Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néha arra gondolok, milyen boldogok a halottak. Nekik már... fórum

Néha arra gondolok, milyen boldogok a halottak. Nekik már... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 8. 14:37
Én hiszem hogy van Túlvilág,tapasztalatom is van..
10. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 07:43

Semmi. Se fájdalom, se boldogság. Egy jó nagy semmi. A NEM létezés.

A nagymamám pont ott van, ahol a kutyusom. Sehol. ☹️ Megszűntek létezni. Nem számomra, hanem saját maguknak. Ennél nincs rosszabb.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Anyagi)
márc. 7. 22:09
Az lehet hogy van bennem. Bipolaritás. De tudom kezelni.
márc. 7. 22:08
Semmi gáz velem. Nem vagyok lelki beteg. Túlliheged ezt a dolgot. Csak Vízöntőként érdekelnek azok a dolgok is amik a szemnek láthatatlanok.
7. Anyagi (válaszként erre: 2. - Smaragdzöld 🐉)
márc. 7. 21:08

Bipoláris betegség!

Kezeltetni kellene!!!


[link]

6. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 20:26
Lehet ezen morfondírozni, de a Te helyed a világban van, itt élsz, tehát itt van rád szükség. Igen mindenkinek vannak nehéz pillanatai, sohasem tudjuk viszont, mikor és hogyan oldódnak meg mindezek, már az is csodálatos, hogy nem tudjuk sem a napot sem az órát. Belőlem például mindig hiányzott az empátia, viszont szüleim halála rádöbbentett, hogy mi mindent szalasztottam el eddigi életemben, amit már nem tudok jóvá tenni és mennyi mindent tehettem volna csupán azáltal, hogy nem magamra figyelek, hanem másokra. Nézz körül, a világ úgy szép, ahogyan van és mindenkire ugyanúgy szükség van, mindenki egyaránt fontos. Te sem vagy kivétel.
márc. 7. 18:20

Igen,nekik már nem fáj semmi,de biztos hogy vannak valahol?

Nem csak lekapcsolt a villany, leállt a kèmia?

márc. 7. 18:02
Szerintem a semmi az nem boldogság.
márc. 7. 17:53
Nincs tudatuk.
márc. 7. 17:45

Túl sokat foglalkozol a halál körüli kérdésekkel. Nemcsak most. A korábbi nickjeiden ugyanez volt.


Illetve jellemző rád a kontroll nélküli harsányság, aztán jönnek a halállal kapcsolatos, és öngyilkossági gondolatok. Egyszer fent, egyszer lent. Te írtad korábban. Mennyire igaz!


Azért remélem, a pihenés segített rajtad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook