Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néha azt érzem, az egész élet egy szimuláció. Én meg... fórum

Néha azt érzem, az egész élet egy szimuláció. Én meg... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
13. Titkoskert (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 16:36
A fizikai szabályok megmagyarázhatóak, addig gondolkodtak dolgokon míg, hopp.. és lőn fény. Lehet majd egyszer neked is valami fény gyúl a fejedben.
2023. okt. 3. 16:34
Elfáradtam. :DD
2023. okt. 3. 16:31
És ne jöjjön senik a fizikával.. A fizikát ki csinálta és minek? A fizika szabályait ki alkotta meg? Mire jó ez az egész?
10. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 16:29
👍👍👍
9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 16:29
Valaki a helyére állna. Random.
8. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 16:27
Mennyivel logikusabb a szimuláció? Vagy kérdezzem az egereket?
2023. okt. 3. 16:27
Szerintem a semmi a realitás és minden, ami ezen túlmutat, vagy a semmin kívül van, az abszurd.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 16:26
De ha valami/valaki által jött létre a totál-nagy semmiből, akkor az a valami/valaki, aki létrehozta, hogyan jött létre?? Valaminek/valakinek őt/azt is létre kellett hoznia, de ha így van, akkor... és a kérdés csak ugyanaz, hogyan, mi által, ki által???
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Szendmen)
2023. okt. 3. 16:25
Jó, de ki csinálta és minek? Full logikátlan az egész..
2023. okt. 3. 16:22
ha boncoltál már akkor tudod hogy lehet tollas vagy szőrös kivülröl valami,a belseje ugyanaz!! sziv,tüdő,máj,gyomor, bélrendszer!! szal. ugyanaz a kaptafa avagy logika
2023. okt. 3. 16:17
Miért kell feltétlen, hogy a semmiből valami legyen? Miért jó ez és ki csinálja? Eleve ha valaha a nagy semmi volt, abból hogy lett valami? A semmiből nem lesz valami.
2023. okt. 3. 16:14
Számomra ez fura.. Meg az egész élet, a világ, növények, állatok stb... Mert semmi logika nincs benne. Semmi logikus nincs abban, hogy egy ilyen világ létrejött. A semmi az egyetlenegy realitás. Mert van az élet, de minek? Mi értelme? Ki mondta, hogy legyen élet? Minek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook