Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélkülin keresztül jelentkeztem szociális gondozó és ápoló képzésre! Holnap megyek felvételizni, valaki tudja mik lehetnek a kérdések? fórum

Munkanélkülin keresztül jelentkeztem szociális gondozó és ápoló képzésre! Holnap megyek felvételizni, valaki tudja mik lehetnek a kérdések? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 3. 16:10

Sziasztok!

Ahogy már írtam lehetetlen!!

Nem sikerült de a diplomás ismerősömnek igen!! Hol van az igasság?

Sehol nagyon magam alatt vagyok!!:((((

2012. márc. 31. 14:26

Sziasztok!

szóval megvólt a felvételi! Az eredményt nem tudom de 120-an voltunk 16 helyre!! Szóval szinte lehetetlen!!!:((

A felvételi 2 részből állt :

-Írásbelin kellet írni egy olyan esetett ami téged elgondolkodtattot vagy arra sarkalt hogy segíts az embertársaidon!Valami szociális probléma stb..

-Szóbelin pedig álltalános dolgok hol dolgoztál, Mit gondolsz tudod majd csinálni illetve néhány fogalom is előtérbe került nekem a deviáns viselkedés volt!

Hála istenek tudtam!!:)

De persze szólok hogy sikerült e vagy sem azt igérték 2 héten belül szólnak!!!

Köszönöm mindenkinek, hogy próbált segíteni!!

2012. márc. 27. 14:18

Később majd írd meg, bekerültél-e, ez a képzés engem is érdekel, GYES után úgyis munkanélküli leszek...

Köszi!

7. Timicicaanyuka (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2012. márc. 27. 12:55

Én ECDL+ angolra jelentkeztem, készültünk a felvételire számítástechnikából meg angolból, hát köze nem volt hozzá a feladatoknak.

Volt helyesírás, matek meg olyan feladatok, amik IQ. tesztben szoktak lenni. Aztán volt pszichológiai vizsgálat. Nekem sikerült bekerülni kb. 50 jelentkezőből 16-közé.

2012. márc. 27. 11:13

Köszönöm Mindenkinek!

Egy kicsit megnyugodtam! Valami csak lesz!

Mégegyszer köszönöm!

2012. márc. 27. 10:44
Ja igen voltak benne olyanok is hogy mi mennyire fontos a számodra pontozd 1től 5 ig.
2012. márc. 27. 10:43
Szia!Én tavaly voltam egy ilyenen Miskolcon, nem tudom, Te hol laksz, biztos mindenhol ugyanazt kérdezik, de ott kaptunk egy tesztlapot,kb 4 oldalast és ilyen pszichológiai jellegű kérdések voltak.Azokat végignézték, és annak töredékét visszahívták elbeszélgetésre!A tesztet megcsináltam de nem tudom visszahívtak-e mert ezzel egyidejűleg jelentkeztem egy pincérre is és ott értesítettek hogy felvettek.
2012. márc. 27. 10:40
Mikor én voltam 2 tesztet kellett kitölteni. Nem tudom már pontosan. Azt hiszem az egyik érdeklődés volt. Pontozni kellett dolgokat. Engem elutasítottak. Mondjuk én könyvelőre mentem.
2. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2012. márc. 27. 10:39
Ez nem a legyen ön is milliomos lesz ám. Bizottság dönti el, alkalmas vagy-e a pályára, elbeszélgetés lesz.
2012. márc. 27. 10:37

Sziasztok!


Munkanélkülin keresztül jelentkeztem szociális gondozó és ápoló képzésre! Annyira rossz most a helyzettem hogy nagyon fontos lenne hogy bekerüljek!

Valaki tudna e nekem segíteni mik lehetnek a kérdések? Mire számítsak!

válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook