Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ne szólj szám. Nem fáj fejem. Már ehhez tartom magam. Így... fórum

Ne szólj szám. Nem fáj fejem. Már ehhez tartom magam. Így... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. búsképű (válaszként erre: 5. - K-né Zsóka)
2023. jan. 30. 10:12
Na akkor lessz csak ne mulass. Ha egy szót nem szólsz is símán addig hergelnek, még ki nem borul a bili.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 30. 05:37
Pontosan így teszem. A virtuális tér és a valóság nálam teljesen különvált. A "való világban" egyáltalán nem érdekel, ha belém állnak. Nem kell mindenkinek szeretnie, sőt nem is kell.
6. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 20:59
Hol? Itt? Felesleges mindenről véleményt nyilvánítani. Nincs tétje. De az életben azért állj ki magadért, ha kell.
2023. jan. 29. 10:34
Nem is kell véleményt mondani ha nem kérdez senki. De ha kérdeznek, akkor nyugodtan légy őszinte és mond el, te hogyan látod a dolgot.
2023. jan. 29. 10:32
Ezt én is csináltam egy darabig. A többiek azt látják, hogy visszahúzozkodó vagy nem beszélsz velük. Egyenes következménye. Hogy még jobban kikezdenek. Más a véleményed az nem baj. Inkább kommunikációról olvas sokat. Hogyan bánjunk beszéljünk egy agresszív emberrel. Például. Másrészről neked is elfogadásának kellene lenned. Ha másnak más a véleménye azt el tudod fogadni?
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 09:48

Ha mindig azt fogod tenni amit mások elvárnak tőled, az utolsó napodon elmondhatod:

-Mindenkinek tetszett ahogy éltem, csak nekem nem.

2023. jan. 29. 09:11

Ez mind szép és jó. De meddig?

Előbb _utóbb robbani fogsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook