Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen feltételekkel indítható egy műkörmös vállalkozás otthonról? fórum

Milyen feltételekkel indítható egy műkörmös vállalkozás otthonról? (tudásbázis kérdés)


2023. júl. 17. 17:16
Áldozatkész Kundschaft kell hozzá, ez az alap...
2023. júl. 17. 16:47

Valóban keress egy könyvelőt, majd lépésről-lépésre elmondja, hogyan tudod a vállalkozói igazolványt kiváltani, milyen nyomtatványokon kell bejelenteni a nav-nak, hogy van főállásod, és csak mellékállásban indítanál.... tb-be való bejelentkezés, az önkorm.-hoz az iparűzési adóba való bejelentkezés és még kismillió helyre... valóban egy könyvelő, és majd látod, hogyan és hol indítod.


De még olyat is el tudok képzelni, hogy egy már működő fodrászatnál, kozmetikusnál csak egy üres sarkot bérelsz, ahol berendezed saját kis műkörmösödet... az ottani vendégekből könnyen kialakulhat a te törzsvendég-köröd is. Rokon szakmák, az ügyfeleknek teljes körű generálozás. :))

6. papája (válaszként erre: 5. - Papája)
2023. júl. 17. 15:29
5. papája (válaszként erre: 1. - Aisa22)
2023. júl. 17. 15:27
Ott érdeklődj, ahol kiadják részedre a működési engedélyt. Önk. Ip. ker. oszt. Mert az kell !
4. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Aisa22)
2023. júl. 17. 14:20
Keress fel egy könyvelőt, egy adószakértőt és ő elmondja pontosan a feltételeket. Ami az adózást, költségelszámolást, stb. érinti.
3. aisa22 (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2023. júl. 17. 12:38
Nincs sajnos, neten pedig ellentmondásos információkat találtam .
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Aisa22)
2023. júl. 17. 12:01

Akihez én járok, ott nincs külön mosdó.

Nincs körmös ismerősöd, aki otthon dolgozik? Ő tuti tudna felvilágosítást adni.

2023. júl. 17. 10:08
Sziasztok! Van köztünk olyan aki otthon alakított ki szalont? Másodállásban kezdeném, emiatt nem bérelnék még üzletet. Ugye ilyenkor nem ugrik a rezsi csökkentés , illetve a legfontosabb hogy milyen feltételekkel lehet csinálni ,kell e külön mosdó pl. Nagyon köszönöm ha megosztjátok a tapasztalatokat. Az okj vizsgán megvan már pár éve csak nem dolgoztam benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook