Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Modern kapcsolat: én itt gyerekeimmel, te ott gyerekeiddel, de kapcsolatban vagyunk és mégis külön.... fórum

Modern kapcsolat: én itt gyerekeimmel, te ott gyerekeiddel, de kapcsolatban vagyunk és mégis külön.... (beszélgetős fórum)


1 2
8. invisible (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. szept. 3. 20:54

Igen és a külömböző anya nyelv is sajnos ezért hívom én ezt modern kapcsolatnak :))

Két magának való kis harcosok mindkét gyermek lány és túlságosan maguknak valók ....

2013. szept. 3. 20:54
ezt az anyanyelvet sem értem...
2013. szept. 3. 20:53

szia, én sem értem ám pontosan...

de én is most egy olyanba csöppentem bele, hogy nekem is van gyerekem, meg neki is... messze is lakunk egymástól, elfoglaltak is vagyunk.. a nyár még csak megoldható volt, de hogy elkezdődött az ovi, edzések stb, egyszerűen azt érzem nagyon nehéz lesz találkozni :(

persze a mienk az más, mert nem vagyunk együtt régóta, épphogy csak elkezdtük... én azt gondolom, ha eljutunk odáig, hogy szorosabbra fűzhessük a kapcsolatot, akkor egy összeköltözés mindent megoldana... nem hiszem, hogy ezt a gyerekek miatt ne lehetne megtenni...

2013. szept. 3. 20:52
"gyerekek a baj"?
4. invisible (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. szept. 3. 20:50
Szia gyosan fogalmaztam :)) párkapcsolatban lenni , de még sme lehettünk együtt pár okok véget főleg a gyerekek a baj........
2013. szept. 3. 20:50
:(
2013. szept. 3. 20:46
Nem értem.
2013. szept. 3. 20:44

Már két és fél éve párkapcsoltban vagyunk...

Szülő ő is meg én is....

Távolság kb 10-20 km

De együtt nem lehet gyerekek végett,és anya nyelv véget......

Aki valamilyen módon hasonló helyzetben van és beszélgetne szivesen várom ........Nem engedi a pénz,gyerek,szülők,vagy külömböző az anya nyelv és az az akadáj hogy együtt lehesetek mindenkit várok....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook