Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon tetszenek az egyenruhás pasik! 😍😍 fórum

Nagyon tetszenek az egyenruhás pasik! 😍😍 (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Violet18)
2022. dec. 30. 08:17
Persze, én is olyat szoktam😂😂
48. Violet18 (válaszként erre: 47. - Panna.33)
2022. dec. 26. 12:43
Vagy amikor lépsz egyet és kicsúszik...imádtam terhesnek lenni 😅🥰 de tudjuk, vannak lányok akik nem finganak, nem kakilnak, ha mégis akkor rózsaillatút 🤣🤭
47. Panna.33 (válaszként erre: 35. - Világ titkai egy helyen)
2022. dec. 25. 19:13
Azert megnéznélek nyolc hónapos terhesen egy szintet lelépcsőzni a mellékhelyiségbe egy puki kedvéért. 😁
46. f58867fb46 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 19:05
❤️
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Főnix3)
2022. dec. 24. 14:54

Háát, igen. Szerintem aki teheti az külföldön próbál szerencsét.

A katona egyenruha sem rossz.😉 Sajnos a párom nem dolgozik ilyen helyen, ahol ki lehetne öltözni. Az öltönyt is olykor úgy kell ráerőszakolnom. 😂

Dehát pasiból van.

44. Főnix3 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 24. 14:50
Katona volt, de 6 éve leszerelt, mert kijöttünk Angliába.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Főnix3)
2022. dec. 24. 14:47
Egyébként férjed mivel foglalkozik? Bocsi, nem szeretnék kíváncsiskodni. 🙂
42. Főnix3 (válaszként erre: 41. - De82bd5a12)
2022. dec. 24. 14:46
A férjem is ezt akarja tenni, de nem szeretném! :P
2022. dec. 24. 14:42
Én, ha elkezdenék kopaszodni, akkor leborotválnám a fejemet.
2022. dec. 24. 14:40

Na, akkor ennek örömére:Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!

Természetesen mindenki az óvóhelyekre, ha jönnek a "szelek". 😂😂

39. Főnix3 (válaszként erre: 35. - Világ titkai egy helyen)
2022. dec. 24. 14:37

Hinni a templomba járj! Ember vagyok, nő! Nem is ettől lett komoly a kapcsolatunk! A menstruáció ugyan olyan természetes, mint a bélgáz,teheted egy kalap alá!

Szerintem kiveséztük a témát! Ne illess jelzőkkel, mert a szavaid téged minősítenek, nem engem!

2022. dec. 24. 14:35
Amikor olvasom a hozzászólásaidat, több millió agysejtem pusztul.
2022. dec. 24. 14:34

Szerintem senki nem direkt "fingik". Nem erről volt szó itt. De egy kiadós chilis bab után mindketten egész nap, és egész éjjel a WC-ben lehetnénk.😂😂

Nyilván nem posztoljuk ki a Facebookra,de ez ezzel jár sajnos. De ettől még nem leszünk egymás előtt "fúúj disznók".

2022. dec. 24. 14:28

Az a helyzet, hogy itt, és most sajnos egyetértek Főnixel.

Mi majdnem pontosan 3 hónapja vagyunk együtt, de eszem ágában nem lenne Őt "megváltoztatni". Tudomásul vettem, hogy nem egy "robotot" szeretek, hanem egy férfit. Nyílván Neki is vannak hibái, mint mindenki másnak, de ha nem vagyunk toleránsak, akkor mi értelme? Nálunk is volt(általában hüvelyes ételek fogyasztása után), hogy jöttek a böjti szelek. 😂😂

De eszünkbe sem jutott, hogy ezért majd 5 percenként futunk ki az udvarra. Mindketten Emberek vagyunk,bélgázokkal megterhelve.

Nyilván nem versenyünk, hogy ki tud nagyobbat,de azért nem is "rejtjük" el. Mondjuk nem is nagyon tudnánk,mert hihetetlen, de szaglásunk is van.

Sőt,amikor hazaérek a cégtől, és leveszem a harisnyámat, én is érzem, hogy nem vagyok Királylány íllatú. 🥴

De megérti, mert elfogadta, hogy ez ezzel jár.

35. világ titkai egy helyen (válaszként erre: 33. - Főnix3)
2022. dec. 24. 14:22

kedves fingós csaj azért komolyabbnak hittelek

nem görcsölök. kimegyek a wcre. nem attól lesz komoly egy kapcs h a pasid orra alá durrantasz és fordítva. meglehet oldani illedelmesen is. menstruáció volt már párom előtt de jó katona vérben is harcol. de a vért a menstruációt nem direkt csináltam mint te a fingod

34. 8d00a82c06 (válaszként erre: 33. - Főnix3)
2022. dec. 24. 14:13

Alapjáraton álomvilágban èl!

Lesz itt akkora pofára esès,hogy ihaj! 🤣🤣

33. Főnix3 (válaszként erre: 31. - Világ titkai egy helyen)
2022. dec. 24. 13:56

Ha jól emlékszem volt már kiírva!

Te meg puffadj és görcsöl kicsi hercegnő!

A férjem sem megy ki,valamit félre értettél! :DD

Nálunk elfogadott és természetes velejárója az életnek!

Majd, ha te is eljutsz erre a szintre a kapcsolatodban, akkor leszel tökéletes kapcsolatban! Addig csak mesevilágban élsz!

32. világ titkai egy helyen (válaszként erre: 30. - Főnix3)
2022. dec. 24. 13:51
ja és nem szándékosan nem tehetek róla ha nem jön be pl a kopasz férfi. neked bejön ok nekem nem lapozzunk
31. világ titkai egy helyen (válaszként erre: 30. - Főnix3)
2022. dec. 24. 13:50

gratulálok hogy nő létedre a férjed előtt fingasz ha még ő is képes kimenni. jó példa lehetsz de figy mondom

semmi gond. zsák és foltja. vica versa. alap illem mint nő és mint férfi részéről. na de ok :D írok ki egy szavazást erről ti fingtok e a párotok előtt.

30. Főnix3 (válaszként erre: 25. - Világ titkai egy helyen)
2022. dec. 24. 13:05

Na akkor itt most álljunk meg! Szűk látókörű vagy és szerintem szándékosan hergeled a buta nézeteddel a népet!

Hadd ne írjam le, mit gondolok rólad!

Gondolom fiatal vagy és még nem kaptál elég pofont az élettől!

Rengeteg mutatós szexi férfi , nő van, aki használhatatlan egy kapcsolatban! Annyira el vannak magukkal foglalva,hogy még szex közben is jól nézzenek ki, hogy elsiklanak fontos dolgok mellett! Megélni a pillanatot és megismerni a másikat a felszín alatt!

Úgy mondom ezt, hogy világ életemben szép 160 cm-es lány/nő voltam és vagyok! Azt kaptam meg, akit akartam és kapnám meg a mai napig!Igaz a szüleim, nagybátyáim nem hercegnőnek neveltek! Talán ezért választottam egy kopaszodó sportos , egészséges fiatal férfit, aki a tenyerén hord és pusztán a mosolyától kész vagyok bárhol, bármikor szexelni vele! Pedig 2011-óta vagyok a felesége! Lesi minden kívánságom és én vagyok a mindene!

Honnan jön ez az alkohol szagú dolog is? Nem minden férj iszik, az enyém sem jár kocsmázni és nem hordja haza a piát! Fingás böfögésben szerintem én durvább vagyok! Nő létemre nem szoktam kimenni fingani a wc-re, itthon ott durrantok ahol akarok, persze nem az asztalnál!

Szóval szállj le egy kicsit a felhőkből és gondolkodj nagyobb alázattal, tisztelettel az ember társaidról, mert lehet egy nagyon értékes embert dobsz el egy kívül csecse, belül kakáért!

29. tumbo2
2022. dec. 24. 13:00
az apám rendőr volt,és jóképű pasi.
2022. dec. 24. 12:37
Pasi vagyok és nincs párom..-)
2022. dec. 24. 12:23
nekem a retrós hosszabb haj jön be alapból szóval bukta. a kopasz olyan mint ha öreg lenne vagy betegség
2022. dec. 24. 12:22
kösz nem kell de menj és csókold meg a párod sör szagú száját :) és mondd hogy miauu
25. világ titkai egy helyen (válaszként erre: 11. - Főnix3)
2022. dec. 24. 12:21
így van tudod itt mindenki előadja hogy neki mindegy milyen a párja meg hogy az a jó ha alkohol szagú lehelete van meg az nem férfi ha a családi ebédnél nem böfög oda egy jót meg a tv előtt finganak. azt később panaszkodnak meg jön a válás szakítás hogy jajj a férjem csak a tvt nézi :D és ahogy mondod minden férfinek a csinos nő kell azt nézik meg
2022. dec. 24. 12:18
kösz nem.
2022. dec. 24. 11:43
Egyébként mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok. 🙂
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - F58867fb46)
2022. dec. 24. 11:43
Hozzá egy fehér színű ing, és egy öltöny... 🙂
21. Főnix3 (válaszként erre: 19. - F58867fb46)
2022. dec. 24. 11:40
Naugyehogy!:) Helyes hozzáállás! :P
20. ibi75
2022. dec. 24. 11:35
Kinek nem? 😄
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook