Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nappali alvás=rémálmok fórum

Nappali alvás=rémálmok (beszélgetős fórum)


1 2
57. Ghost👻 (válaszként erre: 56. - Birebora)
márc. 5. 09:52
Ha ez folytatódik kènytelen leszek. 🫤
56. birebora (válaszként erre: 55. - Ghost👻)
márc. 4. 16:13

Jaj:(

Próbáld meg kibeszélni valakivel. Beszélni róla. Pszichológus? Egy jó barátnő? Vagy aki jól ismerte anyukádat és téged, a családot. Hátha van valami ötletük mi és miért lehet ez. Gyakran olyan közel van a megoldás az ember nem is gondolná.

Sok sikert.

55. Ghost👻 (válaszként erre: 54. - Birebora)
márc. 4. 12:01

Nem teljesen.

Szombaton reggel jöttem haza. Újra rèmálom,újra anyummal. 🫤

54. birebora (válaszként erre: 49. - Ghost👻)
márc. 3. 06:08
Továbbra is minden oké?
53. tien (válaszként erre: 49. - Ghost👻)
febr. 26. 21:35

De jó!

Örülök neki 👍

52. Ghost👻 (válaszként erre: 51. - Amaunet)
febr. 26. 20:04

Remélem èn is,mert már teljesen el voltam keseredve. Rettegve feküdtem le reggel munka után.

Köszönöm!

51. Amaunet (válaszként erre: 49. - Ghost👻)
febr. 26. 16:16

Remélem, sikerült tartósan elengedned a rossz érzéseidet és nagyon sok pihentető alvásban lesz részed!


Igen, sokat segít az, ha kibeszéljük magunkból.

Ezért is van az a mondás, vagy jó tanács, hogy soha ne feküdjünk le aludni rossz érzésekkel vagy haraggal a szívünkben.

50. birebora (válaszként erre: 49. - Ghost👻)
febr. 26. 15:38
Nem tudom, ezek szerint igen. Minden esetre örülök:)
49. Ghost👻 (válaszként erre: 45. - Birebora)
febr. 26. 12:51

Sem pènteken sem vasárnap nem voltak rèmálmaim. Vègig álmodtam azt a 4-5 órát amit aludtam,de semmi rossz nem volt.

Èrthetetlen. Ennyit jelent,ha kiìrom magamból?

Ha ezt tudom,nem szenvedek vègig 3 èvet!

febr. 22. 14:21

Éveken át dolgoztam olyan munkakörben, ahol éjszakai munka is volt, utána folyamatosan még 8 óra/meg néha még több is/. Azt követően még éjfélkor sem tudtam elaludni, dolgozott az adrenalin. Rémálmokat viszont nem okozott soha.


Amióta bejöttek az okos telefonok azóta fordult elő néhányszor, hogy ha az egyiket nagyon közel hagytam alváskor érdekes, nyugtalanító dolgokról álmodtam, amelyek még ébredés után is csak kavarognak. A legújabb telefon nem okoz ilyet.Hallottam már mástól is , hogy másik szobában tartja a telefonját. Az ébresztő funkciójuk miatt nekem fontos amúgy , hogy közelben legyenek. Nincs a lakás közelében esetleg telefonos vezeték, jeladó vagy valami ilyesmi, ami főleg nappal bonyolít nagy forgalmat?


Amit még szoktak tanácsolni, hogy lefekvés előtt ne egye magát tele az ember és menjen el előtte a mellékhelyiségbe de gondolom ezeket már próbáltad. Ez utóbbi nagyon fontos, én ha elfelejtem arra ébredek, hogy ismerős és ismeretlen helyeken járkálok és sehol nem engednek be a WC-be, mert azt éppen meszelik, takarítják, átépítették, nincs ajtaja, megszüntették és mindenhonnan tovább küldenek. Nem rémálom ,sőt ha már ébren vagyok inkább vicces de nem is kellemes.

47. Ghost👻 (válaszként erre: 45. - Birebora)
febr. 21. 18:34
Rendben! Mindenképpen!
46. Ghost👻 (válaszként erre: 44. - Globus)
febr. 21. 18:34
Szoktam. Mióta elment szinte mindennap beszèlgetek vele.
45. birebora (válaszként erre: 43. - Ghost👻)
febr. 21. 14:45
Mindenképpen ird meg, kiváncsi vagyok.
44. globus (válaszként erre: 23. - Ghost👻)
febr. 20. 19:55

Emlekszem, hogyan történt, írtad akkor.

Én azt gondolom, hogy az a düh, tehetetlenseg van benned, amit nem tudtál kitombolni. Azért érzed belőle, mert tulajdonképpen vele, az eseményekkel kapcsolatos. Talán most dolgozódik fel.

Lehet, hogy furcsának tűnik, én megpróbálnék vele ébren, hangosan "beszélgetni". Elbúcsúzni, ami sajnos nem volt lehetséges.

Ölellek 🙂

43. Ghost👻 (válaszként erre: 42. - Birebora)
febr. 20. 19:46

Tèny,hogy fèrjemnek is emlìtettem, barátnőmnek is de ìgy sosem mesèltem el egyiküknek sem hogy mi történik velem konkrètan.

Lehet,csak ez kellett?

Pénteken reggel is ès vasárnap reggel is nappal fogok aludni. Akkor kiderül.

42. birebora (válaszként erre: 41. - Ghost👻)
febr. 20. 19:41
Ez jó. Lehet, hogy csak elég volt, hogy kibeszélted.
febr. 20. 19:33

Lányok!

Lehet,hogy előbb kellett volna kiìrnom...

Első olyan nap volt,hogy se rèmálom,se anyu,se remegès,se leizzadás!

Vègig álmodtam,de semmi felkavaró.

40. Amaunet (válaszként erre: 30. - Ghost👻)
febr. 20. 09:25

Ezt a bűntudatot kéne elengedned. Ne hibáztasd magad! Meg kell ettől a gondolattól szabadulnod.

Szerintem mindenkiben benne van ez az érzés, hogy megtett-e mindent. Ha eszeddel tudod, hogy semmi alapja ennek a saját magad hibáztatásának, akkor fordítsd meg a gondolataidat! Igen, mindent megtettem. Többet nem tehettem. És fogadd el!

39. csemár (válaszként erre: 25. - Ghost👻)
febr. 20. 09:15

Az érzés a legfontosabb az álmoknál.

Viszont az érzéseket képek közvetítik, ezért ajánlják a szakemberek a naplózást. Mert ha egy motívum vissza-visszatér, az jelent(het) valamit.

Jó lenne, ha meg tudnál szabadulni ezektől az idegesítő álmoktól!

febr. 20. 09:13
Az apám hangjára meg már egyáltalán nem emlékszem. Próbálom felidézni amikor hiányzik, de nem megy. Miért a hangokat felejtjük el először mindig, tudja valaki?
37. tumbo2 (válaszként erre: 36. - Tumbo2)
febr. 20. 09:12
régen,még gyerekkoromban,hogy mezítláb mentem,és borzasztóan szégyelltem magam.
36. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Kiskékelefánt)
febr. 20. 09:10
nekem régen volt rémálmom,általában az,hogy nem találok haza.a válásom után.meg hogy eltévedek mindenhol,bár ez jellemző rám.meg ott a lányom apja,aztán hirtelen eltűnik.
febr. 20. 09:06

Szerintem a saját gondolatainkat éljük meg az álmainkban. Én amikor a faterom elment, hónapokig azt álmodtam hogy él. Szinte láttam magam előtt, ahogy kilép az ajtón, ahogy bejön, ahogy leül az asztalhoz, még a hangját is hallottam. Az álmaimban tovább élt. Mint ha meg se halt volna. Annyira valóságos volt hogy amikor felébredtem szinte pofán vágott a hiánya. Legszívesebben csak aludtam volna. De aztan ez olyan 4 hónap alatt elmúlt. Addig viszont szinte minden nap..

Szerintem Ghost, valami foglalkoztat az anyukáddal kapcsolatban. Aztán azt viszed be az álmaidba. Valami amit nem sikerült feldolgozni, sérelmek egyebek. Olvasol itt-ott dolgokat, aztan ezek biztos felszakítanak emlékeket benned.

34. Ghost👻 (válaszként erre: 33. - Tien)
febr. 20. 09:01

A házasságom irigylèsre mèltó.

A munkám nem stresszes.

Édesanyám a legjobb volt a világon.

Èjszaka is álmodok,de kicsit sem rosszakat.

Mentális problèmám nincs.

Nem alkoholizálok vagy drogozok.

Nagyon jól megfogalmaztad: misztikus -horrorban főszereplő.

Pontosan ezt èrzem.

33. tien (válaszként erre: 31. - Ghost👻)
febr. 20. 08:56

Ebben az a legijesztőbb számomra ,hogy nincs rá semmi magyarázat.


Rendben van az életed (család,férj ,munka)

Nem voltál Anyukád által traumatizálva.

Pszichésen minden oké,nincs mentális problémád.


Akkor mi a fene történik?Csak nappal?


Az iszonyatos alvásparalízisre is van tudományos magyarázat.


Mint egy misztikus-horrorban lennél főszereplő.😳

Nem mersz aludni.

32. libikóka (válaszként erre: 31. - Ghost👻)
febr. 20. 08:48

Tanácsom nincs,,de nagyon drukkolok hogy elengedjen ez a dolog.🙏🏻🙏🏻

Talán hallgass valami kis csendes relax zenét,,hogy nyugodtabban aludj el,,mert most már biztos rá tesz az idegesség is hogy tudod mi lesz.

31. Ghost👻 (válaszként erre: 29. - Tien)
febr. 20. 07:59

A fèrjem is ezt mondta. A minap őt is megijesztettem. Hozta be a kávèt délután. Èbreszteni szeretett volna,de remegve üvöltve riadtam fel. Szegèny majdnem eldobta a kávét.

Èjszaka nincsenek rèmálmaim.

30. Ghost👻 (válaszként erre: 28. - Amaunet)
febr. 20. 07:57

Mai napig magamat hibáztatom,hiába tudom,hogy nem volt mit tenni.

Ezerszer leforgattam magamban,hogy mi lett volna ha... Ugyanez. Akkor is elment volna.

Temetőbe kijárok,mert muszáj. Egy sìrban van mamáèkkal ès a rokonság csak mindenszentekkor megy ki. Szerintük az èn dolgom a sìrt gondozni.

29. tien (válaszként erre: 27. - Ghost👻)
febr. 20. 07:53

Ez nagyon durva.

És csak nappal.😳

Még jó,hogy eszednél vagy.

28. Amaunet (válaszként erre: 23. - Ghost👻)
febr. 20. 07:45

Nincs balami olyan érzésed, gondolatod, hogy nem tettél meg érte mindent?


Én nagyon sokáig nem fogadtam el apám halálát. Vagy öt évig nem is mentem haza, mert tudtam, hogy elvárás lesz, hogy kimenjel a temetőbe. De ezt nem akartam. Nem akartam látni a sírját.

Sokáig ébren is hallottam a hangját, álmodtam vele és voltak olyan gondolataim, hogy tényleg mindent megtettem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook