Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehezen engedek el embereket, múltat, az eszem tudja, a... fórum

Nehezen engedek el embereket, múltat, az eszem tudja, a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 2. 02:21
emberek jonnek ,mennek az eletunkben!ne ragodj a multon,mert az nem visz elobbre csak legfeljebb megbetegit!zard be az ajtot magad mogott es onnantol csakis a jovobe nezzel!ne pazarold az eveidet!
febr. 8. 21:07
Én is így vagyok sajnos, az emberek nagy része csak magával foglalkozik, és a barátait, közeli ismerőseit elhanyagolja. Sajnos én is így érzem, és gyakran szomorú is vagyok emiatt.
9. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
febr. 8. 12:14
a lányomnak rengeteg barátnője,barátja volt,más lett az életük,sokat elfelejtettek.
8. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 10:32

Úgy gondolod pl , hogy egyik részről egyre kevesebb a haveri, baráti kapcsolat ápolása?

Elhalványodik, de te ragaszkodóbb vagy felé?

febr. 8. 10:25
Gondolj bele hány embert ismerünk meg életünk során akár munkahelyet váltva, akár a boltban, ahol rendszeresen vásárolunk, akár szomszédokat, akik váltják egymást... eszünkbe sem jut megtartani a kapcsolatot mindenkivel, ha változnak a körülmények. Ismeretségek jönnek, egy telószám csere és megnyugszol, ha szükséges, bármikor fel tudod venni velük a kapcsolatot. Ennyi.
febr. 8. 05:44
pedig a mult elmult es semmit nem tudsz rajta valtoztatni!lepj es csak elore a jovodre koncentralj!
febr. 7. 14:42
Attól függ kit miért kell elengedni. A hasonló hasonlót vonzza, az ellenkezője taszítja.
febr. 7. 08:47
Engedd el, sz.rd le, csak magadat mérgezed.
febr. 7. 08:45
Ismerős a helyzet.
2. Myra
febr. 7. 08:22
Előre tekints, ne a múltban élj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook