Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosódió - a természetes mosószer fórum

Mosódió - a természetes mosószer (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mosódió - a természetes mosószer

1 2 3
2007. nov. 12. 18:49

Par csepp illoolajjal hasznalom, nekunk kivalo, bar nalunk nem kell foltokat mosnia.

Arra lennek kivancsi, hogy valaki hasznalta mar samponkent? Esetleg ilyen iranyu tapasztalata van valakinek?

9. Sofiona (válaszként erre: 8. - Sofiona)
2007. nov. 12. 16:49
nem "lekk" hanem kell :-))
2007. nov. 12. 16:46
Sziasztok! Egy csomó web-shopban lehet kapni, én pl. Netbio-n vettem. Lehet kapni hozzá természetbarát folttisztító port is, és ha foltos a ruha, akkor azt is hozzá lekk tenni egy kanállal. Ezenkívül én mosószódát is szoktam tenni, az is fehérít, meg vízlágyító is. A mosószóda is olcsó és soká tart. Van az Ökoszolgálatnak is egy boltja, ott lehet kapni.
2007. nov. 12. 15:46

[link]



itt vegyetek sztem!

6. virgilius (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2007. nov. 12. 15:45
Aha, tartottam ettől. Köszi :)
2007. nov. 12. 15:44
Nekem arra nem jó,bár azt írja,hogy jó.De tapasztalatom szerint nem.Azokat előtte egy kis wanish-sel azért megkínálom. :)))
4. virgilius (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2007. nov. 12. 15:35
Kriszta, és a foltokat elő kell kezelni? Vagy kihozza simán? A tényleg koszos gyerekruhákra gondolok.
2007. nov. 12. 15:33
Nekem van,használom is,és nagyon jóóóó! Imádom!!
2007. nov. 12. 14:27
Nekem tetszett, amit írtál, érdekel is, de hogyan tudnék a mosódióhoz hozzájutni?
2007. okt. 17. 12:41
Belegondoltál már, hogy egy olyan, a mindennapi művelet, mint a mosás, milyen mértékben mérgezi földjeinket és vizeinket? Tudtad, hogy létezik egy mosószer, amely nem tartalmaz vegyi anyagokat, bőrbarát, a természetbe kerülve maradéktalanul lebomlik, a legérzékenyebb textíliáknál is használható, ráadásul feleannyiba kerül, mint szintetikus társai? Nem, nem a tudomány új vívmányáról van szó – a mosódió teljesen természetes anyag, amelyet Indiában és Nepálban már évszázadok óta eredményesen használnak.

Ugrás a teljes írásra: Mosódió - a természetes mosószer
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook