretek szerzése végett :)

Tényleg érdekel, hogy hová van lejjebb, és mi az, amit bizonyos társadalmi rétegek néznek.

9. unom (válaszként erre: 8. - Ildike2)
jan. 21. 18:53
Nem értem, miért nézed?
jan. 21. 18:49

Azóta újabb gyöngyszem Danitól: kiselőadás a tagliatelle-ről : Dani így mondja ki, ahogy írják, még jó erősen meg is nyomja a "g"-t.

Nem kell mindenkinek tudni, persze, hogy milyen az olasz kiejtés, de már bocsánat, aki egy gasztro témájú műsort vezet (és minden epizódban ki is hangsúlyozza, hogy vitás esetben ő, mint gasztroszakértő dönt), az vegye már a fáradságot, és nézzen utána ezeknek az adás előtt.

7. Ildike2 (válaszként erre: 6. - Zakariás napja van)
jan. 21. 18:44
Azt hiszem, önmagunk folyamatos építésénél nincs fontosabb.
6. Zakariás napja van (válaszként erre: 5. - Ildike2)
jan. 16. 00:54
Örülök hogy tetszett! :)
5. Ildike2 (válaszként erre: 4. - Zakariás napja van)
jan. 15. 08:08
"Aki csak mutatja, hogy él, az is példakép, hogy milyen ne legyek"
4. Zakariás napja van (válaszként erre: 1. - Ildike2)
jan. 15. 00:12

Finoman leoskolázza a Doki!


[link]

jan. 14. 22:36
Nekem ez a Sass Dani amúgy is egy arrogáns parasztnak tűnik. Nem csípem! Kinek a valakije amúgy?
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Ildike2)
jan. 14. 22:24
Már ez is: "Találunk neked anyukát, találunk hamarosan, hi-hi"
jan. 14. 22:11

Ma este bambultam, kapcsolgattam a csatornákat, és belefutottam a Vacsorakirály 2020-as évadának 61-ik epizódjába, melyben l.l. Junior főzött vendégeinek. Eleinte azt hittem, rosszul látok és hallok, később tényleg rosszul lettem attól, amit láttam és hallottam.

Figyeljetek!

Sass Dani, a pösze manírkirály, aki a sorozatot vezeti, és nem mellesleg fél karját odaadná, ha ő nyerhette volna meg a Konyhafőnököt, drámai stílusban felkonferálja az epizódot:

"Hetünk 1. házigazdája kétségkívül megjárta a poklokat. Az 1 éve a kisfiát elveszítő l. l. Junior lesz az, aki ma vendégül látja otthonában a vacsorakirály versenyzőit és tesz tanúbizonyságot helytállásáról, lelkierejéről."

L. L. J. ehhez képest a következőkben vidáman tesz-vesz, lombszívózik, stb., bemutatásra kerül "luxusotthona", melyen többen csak mosolygunk, majd csecsemő kislányával következik egy rövid snitt:

"Találunk neked anyukát, találunk hamarosan, hi-hi" - mondja az újszülöttnek,

De a megdöbbentő rész, amire nem találunk szavakat, ez után következik:

Sass Dani a következőket mondja:


" LACIKA elvesztését követően ezzel a tündéri csöppséggel ajándékozta meg stb. stb.

Gyermeke, akit elveszített, nem Lacika, hanem Dávid.

Azt hiszem, ez az a pont, ahol tényleg azt mondhatjuk, hogy no komment.

Mert ennél nincs lejjebb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook