Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív LH teszt mellett kizárt a peteérés? fórum

Negatív LH teszt mellett kizárt a peteérés? (beszélgetős fórum)


2019. okt. 19. 19:49
Én is teszteltem jó pár hónapig és egyszer sem mutatott semmit! De most mégis kismama vagyok, úgyhogy ezeknek a teszteknek soha többé nem hiszek!
4. Hanga05 (válaszként erre: 3. - Donna2)
2019. okt. 4. 08:01
Tudom, az van ráírva, hogy napi 1x kell csinálni, de lehet, hogy akkor lekésed az LH-csúcsot, mert az a kettő időpont között van. Biztosabb, ha a termékeny időszakban napi 2-3 tesztet csinálsz. és tény, hogy a tesztek érzékenysége is különböző.
3. Donna2 (válaszként erre: 2. - Hanga05)
2019. okt. 4. 07:20
Igen, délután 4 körül az elmúlt 4 napban... igaz, olcsó one step, ma veszek dm-eset....
2019. okt. 3. 23:49
Csak napi 1 LH tesztet csináltál?
2019. okt. 3. 17:37
Sziasztok! A múlt hónapban végre pozitív lett a HCG tesztem, nagyon örültem, viszont megjött a menstruaciom, a doki szerint korán teszteltem és valószínű nem tapadt meg a baba. Most ismét várom a peteérést, de az lh tesztek mind csak halvány csíkosak, viszont nyákom már van... Járt már vki így, hogy a teszt nem mutatott neki semmit, de ovulált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook