Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nálad vagyok otthon fórum

Nálad vagyok otthon (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nálad vagyok otthon

1 2 3 4 5
108. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 107. - Átlagos)
2012. jan. 13. 14:00
Mert nem így éli meg valaki, hogy uncsi az életem, amit megszínesíthetek egy pásztorórával, hanem esetleg elhiszi, hogy ez szerelem. Aztán később lehet, hogy nem annak fogja értékelni, de az adott pillanatban igen.
107. átlagos (válaszként erre: 103. - Incó)
2012. jan. 13. 12:49
Persze, egy alkalmi légyotthoz mindenképpen. Ezzel a helyzettel igazából egy probléma van: otthon olyan rossz, de vele maga a menyország! Mennyivel másképp hangozna, hogy van egy uncsi életem, amit néha megszínesítek egy-egy pásztorórával. Erre azt mondom, hogy ez egy tökös csaj, tudja hol a helye, de kell neki egy kis izgalom! Ezzel igazából nem a témaindítót akarom kritizálni, hanem magát a jelenséget!
106. f18a14c8fb (válaszként erre: 104. - 2caf8744b6)
2012. jan. 12. 23:45
Több olyan volt akivel csodás, illatos ágyneműben feküdtem, de semmit nem éreztem. Neki valóban csak egy lepedő egy kispárna és egy pléd volt az ágyán, de.... inkább most nem emlékezem arra a CSODÁRA amit ott átéltem. Jó éjszakát Mindenkinek!
2012. jan. 12. 23:43
Természetesen kitakarított mikor mentem a fürdőt különösen. Aranyos volt és édes csak a bútorok voltak ütött kopottak és egy legénylakás amúgy sem csillog villog. Nem ez volt a lényeg....
104. 2caf8744b6 (válaszként erre: 103. - Incó)
2012. jan. 12. 17:17

Persze a szerelem az mindent el bir. Biztos, hogy aszerelmesek még az egér lukba is el vannak.

De azért ne felejtsük el nem mindegy hogy milyen ágyba fekszünk bele ha már elmentünk hozzá, nekem nem bizony az alap, hogy legalább próbáljon rendet rakni, más a szegényebb környezet és más az igénytelenség a kettő nem ugyanaz.

103. Incó (válaszként erre: 101. - Átlagos)
2012. jan. 12. 16:49

Ha ilyen lelkes vagy majd felküldöm egy barátnőmet, aki rendmániás. A tali előtt 1 hónapot is takatíthatsz és akkor is talál majd 1-2 gyanús fiókot:-))) Hozzám nem is hívom, mert utálok feszengeni, hogy nálam nincs akkora rend...


Visszatérve az előző gondolathoz, mit számít a rend, a bútorzat és a lakás ha valaki megtalálja a társát, azzal mindenhol jó... szerintem.

102. 2caf8744b6 (válaszként erre: 96. - F5848578d5)
2012. jan. 12. 16:24
Őn uralom kell egy ilyen döntéshezz, az biztos, de ennek is vanak fokozatai, van aki jobban szeret az jobban kétségbe is esik.
2012. jan. 12. 15:52

Hát Hölgyeim milyen hozzáállás ez? Kornél társunk már töröltette is magát a kritikák miatt, pedig a "rend" témában nagyon igaza van! Ha nagy ritkán úgy alakul, hogy egy Nő egyedül feljön a lakásomba (nem kell ragoznom miért), akkor az előtte való délután bizony takarítással telik. Szerintem ez a minimális tisztelet és odafigyelés jele! Az együttlét sikeréhez ez nem tesz hozzá sokat, de rengeteget elárul a férfi hozzáállásról!

A cikkíróról csak azért nem írom le véleményem, nehogy moderáljanak az oldalról. Azért valahol sajnálom a hivatalos pasiját (bár semmit nem tudni róla, az is lehet hogy sz.r alak), remélem hamar megtalálja a párját, aki azért van vele mert szereti őt!

100. Incó (válaszként erre: 97. - Mia54)
2012. jan. 12. 14:23
Persze ez más történet. Én biztos voltam abban, hogy megtaláltam a hozzám tökéletesen illő párt. Minden egybevágott és ez nagyon ritka.
99. Incó (válaszként erre: 98. - Sly7105)
2012. jan. 12. 14:20
Egyetértek.
98. Sly7105 (válaszként erre: 96. - F5848578d5)
2012. jan. 11. 21:26

Az élet érdekes dolgokat produkál.... Nem semmi egy story. De édesanyádnak helyén volt az esze és szíve... Azt viszont fel nem foghatom, amikor a pasik egy idő után nem igénylik a kapcsolatot a saját gyerekükkel...

Nagyon kevés ember tud ilyen helyesen cselekedni, mint a szüleid, hogy válás után nem szapulják egymást a gyermeküknek. Ez is példaértékű egyébként!!!

97. mia54 (válaszként erre: 92. - Incó)
2012. jan. 11. 21:22
Hello Inco, en nem tudtam valtani, mert arra az idore alapozva amit egyutt voltunk nem lehetett. en hollandiaba mentem ferjhez, ez a fiu magyar , a repteren ismertem meg. talalkoztunk, oriasi vonzalom, de akkor hu maradtam. e-mail cserek, aztan egyre ritkabban. eltem az eletem. 3 ev eltelt, ujra lattam, ez alkalommal egy randibol tobb het lett, repjegy atcsere, stb.. ezutan vissza hollandiaba. kozben o serelmezte h o egyedul varakozik ram, amig en a ferjemmel vagyok, eleg buszke pasi.. ket honap mulva ujra hazamentem, elvileg o hozza, 1 hetre tudtam csak maradni. pont azon a heten csaladtagomat korhazba szallitottak, anyukammal maradtam, szuksege volt ram. o ezt megint nagyon serelmezte. hogy hiaba vagyok otthon akkor sem vele vagyok. nekem nem allt modomban hazarepkedni havonta, se felredobni az egesz felepitett eletemet nehany het-honap boldogsagra alapozva. kozben eszrevettem nehany hajszal repedest. alkalmankent tulsagosan kontrollalonak talaltam ot, es regimodi gondolkodasunak. o is belefaradt a masod hegedus szerepbe, es be is csajozott. sok volt a serelem.. sztem ha ot valasztom, mar nem lennenk egyutt, en meg elveszitettem volna mindent..
96. f5848578d5 (válaszként erre: 95. - E8c814b51a)
2012. jan. 11. 17:42

Csak saját magamban kell bízni, szerintem. Ha egy meglévő kapcsolatba beférkőzik érzelmi (nem testi) szinten egy harmadik, akkor jön a döntés. Akarom-e ezt a kapcsolatot, ha akarom és a másik is így áll hozzá, akkor nem szabad viszonnyá alacsonyítani, mert az még a legnagyobb szerelmet is megnyomoríthatja. Én sajnos engedtem azt a hibát elkövetni egy embernek az életemben, hogy viszonnyá alacsonyítsa a szerelmemet. Soha többé nem tenném és persze ilyen tapasztalattal a hátam mögött könnyen mondom a magamét.


Egyébként mielőtt bárki azzal kezdene érvelni, hogy mert a gyerek és akkor már nem olyan könnyű lépni, elmesélem az én történetemet; Négy éves voltam amikor a szüleim elváltak, apám két emelettel költözött lejjebb, édesanyám legjobb barátnőjéhez. Mikor kiderült, hogy apámnak hosszabb ideje viszonya van, édesanyám közölte, hogy most lehet pakolni és költözni. Apám nem törte magát, csak annyit kérdezett, hogy biztos-e benne. Édesanya azt mondta, hogy igen. Apám testvére (az egyetlen akivel még ma is van kapcsolatom abból a családból) eljött és megkérdezte anyut, hogy ha apám vissza akarná csinálni, akkor a gyerekre (azaz rám) való tekintettel vissza fogadná-e az apámat. Édesanyám csak annyit válaszolt, hogy rám való tekintettel nem csinálja vissza, gyerek vagyok és nem hülye, érezném és tudnám, hogy nincs minden rendben. Élete legjobb döntése volt és a mai napig hálás vagyok érte. Apám még kb. egy évig élt a láthatási jogával és a gyermektartás fizetési kötelezettségével. Utána mind a kettőt beszüntette. Apám nevét édesanyáéra cseréltem és apám testvére kísért az oltárhoz az esküvőmön. Mielőtt valaki édesanyámat okolná, soha egy rossz szót nem hallottam tőle az apámról. Hogy miért váltak el azt nehezen tudta volna titokban tartani, lévén két emelettel lejjebb vitt láthatásra az apám. A teljesség kedvéért, apám sem mondott soha egyetlen rossz szót sem az édesanyámra.

95. e8c814b51a (válaszként erre: 93. - F5848578d5)
2012. jan. 11. 16:12

nagyon sokszor a gyávaság tartja vissza az embereket s az önbizalomhiány

szereték csak nem mernek lépni, nem biztosak a másikban, de legfőképp önmagukban és akkor marad "csak" az emlékezés.

2012. jan. 11. 15:15

A boldogság egy nagy buborék, ovni vigyázni kell mert olyan hamar el szál.

Ha el szál akkor már nem is boldogság, és akkor jön rá ha marad nem biztos, hogy nyomorodott ember.

Persze ma nem meg oldani kell a gondott inkább csak fel rugdalni aztán sity suty meg is szünt.

93. f5848578d5 (válaszként erre: 92. - Incó)
2012. jan. 11. 15:04
Ott a pont. Ezt már próbáltam megértetni néhány emberrel. Van aki azóta is szenved és csodálkozik, hogy nem megy. Van aki évekkel később azt mondta, hogy kár, hogy nem "hallotta" meg amit mondtam.
92. Incó (válaszként erre: 90. - Mia54)
2012. jan. 11. 14:54
Én nem elégedtem meg ennyivel, váltottam és most nagyon boldogok vagyunk. Sőt az az ember is boldog, akit cserben hagytam...ha maradok mi lett volna? 3 megnyomorodott ember...
91. f18a14c8fb (válaszként erre: 90. - Mia54)
2012. jan. 11. 12:28
Szia, gondolkodom a folytatáson. Talán az első találkozásunkról, együttlétünkről. Érdekes érzéseim voltak. :)Egyszer azt olvastam, ha meg tudjuk határozni miért szeretünk valakit (külső, belső) akkor nem is szeretjük igazán. De, ha csak azt érezzük, hogy jó, ha ott van nekünk, mellettünk akkor szeretjük igazán. Ha nincs rá különösebb ok vagy magyarázat.
90. mia54 (válaszként erre: 89. - F18a14c8fb)
2012. jan. 10. 21:08
Remelem lesz a naplodhoz folyt.kov. !! szivesen olvasnam : ) en a tarsammal maradtam. van amikor gyotor a buntudat es magam sem hiszem el h mit tettem. maskor pedig elfogadom h eselyem nem volt ellenallni az erzeseimnek. az egy oriasi langolas volt, de ugy mondjak ami takarek langon eg az sokkal tartosabb..most hogy az erzelmeim lecsillapodtak ugy hiszem nem mukodott volna. most sokkal tisztabban latom h nem vagyunk "kompatibilisek". hazudnek ha azt mondanam nem bant az h milyen oruletes volt vele, de talan pont az tette azza, h tilos volt, izgalmas es nem mindennapi. A mindennapok, anyagi gondok konnyen megolhetik a romantikat. a szenvedely mulando, csak arra nem lehet alapozni egy kapcsolat jovojet. persze egy tokeletes vilagban megadatott volna mindketto egy szemelyben. de en nem panaszkodom, megelegszem azzal h szeretnek es szeretek, es orzok egy titkos, szep emleket. xx
89. f18a14c8fb (válaszként erre: 87. - Mia54)
2012. jan. 10. 19:23
Köszönöm szépen! Remélem jól alakulnak majd a dolgaink. Neked is minden jót. :)
88. 2caf8744b6 (válaszként erre: 86. - 2a69f78972)
2012. jan. 10. 16:38
Maradhattam volna mert nem várt senki se engem se őt. De más miatt jöttem gyorsan el. :):)
87. mia54 (válaszként erre: 1. - F18a14c8fb)
2012. jan. 10. 02:51
Ez gyonyoru! bennem is felmerultek emlekek.. en ugyanazt ereztem egy fiuval, orult szenvedely, lelki sikon egyesules szeretkezes kozben, egyutt siras, nevetes.. es engem is valaki otthon vart, akit szeretek mint embert nagyon.. minden szerelmes dal rolunk szolt, pedig mas vilagbol jottunk, szo szerint, en egy masik orszagbol, es total mas ertekrenddel. nincs ket egyforma ember , elet es tortenet sem.. kivanom h a tied ugy vegzodjon ahogy te szeretned es elkepzeled. az enyemnek vege lett. egy ilyen haromszog eleg kihivas mindegyik fel szamara. es azota vilagossa valt szamomra az is hogy mennyire nem ismertem ot, milyen keveset tudtam rola. mert nem akarta h tudjak azokrol a dolgokrol amik rossz fenyt vetnek ra. aki elitel teged, az nem ismeri azt a fajta szenvedelyt. es az "esz es a sziv" vitajat. amikor nem tudsz donteni mert az esz ervek ellene szolnak, kockaztatni mindent.. remelem sikerul ugy dontened h a leheto legboldogabb legy! sok sikert! xx
86. 2a69f78972 (válaszként erre: 85. - 2caf8744b6)
2012. jan. 9. 17:16

De jóóóó Nekeeeeeeeed !!!!:):):)

(Az irigységtől nem látok!)

2012. jan. 9. 13:54
Nem is olyan rég voltam otthon nézöbbe aztán rá jöttem jobb ha gyorsan haza megyek.:):):)
84. f0529f09b5 (válaszként erre: 83. - 2a69f78972)
2012. jan. 9. 10:59
Nagyon szépen köszönöm.
83. 2a69f78972 (válaszként erre: 81. - F0529f09b5)
2012. jan. 8. 21:56
Ne is törődj semmivel! Isten hozott !:)
82. f0529f09b5 (válaszként erre: 59. - Incó)
2012. jan. 8. 20:31
A hozzászólásaimból már engem is néztek nőnek. Van akinek ilyen a stílusa, nem?
81. f0529f09b5 (válaszként erre: 55. - 1c951ab936)
2012. jan. 8. 20:27

Miért kell azt gondolni, hogy megcsalták már páran? Bztos vagy ebben? Talán ismered?


Női oldal?

Ha ez tényleg női oldal, akkor miért engedik a moderátorok férfiak regisztrálását is? Én is elég rég óta regisztrálva vagyok, és elég sok lánnyal megismerkedtem már, néhánnyal személyesen is.


Leskelődés?

Csak nem magadból indulsz ki? Már ne haragudj. Én speciel nem azért regisztráltam magam, hogy kukkoljak, hanem azért, hogy a téma ami tettszik, ahhoz hozzá is szóljak.

80. f0529f09b5 (válaszként erre: 54. - 7244522f9b)
2012. jan. 8. 20:23

Ezzel teljes mértékben egyet értek. Senkivel sem volt tisztességes. Én a srác helyében, mármint akit a szerelmének nevez a hölgy, szerettem volna, ha tényleg szeret, hogy velem töltse az ünnepet. Ha nem is az egészet, de legalább az egyik napot. Mivel ez nem így volt, elgondolkoznék azon, hogy szükségem van-e erre a kapcsolatra? Nekem nem lenne.


De ez én vagyok.

79. f18a14c8fb (válaszként erre: 78. - 2caf8744b6)
2012. jan. 8. 19:09
Ez nagyon igaz.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook