Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Néha elegem van a munkámból, nem bírom megcsinálni annyi... fórum

Néha elegem van a munkámból, nem bírom megcsinálni annyi... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. globus (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. dec. 3. 13:28

Megnéztem reggel a céges emailt...fontosat továbbitottam, egy ügyfélnek szkenneltem, elküldtem + 1 jogszabályt végre megtaláltam, tároltam.

Ezeket megcsinálhattam volna tegnap, de rossebnek volt kedve hazaérés után még tovább irodázni.

Mostantól viszont hétfő reggelig mindenki bekaphatttya.

8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 12:01
Nekem letelik a 8 órám és otthagyom a francba! Hála az égnek nem tudom hazahozni. 😊
2022. dec. 2. 21:33
Ne is mond. Reggel a kis listámmal indulok, mi mindent kell megtennem és befut 1-2 hívás és 2x akkora lesz a lista 🙈🙄😳
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 17:56
Akkor is próbáld meg betartani a munkaidőt. Ami abba belefér, jó. Ha nem, így jártak.
5. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 2. 16:47
Ahogy a mondás tartja: Mindig azt a lovat ütik, amelyik húz. Sajnos nagyon igaz. Arra szállnak rá, aki becsülettel dolgozik. Mikor már túlzásba viszik, én azért gondoskodom róla, hogy húzzon más is...
2022. dec. 2. 16:44
Nem tudom, mi a munkád, de nem lehet vállalkozóként csinálni? Nekem ez oldotta meg minden problémámat.
3. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 16:08

Na ezt sem én írtam ki, pedig írhattam volna.

Neha úgy érzem, sosem leszek kész semmivel.

2022. dec. 2. 15:55
Mert lehet, hogy vissza is élnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook