Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! fórum

Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 28. 12:06
A fiam is haza jön én meg zavarom biciklizni,mert másképp vagy a tv-t nézi vagy a gép elött ülne.Így hogy telcsije is van jó is mert mindig hiv hogy ép hol van és hova megy.Az apukája mondta is hétvégén,mert feszt hívogatott a kisgyerek hogy mért hív állandóan,mondtam neki még ujdonság a telcsi neki.Majd egy idő mulva ugyis csak akkor hiv ha tényleg kell.na hát egyetértett velem.:)
2011. márc. 28. 10:30
én is imádok biciklizni :-) mi általában mindenhova biciklivel járunk. bölcsibe, dolgozni, vásárolni. jól megmozgatja az embert :-)
2011. márc. 28. 10:00
A gyerekeim is du.mindig lent vannak.Azt hittem ma reggel esni fog az eső,de nem így van elég jó az idő,úgy hogy elő vettem a bicómat.Imádok biciklizni.
2011. márc. 28. 09:23

Hát jó időnek sajnos most se híre, se hamva, de állítólag szerdától már jobb lesz. Már nagyon várjuk mi is a meleget.

Pénteken micsoda jó idő volt, alig tudtam hazacsalni a lányokat a játszótérről.

2011. márc. 27. 20:37
nagyon el vagytok tűnve :-( jövő7re egy játszóteres délután? elméletileg jó időket mond jövőhétre :-)
2011. márc. 23. 14:57
Én csak attól félek,hogy mikor cukorterhelésre megyek éhgyomorra kell menni és jo lenne ha elmúlna teljesen a hányinger.Szerintem az hogy kinyitom a bejárati ajtót és az udvaron találom magam annál jobb nincs.Kicsit eleinte furcsa lesz,de majd megszokom.Nagyon vigyázz rám a párocskám hogy ne emeljek nehezet.Eddig is bújós volt,de most még jobban hogy baba lesz.remélem az ottani emberek olyanok lesznek amilyenre számítok.vagyis kedves segítőkész ezzel mindent elmondtam.:)
2011. márc. 23. 14:21

Már én is javulófélben vagyok, és szerencsére még a lányok sem betegek, de ne is legyenek. Szombat délután az Ugriparkba készülünk, már egyszer elhalasztottuk betegség miatt, most már nem szeretnénk..

Szuzi, irigyellek is meg nem is a költözés miatt, bár pocakkal biztos nem a legjobb, de az új környezet majd kárpótol :-)

2011. márc. 21. 16:28
Kezdek én is egyre jobban lenni.Ma azért hideg volt a levegő,de holnaptól csak melegebb lesz.Áprilisba költözünk arakra,akkor már jo idők lesznek.
2011. márc. 21. 13:31

Sziasztok!

Elért a megfázás hozzánk is...

Egyelőre csak én vagyok náthás, ami abban ki is merül szerencsére, hogy folyik az orrom, és néha kapar a torkom. Illetve a kicsi lányomnak is folyik az orra.

Remélem lázas nem lesz, most már végre a nap is kisütött, lehetne menni a játszótérre...

2011. márc. 18. 09:30

ittam este neocitránt és olyan jót aludtam.Na az az aqva maris tengerisós orrspray nem ér semmit.fújhatok én bele.többet nem veszek.

Jobbulást mindenkinek!

Én sem voltam beteg sosem.Kicsit náthás esetleg.Kb.kétszer lehettem lázas.Most ezzel a babával meg már harmadjára nyeltem be valami vírust.Kezd elegem lenni.:)

2011. márc. 17. 16:32
hát tényleg akkor nagyon szerencsések vagytok! nálunk Kinga 1 hetet bírt a bölcsiben :S azt hittem tovább fogja bírni, mert soha nem volt beteges, de most az első vírust benyaltuk :SS
2011. márc. 17. 16:07

Akkor mi még szerencsések vagyunk, nem beteg egyik lány sem. Nagyobbik köhögött pár napja, de csak éjjel, adtam neki gyorsan köptetőt, így ennyiben is maradt a dolog.

Jobbulást mindenkinek!

2011. márc. 17. 14:56
hát nekem sajnos a köhögés miatt nem sikerült éjjel az alvás :S szó szerint semmit nem tudtam aludni :S Kingám pedig egész nap alszik. remélem éjjel is fog.
2011. márc. 17. 11:32
Sziasztok!Jobbulást mindenkinek!Tegnap csak orrsprét vettem,de egész éjszaka nem aludtam.Ma vissza mentem és megvizsgált a doki,nagy vizsgálat nem volt mert csak taknyos vagyok.A torkomat megnézte.Én meg mondtam hogy neocitránt szoktam inni és az bevált.Azt mondta ihatok,mert már betöltöttem a három honapot.Végre éjjel jót fogok aludni!!:)
2011. márc. 17. 10:54
Sziasztok. Mi is betegek vagyunk. Már kezd múlni a bárányhimlőm,de a fióka tegnap úgy belázasodott,hogy alig volt magánál. Most semmi baja...
2011. márc. 17. 10:07
Igen, mi is be akartuk adatni, de hát nem a mi pénztárcánkhoz szabták ezeket az árakat :S Remélem Kinga nem azt kapta el, bár tegnap estére még be is lázasodott, így ma nem mentem dolgozni, mert viszem orvoshoz, nehogy valami komolyabb baja legyen. Jobb nem játszani az ilyennel...
2011. márc. 17. 09:39

Sziasztok!

Jobbulást mindenkinek!

Ez a hányás-hasmenés nekünk már lement kb. 1 hónapja, most az egyik ismerős kisfiú volt kórházban Rota-vírussal, hát nem semmi betegség az is. Persze van ellene oltás, de sajnos nagyon drága, ha jól tudom majdnem 50ezer ft a kettő, ami kell.

Gyógyulgassatok! :-)

2011. márc. 16. 19:25
mi is betegek vagyunk most :S nálunk hányás-hasmenés + megfázás :S szóval úgy minden összejött :S
2011. márc. 14. 20:58

Sziasztok!

Hú, akadozott a netünk napokig, ma végre megjavították :-)

Hogy vagytok mostanság? Itt a jó idő, lehet végre menni a játszótérre! :-)

579. szuzi 78 (válaszként erre: 578. - C9673474dd)
2011. márc. 12. 17:41
Szia!Igen örülnek neki és a párom is nagyon.Sőt a rokonság,ismerőseim is nagyon örültek.Most épp alább hagyott a hányingerem péntek óta.Nagyon boldog voltam,vagyok.Remélem nem jön vissza mert szörnyű.Legalább tudnám élvezni hogy kismama vagyok.
578. c9673474dd (válaszként erre: 577. - Szuzi 78)
2011. márc. 12. 13:54

Tudom nem könnyű ez az időszak, de kitartás. Én már nem is emlékszem meddig volt hányingerem, pedig elég kellemetlen volt. Főleg ilyen esetekben. De remélhetőleg neked sem fog a terhességed végéig eltartani. Később pedig amikor már érzed, hogy a pocakodban mocorog valaki, az felejthetetlen érzés szerintem. Bár ezt te már úgy is tudod. :)

A gyerekek örülnek, hogy lesz egy kistesójuk?

577. szuzi 78 (válaszként erre: 575. - Bcsilla78)
2011. márc. 10. 14:43
csak a hányinger miatt várom,hogy megszülessen,mert most is kivsit megfáztam és a slejmet nem tudom kiköpni.Mivel reggel hányingerem van még rosszabb most.Remélem tényleg elmúlik minnél hamarabb és akkor talán még élvezni is fogom a hátralévő időt.Azert most csak könnyebb mint majd gyerekkel lesz.Azt is megszokom idővel.
2011. márc. 10. 14:23
Nekem sajnos nem volt ilyen szerencsés terhességem :S Gyomorégés végig volt, hányinger a 8. hónap végén múlt el :S és nem volt sok haja a drágámnak :-(
575. bcsilla78 (válaszként erre: 574. - Szuzi 78)
2011. márc. 10. 13:29

Szerintem a hányinger most már lassan elmúlik, ha túl vagy a 12. héten.

Én szerencsés vagyok, mindkét gyereknél nagyon jó terhességem volt, se hányinger, se rosszllét, egyedül a gyomrom égett. (de megérte, mindkét lány igazi hajasbabaként született)

Nekem napra pontosan 2 év 9 hónap van a gyerekek között, de az biztos is igaz, hogy minél nagyobb a korkülönbség, annál nehezebben szánja rá magát az ember, hogy újra kezdje az egészet. Amikor már nagyobbak, és könnyebb kimozdulni, nem kell éjszakázni, akkor nagyon fura újra elkezdeni, az biztos.

De biztosan sikerül, még tényleg fiatal vagy hozzá, főleg így, hogy az első baba születése egyre inkább kitolódik.

574. szuzi 78 (válaszként erre: 573. - Bcsilla78)
2011. márc. 9. 13:31
Mikor kiderült a baba projekt,mindenki örült rajtam kívűl,mert én már nem akartam,de sokan mondták,hogy még simán lehetne,mert fiatal vagyok.Aztán eszembe jutott hogy a gyerekek is nem rég születtek és van még egy pár év,de nagyon repül az idő lassan kirepülnek.Lehet,hogy furcsán hangzik,de hozzá kellett szokni a gondolathoz.Mivel mindenkitől pozítiv visszajelzést kaptam,ezért könnyebb volt megszokni,hogy kezdődik minden előlről.Csak a hányinger múlna már el,úgy minden könnyebb lenne.Szép napot neked is!
573. bcsilla78 (válaszként erre: 572. - Szuzi 78)
2011. márc. 9. 09:05

Szia!

Nekem két lányom van, és nem is tervezünk harmadikat, de a férjem azt mondta, ha lenne még egy baba, az is csak lány legyen! :-)

Neked így akkor tényleg szinte mindegy, ha már fiad is és lányod is van.

Szerintem sem teszik tönkre a gyerekek a ruhákat, főleg a kicsi méreteket. Az én kicsi lányom is mindent megörökölt a nővérétől, de egyáltalán nem látszik rajtuk a használat. Azért veszek persze újat is, de a többsége használt, és nagyon szépek, tényleg.

Szép napot neked!

572. szuzi 78 (válaszként erre: 571. - Bcsilla78)
2011. márc. 9. 08:31
Ha megtudom úgyis megmondom.Nem titok.Csak nekünk van egy lányunk és egy fiunk és ez is közre játszik abban,hogy nekem mindegy milyen nemű lesz.Persze azért annyiból jobb,ha tudom,hogy úgy vásárolok neki,hogy jó legyen.De én inkább ismerősöknek szólok,ha van ruhájuk stb.akkor adják ide,mert többet nem fogok szülni és nekem tökéletes a használt.Ilyen picik még nem tudják tönkretenni a ruhaneműt.
571. bcsilla78 (válaszként erre: 570. - Szuzi 78)
2011. márc. 8. 20:16
Remélem én is hogy minden rendben lesz a babával. Persze mindenkinek az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, de azért mégis jó tudni, hogy mi lesz. Én jobban el tudtam képzelni, mikor megtudtam a nemét.
570. szuzi 78 (válaszként erre: 568. - Bcsilla78)
2011. márc. 8. 11:40
Azt elfelejtettem írni,hogy azért nem nagyon foglalkoztat a baba neme,mert nekem van egy pár betegségem ami életem végéig elkísér.A páromnak meg "volt" egy súlyos betegsége és éppen ezért azt remélem nem lesz neki baja vagyis az enyémet nem örökli a baba.
2011. márc. 8. 11:29
Szia!Rendben volt,de az uh.on alig látott valamit.Csak a lábacskáit és pár végtagot.Azt mondta pénteken menjek vissza.Engem még annyira nem érdekel mi lesz.De már annyian kérdezték,hogy majdnem kezdek kíváncsi lenni rá.:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook