Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi terror-elegem lett. fórum

Munkahelyi terror-elegem lett. (beszélgetős fórum)

1 2
24. giga455 (válaszként erre: 22. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:56

de a számlákat fizetni kell sajnos.


Akkor tényleg próbálj közös megegyezéssel, bár félő hogy ha te mondasz fel lesznek akkora szemetek, hogy simán beírják a munkavállaló felmondását.

23. babetthopp (válaszként erre: 1. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:56
Én felmondtam, mert nem aláztam magam tovább! Nagyon sokat kerestem és nem volt más, de gondoltam megoldom és fontosabb a nyugalom. ez egy éve történt velem és a minap egy másik kolléga is a cégnél hasonlóan cselekedett.
22. demeeri (válaszként erre: 19. - Mézgapaula)
2009. dec. 10. 07:50
Hát nekem is csak magamról kell gondoskodnom,még nincs családom.Szeretnék elmenni,csak kell egy kis löket,hogy könnyebb legyen döntenem.Ezt most megadjátok nekem.
21. one85 (válaszként erre: 13. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:49

Szia

Látom a problémát!Mivel írtad , hogy mennyire kivagy menj el a körzetidhez és mond el neki!Több mint valószínű , hogy elküld valami pszichológushoz és az biztosan kiír vagy 2-3 hónapra!De ha ez netán nem menne akkor közös megegyezéssel kérd a felmondásod!Ha belemennek nyert ügyed van!Kaphatsz munkanélkülit!

20. demeeri (válaszként erre: 17. - D160c9f3b0)
2009. dec. 10. 07:48
Ez is egy gyár,ahol dolgozom.Ugynez a helyzet.Robotok vagyunk.Csak egy gépként kezelnek.És hiába teljesítesz,még többet raknak rád,és még inkább b.szogatnak.
19. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:44

Szia! Nekem az első munkahelyem volt ilyem illetve konkrétan az első főnököm. Ő még jó pár embert "kicsinált" rajtam kívül. Nem munkaügyi okai voltak, hanem egyszerűen személyes bunkóság azokkal szemben, akiket nem kedvelt. Először, mivel zöldfülű voltam, tűrtem, de így is csak pár hónapig voltam ott. Nekem könnyű volt, volt hova mennem, igaz, sokkal ideálisabb lett volna az első hely a főnököt leszámítva.

Valószínű, ha nem lenne hova mennem, akkor is otthagynám a helyedben a céged, igaz, nekem csak magamról kell gondoskodnom, könnyen beszélek. Előbb-utóbb biztosan találnál mást, ha tényleg akarsz dolgozni.

18. demeeri (válaszként erre: 16. - Giga455)
2009. dec. 10. 07:43
Igen.Szerencsére erös az idegzetem,szóval sosem vettem be semmilyen nyugtatót,de ismerek kolégákat,akik szednek.
17. d160c9f3b0 (válaszként erre: 14. - Cb82b220ce)
2009. dec. 10. 07:41

Sajnos nincs más lehetőség..ez egy maffiás banda,aki felvásárolta szinte az egész várost,bárhova mennék,minden az övék...ráadásul egy koporsó gyárban dolgozom!Mondjuk az nem lenne akkora baj,hozzászoktam!De amit csinálnak velem,az katasztrófa!Jó lenne tudni az igyzságot,hogy miért ba*gatnak!Mert azt mindenki tudja,hogy nem a munkám miatt!Egyszerüen rettegek és szó szerint sirással kelek amikor menni kel,indulás előtt elkap a hányás,aztán a melón is bőgök!Aztán meg csodálozunk,hogy nem sem teherbe!Miért is????????????

Tiszta idegroncs lettem ujra!

2009. dec. 10. 07:41

Az a legrosszabb, hogy az ember ebbe simán tönkre megy, nem csak idegileg, de fizikailag, egészségileg is.

nekem konkrétan nem volt terrorban részem ilyen szinten, vagyis meg nem aláztak. De szedtem nyugtatót, mert nagy volt az elvárás és a nyomás, és féltem, szorongtam, hogy nem tudom teljesíteni. Persze ilyenkor az ember még többet hibázik, amitől még jobban szorong, szóval ördögi kör.

15. cb82b220ce (válaszként erre: 13. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:36
Szia!leírhatnád hogy konkrétan mi a probléma.
14. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - D160c9f3b0)
2009. dec. 10. 07:35
Szia!megnéztem a naplód,tragédia lehet ott dolgozni?Arra felé nincs más lehetőség?
13. demeeri (válaszként erre: 12. - Giga455)
2009. dec. 10. 07:33
Megpróbálom kiíratni magam táppénzre.Legalább,amíg lecsitulnak a dolgok.Addig találnak más palimadarat a helyemre.
12. giga455 (válaszként erre: 7. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:31

Szabad tudni hol dolgozol?

Olyan ismerős ez. Anyukámmal csinálják ezt a munkahelyén, mivel már 35 év munkaviszonya van elég szép végkielégítést kellene adni neki, mivel okot nem találnak az elbocsájtásra. Viszont ha te mondasz fel, még munkanélkülit se kapsz 3 hónapig. Szóval ha lépsz is, akkor mindenképpen az kéne hogy elküldjenek, de azt meg nagyon meg kell indokolni. Esetleg közös megegyezés... De akkor integethetsz a végkielégítésnek.

Szar helyzet, gondolom már ott a gyomorideg meg minden... Nem tudod kiíratni magad táppénzre?

11. demeeri (válaszként erre: 8. - D160c9f3b0)
2009. dec. 10. 07:30
Szia Britney.Mi már találkoztunk egyik fórumon.Megnézem a naplód.
2009. dec. 10. 07:29
Már megtanultam kezelni...igaz...segítséggel, de rendben vagyok...
9. demeeri (válaszként erre: 6. - 8ee31e318f)
2009. dec. 10. 07:28
Van konkréd tipped,hogyan?
8. d160c9f3b0 (válaszként erre: 1. - Demeeri)
2009. dec. 10. 07:28
Szia drága!Én 2005-ben fél évet töltöttem pszihiátrián idegösszeomlással és súlyos depresszióval a meló miatt!Még ma is ott dolgozom sajnos...nemtudok hova menni!A naplómban irok a rettegésről amit átélek és a megalázásról amit kapok(igaz h babás napló,de már nagyon kitértem benne a Munkahelyi terror-ra)..szó szerint én vagyok a célpont és vérig marnak!
7. demeeri (válaszként erre: 4. - Giga455)
2009. dec. 10. 07:27
De az lehet.Egyszer már megfenyegettek,hogy elbocsájtanak.Akkor a három hét táppénz miatt.Akkor is azt mondták,milyen szer munkaerő vagyok.Hogy velem semmire nem mennek.Jobban teszem,ha leszámolok.
2009. dec. 10. 07:25
rugasd ki magad. akkor par honapig kapsz penzt, es kereshetsz mast
2009. dec. 10. 07:25
Talán,ha kiírom magamból,jobb lesz alelkemnek.Most nagyon magam alatt vagyok,és nagyon fel vagyok dúlva.
2009. dec. 10. 07:24

Sajnálom!

Nem egyszerű, és nem irigyellek. Igaz konkrétumot nem írtál, hogy kolléga, vagy főnök bánt-e így veled. Nem lehetne beszélni velük? Mert nyilván a végtelenségig nem tűrhet az ember. Vagy pont arra megy ki a játék, hogy magadtól lépj le, és ne úgy küldjenek el?

2009. dec. 10. 07:24

Éjszakás voltam,most végeztem.Nem tudok most más állást,ha lenne,már nem lennék itt.

Szerintem is el kéne menni.Ez az egész nagyon lehúzza az embert.

2009. dec. 10. 07:22

na varj. ejszakas vagy? vagy meg dolgozol?


hat hagyd ott oket, ha tudsz jobb munkahelyet ahol minden ugy tortenik ahogy te elkepzelted.

2009. dec. 10. 07:18

Ma reggelre betelt a pohár.Sokat tűrtem,nyeltem,szó nélkül.Túlléptek a célon.Amit ma kaptam, az nem volt emberi.A nyilvános megalázást nem lehet,nem szabad eltűrni,ha van egy kis önbecsülése az embernek.

Mit tennétek,ha folyamatosan kihasználnának,piszkálnának? Ha bármit is tennétek,semmi nem jó? Ha lenéznek,porig aláznak,ráadásul nyilvánosan?

Valaki volt ilyen helyzetben munkahelyen?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook