Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! fórum

Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. ápr. 18. 12:53
én is megpróbálkozok a Pénzes Dórával, hátha átvesz minket, jó lenne normális orvoshoz vinni a gyereket ha beteg...
2011. ápr. 17. 17:37

sziasztok megérkeztünk arakra.most érkeztem ide ülni.a párom laptopján irok,mert még az enyém nincs beüzemelve.

én amikor idejöttünk mindenkihez bepróbálkoztam,de csak a szabó livia fogadott.én is választanék másikat mert én sem vagyok elégedett vele.

626. bcsilla78 (válaszként erre: 625. - Cottilady)
2011. ápr. 16. 20:02

Köszi!

Róla én is hallottam, hogy nagyon buta tud lenni, és beképzelt is.

Na, ilyen dokit sem szeretnék.

Pénzes Dóráról viszont egyre több jót hallok ahogy érdeklődöm körbe, lehet ő lesz a nyerő.

2011. ápr. 16. 19:22
Én is most készülök váltani, Pénzes Dórát nagyon dícsérik. Viszont én nem vagyok egyáltalán megelégedve a mostanival, Szabó Lívia. Egy maximálisan arrogáns, nagyképű, flegma nő, aki szerint minden esetben az én hibám, hogy beteg a gyerek és miért rohangálok hozzá minden nap, ha hány, hasmenése van, ráadásul be is lázasodik... Úgyhogy őt semmiképpen sem ajánlom!
624. bcsilla78 (válaszként erre: 623. - Eszter0811)
2011. ápr. 16. 13:44

Szia!

Köszi! Még anno nekem is a Kismarton volt az orvosom, tudom hogy nagyon jó orvos, de hozzá már nem akarom vinni a lányokat, mert szerintem már hamarosan nyugdíjba vonul. Én most már vagy 10-15 évre tervezem az új doktor nénit.

A Pénzes Dórát és a Váradi Gertrúd doktornőt hallottam én is, hogy ők nagyon jók, csak kiváncsi vagyok azért a véleményetekre is.

623. eszter0811 (válaszként erre: 622. - Bcsilla78)
2011. ápr. 16. 09:47

Mi a Kismarton Marika nénihez járunk. Nem mai kislány,de a legjobb orvos.

Vagy pedig Pénzes Dóra,aki szintén nagyon aranyos.

2011. ápr. 15. 20:11

sziasztok!

SOS!!!

Egy kérdésem lenne: gyerekorvost szeretnék váltani (itt a faluban egy orvos van, száz éves és nem bízom már benne), és nem tudom melyiket válasszam Óváron.

Ti kihez jártok, segitsetek!!!!

Köszi!

2011. ápr. 13. 15:47
Mióta kismama vagyok azóta a lányom ha megfázik és rosszul néz ki küldöm dokihoz.Akkor neked biztos volt már tapasztalatod vagy hallottál ilyenről a7.-sekkel kapcsolatban.Lányom is nyáron próbálta festeni magát mert karikás a szeme,de én nem helyeseltem és azt is elmondtam neki hogy miért.Tönkreteszi vele a szép arcát.Kinek ez a problémája kinek az.Most pl.bementem a lányommal a dokihoz 13éves.mikor kérdezte a doki mi a panasz ő a 39.1fokos lázat nem is mondta.még jó hogy bementem.
2011. ápr. 13. 15:29
Hát nem mindenki gondolja így, mert igazából a mai 7.esek már nem igazán a betegség miatt szoktak otthon maradni.. :S úgyhogy lehet, hogy inkább nem viszik orvoshoz a gyereket :SS én mondjuk ezt nem tudom megérteni, mert ahogy Kingának láza lesz, egyből megyünk orvoshoz, mert az nem véletlenül van...
2011. ápr. 12. 15:35
A lányom haza is jött az issiből és késöbb be is lázasodott.a héten itthon marad.Szegényke sajnálom a fogai miatt.Tényleg rosszul jártatok akkor.Remélem nem kapok el semmit a lánytól.Szerintem elég nagyok már a 7.-sek hogy egyedül otthon legyen.
2011. ápr. 12. 13:23
Az nem jó :S Mi is szakadó esőben költöztünk, rá is b@sztunk, mert elázott az összes franciaágy, bútorok, minden :S Remélem ti jobban jártok. Nálunk most szerencsére senki nem beteg, Kinga nyűgösködik sokat, mert most tör át neki a 7. fog. Látszik már szépen, csak sokat szenved még vele. De én úgy láttam, hogy kibújt már, tehát remélem azért ma már jobb lesz. Igen, sajnos sokan betegen járnak iskolába, mert nincs olyan szülő, aki otthon tudna vele maradni :S
2011. ápr. 12. 09:53
El vannak veszve!Mi is jókor pakolunk.Előre láthatólag elromlik az idő és esni is fog.Legalább addig ne essen amíg bepakolunk az uj helyre.Hogy vagytok?A lányom már megint beteg lesz valószínű.Az osztálytársai betegen járnak suliba és tőlük elkapta.Megáll az eszem.
2011. ápr. 11. 19:35
merre jár mindenki? :-S
2011. ápr. 4. 17:54
április 16.án költözünk.A lányom egyszer már össze is pakolt.A többiek már átköltöztek volna.Én ráérek még.Előbb utóbb eljön az idő.Én félek kicsit tőle.Mert én szeretem a várost csak hiányzik a kert.Legjobban a gyerekek miatt akarok kimenni.
614. bcsilla78 (válaszként erre: 613. - Szuzi 78)
2011. ápr. 4. 16:20

El is hiszem!

Mikor költöztök? Gondolom a gyerekek is várják már!

2011. ápr. 3. 19:03
Kint voltunk arakon délután.Én sok mindent nem csináltam,de a többiek fát szőlőt metszettek.Még a lányom is kivette részét a munkából meg a kisgyerek.Egy kicsit azért én is dolgoztam,de nem erőltettem meg magam.hehe!Én már attól elfáradtam hogy a levegőn voltam egész nap.De olyan jó volt.
2011. ápr. 2. 20:03

Jobbulást a kislányodnak! Nálunk már minden oké, csak apa beteg... szerencsére a lányok nem igazán voltak megfázva, inkább csak a kicsi.

Ma nagyon szép idő volt, remélem mindenki kihasználta :-)

2011. ápr. 2. 19:30
hát mire megjön a jó idő, Kinga megint beteg lett :S most kötőhártya gyulladása van és meg is van fázva :S szóval ez nagyon összejön :S mindig csak 1 hetet jár bölcsibe :S most jártuk meg az ügyeletet is, mert annyira gennyesedett már a szeme :S azért remélem Ti jobban vagytok!
2011. ápr. 1. 18:55
jo időt mond.22fok hétvégére.mindenkinek jó hétvégét kivánok!!:)
2011. ápr. 1. 14:56
Na.Mire mindenki meggyógyul,addigra elromlik az idő....
2011. ápr. 1. 08:28
Remélem délutánra vagy hamarabb kisüt a nap.Holnap programunk lenne,kell a jó idő.:)
607. bcsilla78 (válaszként erre: 606. - Szuzi 78)
2011. márc. 31. 20:24

Mi akkor mentünk ma ki a játszótérre, mikor elkezdett cseperegni az eső. De mire odaértünk, szuper meleg lett, a nap is sütött.

Hétvégén kapott a kicsi lányom egy kisbicajt, olyan szülőkormányosat, nagyon élvezi, azzal mentünk ma nagylányért is az oviba. Az az érdekes, hogy nem ül, hanem áll benne, nagyon édes!

Holnapra esőt mond, remélem nem lesz komoly...

2011. márc. 31. 17:31
lent voltunk a biluxon és már hüvi van kicsit.állitolag holnap eső lesz.Mire feljöttünk még a nap is kisütött.:)
605. c9673474dd (válaszként erre: 601. - Cottilady)
2011. márc. 30. 14:15
Na az nagyon jó. :) A picur meg biztos hamar megszokja, ha ott már jól érzi magát.
2011. márc. 29. 18:44
Ez a rossz ezért nem szeretek másra várni.Azért szólhatott volna időben.Én is lent voltam a biluxon 2-4ig kb.Az ismerősömnek ugy küldtem üzit,hogy menjünk le.Ez a baj,hogy magától eszébe sem jut.Ezt nem értem.Na mindegy ő ilyen.15hetes vagyok,már látszik.Ma voltam afp-n.rengetegen voltak a vérvételen.Már nem pihengetek napközben ,mert ellustultam nagyon.:)
2011. márc. 29. 17:47
hát ma délutánra igazán összejött a jó idő :-) úgy volt megyünk hintázni, de vártuk egyik barátunkat, aki persze nem jött... ilyenkor meg már nem indulunk el, mert Kinga lassan fürdik és alvás, mert ebéd után csak 40 percet aludt :S
2011. márc. 29. 10:57
Most már csak az idő legyen jo és minden ok.:)
2011. márc. 29. 10:22
Tetszik neki a bölcsi, már csak akkor sír, amikor otthagyom, de lassan csak megszokja már, hogy muszáj :-( Nem sikerült oda mennem dolgozni, itt helyben sikerült munka, Sp@rba felvettek 4 órásba, így megmarad még a gyesem is. Szóval ez így szerencsésebb volt, és nincs messze, gyalog is max 5 perc :-)
600. c9673474dd (válaszként erre: 597. - Cottilady)
2011. márc. 29. 09:50
Látom már jár a kis Kinga bölcsibe. :) Hogy tetszik neki? Hamar beilleszkedett? Neked végül sikerült oda menni dolgozni, ahová régebben is mentél volna, vagy valami mást találtál?
2011. márc. 29. 09:47

Sziasztok! :)


Remélem mostanra már mindenki meggyógyult!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook