Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira üresnek érzem magam, egész nap sírnék, semmi... fórum

Annyira üresnek érzem magam, egész nap sírnék, semmi... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. dabefe1cf0 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 09:27
Nem érdemes senki miatt keseregni, sok férfi van rajta kívül. Ne tedd tönkre magad, ne pazarold az idődet ilyesmire.
21. semleges (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 09:09
Nem könnyű. Sosem voltam így. A szeretetet, a szerelmet nem lehet erőltetni. Az vagy van, vagy nincs. Engedd el, nyiss új kapcsolatokra, új férfi felé.
20. ba5dd41df3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 23:32

"...közben én azt sem tudom már, hogy érjem el, hogy megszeressen."


Sehogy se tudod elérni, ha közben nem szeret. Ki akarod erőszakolni?


Inkább ezt akartam írni.

19. ba5dd41df3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 23:30

"O azt gondolja rólam, hogy barátként tekintek rá, közben én azt sem tudom már, hogy érjem el, hogy megszeressen."


Bocs, de ezen nevetek. Te nem kommunikálsz felé semmit, ő meg nem fog csak úgy megszeretni téged, ha így tenne észrevennéd.

18. ba5dd41df3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 23:28

Tehát csak szexre lennél jó neki, de amúgy párja van és emiatt a lelkiismeretesebb ember úgy dönt hogy házi nyúlra nem lő.


Egy férfi amúgy is lép, ha szándékai vannak egy nő felé.

Ha nem komoly, akkor csak eljátszadozna vele, semmi több.


Ebből már igazán leszűrhetnéd.

17. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 22:50

Sajnos ezek szerint nem vagy elég fontos neki. Egy dolgot tehetsz az érdekedben. Lépők tovább, felejtsd el, majd jön aki viszint szeret és megérdemel.

Ez a férfi nem. Szégyellje magát hogy ilyeneket mondd neked. Még direkt a lelkedbe gázol. Jobbat érdemelsz. Ez ilyen érzéketlen bunkó miatt le maradsz, kimarad az sok szép és jó dologból.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Semleges)
2023. júl. 3. 22:43
Úgy érzem lassan kezdek elfogyni. Az egész hátterében egy férfi van. O azt gondolja rólam, hogy barátként tekintek rá, közben én azt sem tudom már, hogy érjem el, hogy megszeressen. Arra jó vagyok, hogy néha beszélgessen velem, de kb ennyi. Az utóbbi időben mondogatja, hogy amikor rámnéz vagy eszébe jutok, legszívesebben leteperne. De nincs mit tegyünk, mert neki kapcsolata van. Millió kérdést tettem neki fel, egyre se válaszolt. Nem tudom mi játszódik le benne, nem tudom mit érez, vagy hogy mit szeretne, mit tegyek.
15. Babi11
2023. júl. 3. 15:54
Nekem is voltak már ilyen napjaim,ok nélkül.
14. Sütikee (válaszként erre: 13. - Fc03b2622b)
2023. júl. 3. 15:51

Köszönöm!

Eddig mindent vele beszéltem meg, mondhatom, hogy ő volt a pszichológusom. Mindenen átsegített,mindent megbeszéltünk. Nagyon közel álltunk egymáshoz. Ezt nem tudom feldolgozni.

Én is tanultam pszichológiát, nagyon jól tudom, mi zajlik bennem. De nem vagyok pszichológus, és tudom, segítség nélkül nem fog menni.

13. fc03b2622b (válaszként erre: 12. - Sütikee)
2023. júl. 3. 14:02

Nagyon sajnálom. :(


A pszichológus nem szégyen és a pszichiáter sem. Azért vannak, hogy segítsenek.

12. Sütikee (válaszként erre: 10. - Fc03b2622b)
2023. júl. 3. 13:10
Igen, van az a pont. Én jövő héten megyek pszichológushoz, mert kell a segítség. Soha életemben nem vettem igénybe, mert eddig mindent sikerült megoldani, de ami most történik velem, arra nincs más megoldás, csak remélni tudom, hogy segít valamelyest. Én az anyukámat vesztettem el!
11. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 11:47
Mi a baj?
10. fc03b2622b (válaszként erre: 9. - Sütikee)
2023. júl. 3. 11:11

Igen, nálam is volt nagyon nyomós ok, ami miatt minden életkedvem elment.


De mindegy, hogy van-e ok vagy nincs, van az a pont, ahol segítségre van szükség.

9. Sütikee (válaszként erre: 8. - Fc03b2622b)
2023. júl. 3. 09:56
Attól függ, mi a konkrét ok. Én is így érzek pár hónapja, de nálam elég nyomós ok van a háttérben.
8. fc03b2622b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 06:15
Együttérzek veled. Adhatnék én is tanácsokat, mint a többiek, de ha hetek óta tart ez nálad, akkor szerintem ez már betegség, amely orvosi kezelést igényel.
2023. júl. 2. 20:16
Tudod, hogy miért érzed így magad? Biztos van oka, ha sikerül rájönni, átrágni magad rajta, akkor könnyebb lesz.
6. Sütikee (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 18:27
Van valami konkrét oka?
2023. júl. 2. 13:59
Nekem is szokott ilyen lenni. De próbálok mindig kilábalni a rossz kedvből. Aztán van mikor csak egy kiadós alvás segít.
4. Myra
2023. júl. 2. 12:52
Ez elég szomorú. Keress valami életcélt, olyan dolgokat amit szívesen csinálsz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Dabefe1cf0)
2023. júl. 2. 12:32
Az a baj, hogy ez hetek óta áll fenn, és nem igazán tudom, hogy mit tehetnék ezellen az érzés ellen…
2023. júl. 2. 12:15
Nagyon sajnálom, kívánom, hogy holnaptól sokkal boldogabb legyél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook