Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon erős hajhullásom van. Mit tegyek? fórum

Nagyon erős hajhullásom van. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
22. klúú
2009. jún. 28. 11:31
Hát nekem is két hónap alatt a fele hajam eltűnt.emelett anyu is ki van rám akadva, h állandóan eldugul a lefolyó hamosásnál. meg nem is merem kiengedve hordani a hajam, mer tiszta haj lesz tőle állandóan minden...Sztem ha 200 szál kihullik egy hajmosás alkalmával akkor keveset mondtam....:S
21. varga.nora (válaszként erre: 20. - Klúú)
2009. jún. 28. 11:28

Én is nemrég tudtam meg, és nekem pl. annyira hullik a hajam, hogy a nő mondta, hogy pár év alatt a dús hajamat szépen elveszthettem volna.

Ezért a pénz sem érdekel, csak meg tudjam állítani a hajhullást.

20. klúú
2009. jún. 28. 11:27
Fúúú köszönöm szépen:) Tuti elmegyek, nem is tudtam, h ijen is van:D
2009. jún. 28. 11:25

de fejbőr tisztítót sztem mindenkinek javasolnak, az 2000 Ft körül van, és kitisztítja a fejbőrt.

Nekem pl. még azt is látta a nő, hogy vannak olyan hajszálaim, amik nem tudnak kinőni, és úgy néznek ki, mint a szőrbenövés.

18. varga.nora (válaszként erre: 15. - Klúú)
2009. jún. 28. 11:24
Szombathelyen a Metrónál lévő Lidl mellett nemrég nyílott egy gyógyszertár. Na oda kell bemenni, és ott adnak időpontot, azt hiszem 2 hetente szombatonként van, és a gyógyszertár mellett van egy orvosi rendelő és ott van ez a hajvizsgálat. Teljesen ingyenes, ugyanis nekik az az üzlet, hogy megveszed a gyógyszertárban a szereket.
2009. jún. 28. 11:23
tv2
2009. jún. 28. 11:23
olajosmagvakat kell enni, ezt mondták épp most a tévében:D
15. klúú (válaszként erre: 8. - Varga.nora)
2009. jún. 28. 11:23
Fú ez teccik:) és hol van ez az izé ahol megcsinálják?
2009. jún. 28. 11:22
Hát, én is Biovannéval kezdtem, de csak annyit érek el vele, hogy szépen nő a babahajam... Néha úgy nézek ki, mint egy kócos boszi.. :D Nekem a hajvágás segített, de nem hinném, hogy nálad ez lehet a gond...
13. varga.nora (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2009. jún. 28. 11:21
Igen, pont én is ilyenen voltam tegnap.
12. klúú
2009. jún. 28. 11:20
Hát fogyózás...de végülis szinte mindent eszek, kivéve kenyeret, de 3-4 tál műzlit is megeszek naponta:)...meg rengeteg zöldséget és gyümölcsöt...
2009. jún. 28. 11:20
Hát, pontosan én se tudom... :D Megvizsgálják a fejbőrödet valami UHszerű fejjel, ami jól felnagyítja a képet, meg megvizsgálnak egy kihúzott hajhagymát/hajszálat. De az se biztos, hogy ez a neve... Nekem egyszer csináltak kb. 6 éve egy ezoterikus rendezvényen, ingyenesen, ezért nem tudom pontosan...
2009. jún. 28. 11:19
Most nézem, hogy te is szombathelyi vagy!!!
9. 1e8f358d6a (válaszként erre: 4. - Klúú)
2009. jún. 28. 11:19
nekem régebben a drasztikus fogyókúrámtól hullott. Akkor kipróbáltam a Biowanne tablettát, azóta kúraszerűen szedem. Nekem bevált, és nagyon hosszú hajam van!
2009. jún. 28. 11:18
Sziasztok! Én Szombathelyen mellett lakom, és itt van ingyenes hajvizsgálat. Pont én is tegnap voltam ilyenen, és valami olyat állapított meg a nő, hogy zsíros korpám van és e miatt hullik annyira a hajam. Erre fejbőrtisztítót kell használnom ami a patikában kapható, és kaptam egy speciális szert is rá.
2009. jún. 28. 11:17
Köszi Sylvia! hát nekem is kb vállig ér, de soha nem volt még ijen problémám. Az a hajdiagnosztika az micsoda?
2009. jún. 28. 11:17
Kétségtelen, hogy ha hosszú vagy félhosszú a hajad, nagyon soknak tűnik az a 100 szál...
2009. jún. 28. 11:15

szia olvastam a lapodon, hogy fogyóztál te is. Nem lehet hogy ettől hullik?

Én is többször fogyoztam és mikor elkezdem pár nap mulva már hullik is, pedig figyelek a vitaminokra, stb


mikor hiztam soha nem hullt, ebből gondolom hogy a fogyi az oka, legalábbis nálam:)


amugy napi 100 szál az természetes cserélődés, számold meg pár napig hátha nem is sok csak annak tünik

2009. jún. 28. 11:14
Kb 2 hónapja kezdődött. Most voltam dokinál, elklüdött vér és vizeletvizsgálatra, kiderült, h semmijen vitaminhiányom nincs sőt a vasam kifejezettem magas.Nem tudta megmondani, h micsináljak, azt mondta, h kérjek a fodrászomtól tanácsot, h mijen sampont használjak. Most elkezdtem Sörélesztő tablettát szedni. egyenlőre várom a hatását, de semmi, jó tudom nem két nap, de egy hónapon belül azért enyhülhetne nem? Meg már lassan fogyóban is van. És a lefolyó mindig eldugul a hajamtól:S. Azon gondolkoztam, h vmi újat kéne kipróbálni...Volt valakinek hasonló problémája vagy vmijen tanácsot tudna adni vki?
2009. jún. 28. 11:14

Ja, és az enyém akkor sokkal jobban hullik, ha már mosni kéne... :S

Esetleg megpróbálkozhatsz hajdiagnosztikával, vagy mi a szösznek hívják. De először is egy teljes vérkép-vizeletet javaslok, abból sok minden kiderülhet... Amúgy is javasolt egészséges embernek is 1-2 évente... :)

2009. jún. 28. 11:12

Sok minden lehet a baj... Nekem pl. az volt a legnagyobb, hogy túl hosszú volt és nem bírták a hajhagymáim. Most vállig ér (az egyik képemen láthatod), fele annyit se hullik. Ezen kívül lehet gyulladás következménye is. Kérj meg valakit, hogy nézze át a fejedet, mert ha gyulladás, akkor ált. foltban hullik, tehát onnan az összes kipotyog. Aztán lehet még a sampon hibája is. Meg millió más oka lehet: gyomorpanaszok, emésztési gondok, fogprobléma.

És értelemszerűen ezekre mindre más a megoldás... :(

2009. jún. 28. 11:07
Nagyon erős hajhullásom van. Mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook