Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Néha azon kapom magam, hogy mások halálán gondolkodom. Ez miért van? fórum

Néha azon kapom magam, hogy mások halálán gondolkodom. Ez miért van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
77. 0e5366b520 (válaszként erre: 76. - 2a69f78972)
2012. nov. 6. 14:27
Ja, jóó, akkor bocsi! :DD Nem néztem vissza hogy miről is beszélek, csak ismerősen csengett a neved... xD Bocsánat.
76. 2a69f78972 (válaszként erre: 74. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 14:10

Bocsásd meg nekem, de nem emlékszem, hogy mikor írtál le nekem egy csomó lehetőséget.

Ha emlékeztetnél, hálás lennék!

Én valamiért szimpatizálok veled és számomra megnyugtató lenne, ha inkább azt tudnám, hogy játszol.:)

2012. nov. 6. 13:49

Írni fogok egy regényt.

Utána nézek, hogy kell word dokumentumban helyesen kiszerkeszteni a szöveget, és elolvasom pár könyv elejét is, mert a kezdetek megformálásával van mindig a legnagyobb galiba...

2012. nov. 6. 13:44

Oké, okkor szép sorjában.... :D


Alhambra: egy jót röhögtem rajtad! Nyilvánvalóan felingereltelek :DD Legalább annyi eszed lehetett volna, hogy nem mutatod ki a gyengeségedet :D Szóval köszönöm, egy nagyot derültem. :)

Nincs zoknim, nincs sminkem, de van egy olyan pasim, aki 300 km távolságból mentett meg a haláltól. :)

(ja, és még annyi: azért ásítottam mert nagyon álmos voltam és valahogy tudtodra kellett adnom :D)


The rise and fall: Úgy legyen. Az a véleménye, hogy az lesz "okkal" rosszmájú, akiben alapjába véve leledzik némi rosszindulat. Tulajdonképpen ezek az emberek (pontosabban az egóik) megragadjál a lehetőséget tudat alatt arra, hogy felszínre törhessen a rosszabb énjük. De nem hibáztatom őket.


Nicole: Köszönöm. :)) Jaaaj, de a hajam eredetiben barna színű.


Nika: Ez egy jó kérdés.


Libra: Nem te voltál az, akinek leírtam egy csomó lehetőséget mivel bizonyíthatnám, hogy nem játszok?


Mókus: Tudom, hogy nem minden stimmel velem. Erre szenvedések árán jöttem rá... Asszem én jártam pszichológushoz még nagyon rég, de le merném fogadni, hogy az sem értett meg engem. Most viszont, hogy "felnőttem" már senkit sem érdekel a családban, hogy mi van a lelkemmel (bár szerintem akkor sem érdekelte őket kimondottan).


A pszichológus pedig minél őrültebb pácienssel találja szembe magát, annál jobban csillog a szeme.


Regina!!: Először is azt akarom mondani, hogy mindig csodálattal figyelem az olyan személyeket, mint pl Te is, aki latin szövegeket tanultál. Csak azért, mert a latin tudtommal nem egy könnyű nyelv, bár lehet, hogy a nyelvtani ismereteket nem sajátítottad el de nembaj. :D Ez attól még tök klassz!

Együtt érzek veled, engem is félelem jár át sokszor. A félelem keveredik az elfogadással... Mert annyira általánosan veszem a halált, bármelyik pillanatban eljöhet tudom, és félek, mert nincs menekülési útvonal!

Az ilyen válaszokat szeretem. Amik tényleg a kiírt szövegemre kommentelnek, és nem kevernek bele mindenféle hátramaradt hordalékot, ami nem túl bölcs dolog!

73. 447396604e (válaszként erre: 60. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 11:23

egyébként veled tényleg nem stimmel valami. és ebben nagymértékben hibás az anyád .ugyanis ha nekem valamelyik gyerekem ilyen dolgokon gondolkodna, és ilyen megnyilvánulásai lettek volna, úgy vittem volna pszichiátriára mint a huzat:S


egyébként csak annyit kell mondanod a pszichológusnak, amennyi butaságot itt leírtál. mondd el a sztorid úgy mint nekünk fórumról-fórumra. 10 perc után a kezdebe nyomja a receptet, csak menekülhessen:DDD

72. 447396604e (válaszként erre: 65. - Nicole.)
2012. nov. 6. 11:20
az lehet, de ez a lány nem furcsa, hanem egyenesen lökött:SSSS
71. 2a69f78972 (válaszként erre: 62. - Regin_a)
2012. nov. 6. 11:05
Jó volt olvasni!:)
70. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2012. nov. 6. 10:38
Ha unod miért olvasod?:DDDDDDDD
69. 063a7a4558 (válaszként erre: 68. - Nicole.)
2012. nov. 6. 10:11
de nem ám! :)
68. nicole. (válaszként erre: 66. - 063a7a4558)
2012. nov. 6. 10:01
tehát mégse mugli? :)
67. c716dc4eab (válaszként erre: 66. - 063a7a4558)
2012. nov. 6. 09:47
Hát , a hölgy itt nem kicsit fura.....
66. 063a7a4558 (válaszként erre: 65. - Nicole.)
2012. nov. 6. 09:46
Tudom milyen az, kicsit lüke :)
65. nicole. (válaszként erre: 63. - 063a7a4558)
2012. nov. 6. 09:37
nincs vele gond csak más mint az átlag :) tényleg Lunás, de ha mugli vagy nem értheted...Luna álmodozó tekintetű, piszkos szőke hajú, és nagyon furcsa lány, olyasmik létezésében hisz, amit más egyszerűen nevetségesnek tart, furcsaságai ellenére okos lány
64. nicole. (válaszként erre: 60. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 09:30
hihetetlenül jó fej vagy :D
63. 063a7a4558 (válaszként erre: 60. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 09:15
El kellene már gondolkodni, hogy ha ennyi "rosszmájú beszólást" kapsz, akkor TALÁN veled van a gond kis aranyom! Vagy szerinted mindenki hülye itt rajtad kívül? Komolyan mondom döbbenet vagy! :) De folytasd csak, velem együtt szerintem sok embernek feldobod a napját ezzel a sok marhasággal!
62. Regin_a (válaszként erre: 60. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 09:15

Jó reggelt


Én már kezdelek +kedvelni

Nem kell semmit mondanod a pszichologusnak, elég ha kimásolod az indított topikjaidat és odaadod neki elolvasásra


A felvetett téma azért nem érdektelen!

Senki nem gondolkodott el, jutott néha eszébe hogy mi van a halál pillanatában, utána?

Mi van ha egy nagyon közeli hozzátartozója halna meg?


Áááá, mindig csak a "szomszédnál" történnek ilyenek

NAgyon kis gyerek voltam, még ovodás, amikor nagy nagy sirás tört rám

Faggatott anyám hogy mi a baj, de nem mondtam semmit

"Eszembe jutott", vagy hogy mondjam, mi lesz ha meghalnak a szüleim. És ez olyan közelinek tünt akkor, pedig gyerek ésszel semmi okom nem volt hogy ez járjon az agyamban

És most már 25 éve hogy eltemettem őket


Gyerekkoromban ministráltam

A nyarakat vidéken töltöttem és ott is jelentkeztem a plébánosnál hogy szertném ott is folytatni.

Folytattam nagy élvezettel, a latin miseszöveget ismertem fejböl, míg ott vidéken már magyarúl miséztek, de papir segédletével olvasták a ministránsok


Aztán megszólalt a lélekharang és jött a nagynéném és mondta hogy a XY meghalt

Én meg "örültem" mert temetéskor 10Ft-ot kaptunk


Fel sem fogtam mi a halál, pedig az említett nagy zokogás sokkal korábban volt



Az utóbbi években eltemettem pár barátomat, sokkal korábban meg szüleimet, rokonaimat, munkatársaimat.

Én betegesen félek a haláltol

Félek hogy betegen kinlódni fogok sokáig

Félek hogy hirtelen halál lesz

Félek hogy ....hogy...


Nekem is "hülye" gondolatok jönnek néha

Azzal vigasztalom magamat, ha más végig tudta csinálni a saját halálát, hát csaknem fogok majrézni ezen, én is meg tudom majd oldani ha itt az idő

Érzitek milyen viszás gondolat?


Voltatok már együtt az utolsó pillanatban, vagy közvetlen elötte bárkivel?


Nem egyszerű gondolatok ezek!

61. c716dc4eab (válaszként erre: 58. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 08:10

! ...ásít* telesírod a fórumot a rinyáiddal:)! ...ásít* bárhova kattintok te jössz fel ! ...ásít* ha kicsit kevesebb lennél isten bizony a fenét sem érdekelnéd ! ...ásít*


Nincs zonid? nincs sminked? van egy távkaolatod egy beteg férfivel ! ...ásít*


Unalmas szépelgő, lust kis nő, ! ...ásít* aki minden bajáért a világot okolja ! ...ásít*


Nem rosszindulat, de ki kéne tenni az utcára hogy boldogulj a leszólt anyud nélkül magad, meglátjuk mire mennél a nagy arcoddal....! ...ásít*


! ...ásít* 123! ...ásít*

60. 0e5366b520 (válaszként erre: 54. - 063a7a4558)
2012. nov. 6. 07:51

Nem találok ki semmit.

Menjek el pszichológushoz? Mégis hogyan: "jónapot, az interneten azt mondták hogy valami rosszul jár a fejemben, és időpontot szeretnék kérni!" ... meg nem is hiszem, hogy pénz hiányában elmehetnék... Itt mindenkinek választania kelett az idkola és a pszichoterépia között. A sulit választották, ami minden bizonnyyal fontosabb mint a lelki épségem.

59. 0e5366b520 (válaszként erre: 56. - F799cac10e)
2012. nov. 6. 07:41
Ne aggódj, szép időben mindenféle képpen kiteszem a lábam a házból.
58. 0e5366b520 (válaszként erre: 55. - C716dc4eab)
2012. nov. 6. 07:38

dehát ilyet nem is teszek! ...ásít*


Bírom az olyan embereket, akik rég elfeledett múltbéli dolgolk felhánytorgatásával próbálnak bélyeget nyomni mások arcába. :)


Ja, és NEM ÉRDEKEL A SMINK ÉS A RUHA, de ezt már írtam. Arról nem tehetek, hogy mint oly sok mást, ezt is félreértetted. Kár volt megemlítenem a sminkeket, ugyanis senki nem képes felfogni, hogy pusztán csak arra világítottam rá, mennyivel kevesebbnek érzem magam anyunál...


Számomra az a legizgibb, hogy ha olyan rosszmájú emberek kommentjeit olvashatom, mint egyesekét. Persze, nem kell tagadni, élvezitek. :)


(súgás: nem dajkálok semmiféle pasit, és nem szidom az anyámat a pénz miatt. még mindig úgy beszéltek, hogy fogalmatok sincs róla ki van a képernyő mögött... Nem valami bölcs, de türelmesen várok.) Jóreggelt :D

57. f799cac10e (válaszként erre: 53. - 9f98008a3b)
2012. nov. 6. 07:34
az a híres nevezetes Jeti lehet az vezérli :)
2012. nov. 6. 07:33
halika mindenkinek. igen le kéne foglalnod magad pénz keresés stb.. ma én is megyek vásárolni már karácsonyra. jó idő van ki kell használni. tedd ezt te is.
55. c716dc4eab (válaszként erre: 1. - 0e5366b520)
2012. nov. 6. 06:47
Túl sok a ráérős időd? Talán kéne valami elfoglaltságot szerezned, némi pénzkereste esetleg? Azon kívül hogy távoli mentálisan sérült pasit dajkálsz meg anyud szidod hogy nincs pénzed sminkre ruhára 20 évesen léphetnél a tettek mezejére.Vagy az túl elvont?
2012. nov. 6. 05:26
Különleges képesség..( a kerékhiány?) Mert, hogy ilyeneket ép eszű ember nem talál ki az is biztos.. és ahogy már valaki előttem mondta, az, ahogy kezeled a kommenteket, le a kalappal. Én már rég elhúztam volna melegebb éghajlatra magamtól. Csak még azt nem tudom, hogy ha már ennyi kérdést felteszel, és érdekel mások véleménye, akkor miért nem fogadod meg őket, és kérsz segítséget? Mert a segítség az neked kell, nem neked kell másokon!
2012. nov. 6. 05:18
Mert nem a fény gyermeke vagy!
52. acuko
2012. nov. 6. 00:20
Hát ezt elég volt végig olvasni. Megyek is aludni. Jó éjt! :)
51. 0e5366b520 (válaszként erre: 49. - 2a69f78972)
2012. nov. 6. 00:03
:))
50. 0e5366b520 (válaszként erre: 49. - 2a69f78972)
2012. nov. 5. 23:42

Váááh, különleges képességem van! :D Megtiszteltetés ilyet olvasni... *-*


Komolyra fordítva a szót: felőlem gondolhatsz bármit, de ne feledd! Mindent, ismétlem MINDENT az igazság oldalán bizonyítani tudok számtalan bloggal, e-mailekkel, saját írásokkal, csetes beszélgetésekkel, facebook profillal, fotókkal, annak a bizonyos "fiúmnak" a különböző dokumentumaival és képeivel, rajzokkal. :)


Különleges képességem titkát, pedig... Nos, meghagyom azoknak a szemlélődőknek, akiknek jól jár az eszük.

49. 2a69f78972 (válaszként erre: 31. - 0e5366b520)
2012. nov. 5. 23:26

Én nem hiszek neked, nem veszlek komolyan, tudom, hogy játszadozol!...és tudod mióta?


Amikor azt a hülye sztorit akartad lenyomni a torkunkon, valami szófukar pasiról és valami rózsaszín ruhadarabról.


Második a "TV frászos" buli, de ez már gyengébb volt, mint a pink blúz.


Egy valamit viszont irigylek tőled! A képességedet, ahogy - számomra még nem ismert okból - a hozzászólásokat kezeled.

48. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 0e5366b520)
2012. nov. 5. 23:09
Ez valószínűleg azért van, mert nagyon ráérsz, és nem kötik le a agykapacitásodat teremtő feladatok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook