Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nálad vagyok otthon fórum

Nálad vagyok otthon (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nálad vagyok otthon

1 2 3 4 5
18. 2a69f78972 (válaszként erre: 8. - Hte23)
2012. jan. 3. 14:30
Milyen bátorságot? Nyilvános fórumra feltett írásról beszélünk !!! Egyébként a szutykot és egyebeket Ő írta le ! OLVASS FIGYELMESEBBEN, mielőtt kritizálsz !
17. 4c30444687 (válaszként erre: 12. - F18a14c8fb)
2012. jan. 3. 14:26
Még az is lehet, hogy egy általan idézett bölcsességet olvastál itt, hoxán :P De uram bocsá', a szeretetet, a szerelmet és az erős szexuális vágyat én meg tudom fogalmazni, és ebből adódóan meg tudom különböztetni.
16. f18a14c8fb (válaszként erre: 8. - Hte23)
2012. jan. 3. 14:23
Köszönöm! Nem érdemtelen csak más, mint én, de emberileg jó. Nekem amikor vele vagyok az a legjobba mikor csak vagyunk egymás mellett. Persze más is nagyon jó Vele, de ha eszembe jut mindig csak az, hogy a közelébe vagyok.
15. f18a14c8fb (válaszként erre: 3. - Nzs2001)
2012. jan. 3. 14:21
Igen, én.
14. f18a14c8fb (válaszként erre: 10. - 2f661e7cc5)
2012. jan. 3. 14:21

Köszönöm.

Az az igazság, hogy nekem mindig csak az Érzés hiányzott. Amit vettem azok csak tárgyak nem számítanak igazán.

Sose hittem volna, hogy ez velem megtörténik.

2012. jan. 3. 14:19
Még abban is hiszek, hogy emberek előző életükben találkoztak vagy valamilyen közük volt egymáshoz..
12. f18a14c8fb (válaszként erre: 11. - 4c30444687)
2012. jan. 3. 14:19
Az olvastam egyszer, hogy ha meg tudom fogalmazni, hogy miért szeretek egy embert (külső, belső) akkor "nem szeretem igazán". De, ha nem tudom megmagyarázni még okom sincs rá, mert látom a hibáit is mégis jó, ha ott van vagy nagyon hiányzik, ha nincs ott akkor szeretem igazán.
11. 4c30444687 (válaszként erre: 10. - 2f661e7cc5)
2012. jan. 3. 14:15
Ez nagyon szép, de ha nincs közös téma sem, és igény sem, és precedens sem, hogy beszéljenek, akkor abból az emberből milyen társ lehet?
2012. jan. 3. 14:07

Csak figyelem a mai villagot.Tul nagy jellentoseget ad a joletnek. Tenleg az ember minden erteke a markas ruha , nagy haz , markas auto?

En mar valasztottam ugyan , se nem nagyon szegeny se nem nagyon gazdag embert. Atelttunk jobb letet es szukseget is majdnem 10 ev alatt.

En csak csodalni tudom azokat az embereket akik mernek egy szegenyebb tarsat valasztani , ha ugy dont a szivuk, csodalom azokat az embereket akik mernek ott hagyni palotat es kunyhoban elovel elni es talaln az evek soran teglat teglara rakva, faratsagos munkaval felepiteni a salyat hazuk.

Tul szegeny a mai villag az igazi ertekeben es ezt probalja takarni a joletel, vagy tallan pont a jolet miat szegenyedet igy le es tallan pont emiat let nagyon onzo.

Es mert tudom mindig feljon a kerdes : szegeny csaladba gyerek?IGEN! Ha van taplalo etel , ha van 2-3 rendbeli ruha tu es cerna, teto a felet minden megvan.Es ha egy kicsit figyelunk egy szegeny paraszt gyerek jobban el mint egy varosi uri gyerek.Mert nincs penze megveni a neveldebe not csirket, ami nem egeszseges de felneveli a salyat csirkajat ami sokal egeszsegesebb.Es nem kocsival viszi az anyukaja a munkamba es lesz 100kg tinedzser , hanem lesz egy iz izmos munkabiro gyerek.

Hat ez a mi villagunk es tolti a jolet a korhazakat.

Ja es a joletben elo aszonykak kozul mar fozni is allig tudnak, megveszik a csomagos kajat .

7 ev alat elttem jobb letben es szuksegben, volt hogy kenyere sem volt penz,volt hogy mosopora sem volt penz.Es fozttem kukorica lisztbol puliszkat es mosttam kezkozt hazi szapanal.Es este ha leteszem a fejem halat adok az Istenek , hogy O a ferjem.

"Elet tarsad barki lehet, de tarsad csak egy ember."

9. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - F18a14c8fb)
2012. jan. 3. 13:30
Ha még nem tetted meg,akkor itt az ideje! Hagyd abba! Amíg szép és jó....
2012. jan. 3. 13:22

"Hiszen én oly érzéketlen vagyok úgy tudok bántani valakit. Igen megbántottam azt az embert akivel élek. Megbántom pedig nem akarom hisz közömbös. "Haragszom" rá, mert nem szeretem, mert nem vágyom utána, mert nem szerettem meg... Haragszom rá, mert nem hozza ki belőlem a szerelmet a szeretetet amit át akarok ÉLNI ami nélkül nem tudok létezni!! De nem tehet róla, így inkább magamra haragszom, hogy gyáván mégis vele maradok."


Azt az embert akivel él, nem szereti. Tudom. Én sem. Élek vele ( már nem, de még nincs vége )


Azt amit Ti szutykos környezetnek véltek, vagy érdemtelen embernek. Honnan veszitek a bátorságot, hogy ismeretlenül itéljétek...


Ez nem csak nemi vágy. Ez annál több.

Most én is olyan embert szeretek, aki mindenben más mint én.(nézeteiben, gondolataiban) De szeret és a csillagomnak nevez. És úgy szeret, annak amilyen vagyok. Mintha érzéseimet olvasnám.


Én, a mostani eszemmel lépnék az ő helyében. De én nem vagyok ő, tehát a döntéseiket neki kell meghoznia.

7. 2a69f78972 (válaszként erre: 2. - 4c30444687)
2012. jan. 3. 13:13
Franie Drake! Neked van igazad! Az írásból egyértelműen lejön, hogy semmiben nem értenek egyet, minden gondolatuk, múltjuk, jelenük, jövőjük, életlátásuk ellentétes. Ez "csak" szexuális vágy!...ami nem lebecsülendő, mert az egyik legerősebb dolog a világon. Az ilyesmi általában tart 2-3 évig, aztán elmúlik, mert ez csak hormonok és kémia. Aztán lehet csodálkozni, hogy " Úristen! Mit szerettem én ezen az emberen?"...és lehetőleg az ember még önmaga előtt is szégyenli, hogy szutykos környezetben üzekedett egy arra érdemtelen emberrel.
2012. jan. 3. 12:58
Ha olyan nagy a szeretet, akkor nosza hát oda vele. Nem kell becsapni mindenkit. Feltételezem egypár ember át van vágva a jelen állás szerint. DE LEHET hogy tévedek? Akkor meg mi akadálya?????
5. csgybzs (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2012. jan. 3. 12:15
Csatlakozom. Így mindhármótokat becsapod, és végül mindenki szenved. Hiába írod le ilyen szépen és meghatóan, a tények attól tények maradnak....
2012. jan. 3. 11:39
Csúnya dolog a hazugság, a másik fél becsapása. Ha valakit nem szeretünk, akkor hagyjuk őt békén, hagyjuk ott a tiszta, szép lakást, és válasszuk a szegényest, de a boldogsággal teli otthont. Szerintem csak önmagadat ámítod.
2012. jan. 3. 11:14
Miért a feltételes mód? Szakítottatok?
2012. jan. 3. 10:43
Úgy hangzik, mint a szexuális vágy és a szeretet/szerelem összekeverése.
2012. jan. 3. 09:41
Ez talán az én soha ki nem mondott vallomásom egy nagyon szerethető ember felé. Eltitkolt sorok, hogy nekem mennyit jelentett és hogy szerettem.
Feltétel nélkül, csak önmagáért, csak azért, amit magából adott és amivé "váltam" és válhattam volna mellette.

Ugrás a teljes írásra: Nálad vagyok otthon
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook