Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagy vágyam passzív jövedelemből megélni és életem... fórum

Nagy vágyam passzív jövedelemből megélni és életem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
9. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
jan. 24. 10:30

Na, ez azért nem ér! Megelőztél. Hasonlót írtam volna. Nem ugyanezekkel a szavakkal, de a lényeg ugyanez lett volna. 🙂


Szerintem elhiszed nekem.

jan. 24. 10:22

Nincs passzív jövedelem. Azt mindig egy nagyon is aktív időszak előzi meg. Valamit be kell fektetni, és azért valaki megdolgozott, vagy te, vagy az, akitől kaptad/örökölted.


Ott van még a sokak által lenézett network munka, amiből nagyon szép jövedelmet lehet felépíteni, de az is csak azoknak működik, akik legalább 3-4-5 évig sokat dolgoznak.


Szóval álmodozz tovább, vagy emeld fel a hátsódat, és keress valamit, amivel megteremted.


Ja, egyébként egyet sem ismerek, aki a lábát lógatja. Mindenki tesz valami hasznosat, vagy tovább dolgozik, vagy más csinál, de senki nem a sheggét mereszti a kanapén.

7. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 10:18
Igen, abból én is, mindenki is.
jan. 24. 09:52
Kinek nem?
5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 09:33
A mondat első felével “ egyetérzek”, a másodikkal nem, sok ötletem van, hogy hogyan lennék aktív.🤓
4. unom (válaszként erre: 3. - Loch ness)
jan. 24. 09:26
A passzív jövedelem előnye, hogy ha akarja, megteheti. Azzal foglalkozhat, amivel akar, pénztől függetlenül.
jan. 24. 09:21
Nekem is jutott már ilyen eszembe, amikor nagyon belefáradtam valamibe. De magamat ismerve legkésőbb egy hónap után elfogna a tettvágy, hogy valami hasznosat tegyek, dolgozzak. Lehet, hogy te is így lennél vele.
jan. 24. 08:47

És mindehhez hány éves vagy?

Persze igazad van. Legyen úgy, ahogy szeretnéd.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook