Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől mászom a falra? fórum

Mitől mászom a falra? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 11. 15:02
Nagyképűség Irígység
7. Dolores007 (válaszként erre: 4. - Dolores007)
2010. nov. 11. 15:01

Ááh, majdnem elfelejtettem azt, ami mostanában a legjobban bosszant:

-Ha valaki előszeretettel fórumozik, de nem tud helyesen írni.

-Ha valaki előszeretettel fórumozik, de feszt elütögeti a betűket és nem veszi az energiát, hogy átolvassa a szöveget, mielőtt elküldi.

2010. nov. 11. 15:00
Én attól, ha valaki őszinteséget hazudik!
2010. nov. 11. 14:57

Itt van ez a tökelütőtt Kiszel Tünde, akik szintén olyan típus ő azzal dicsekszik, hogy neki olyan kapcsolatai vannak,és nyílnak meg olyan kapuk, amig másoknak nem, de engemet nem érdekel. Lehetne még

sorolni, de ilyenkor az undor fog el más semmi.

Üdv.Ágnes

2010. nov. 11. 14:57

-a butaságtól

-a csökönyösségtől

-a nagyképűségtől

-a flegmaságtól

-az embertelenségtől

-az önzőségtől


Hirtelen ennyi! :)

2010. nov. 11. 14:55

NEKEM A GAZDAG EMBEREK TUDNAK RONGYOT RÁZNI, MINTHA ŐK TALÁLTÁK FEL VOLNA A SPANYOL VIASZT OLYAN LEKEZELŐEK AZ ALACSONYABB RENDŰEKKEL, DE NEKIK IS NYUGODJ MEG MEG VAN A BAJUK. ITT VANNAK A HÜLYE CELEBEK, AKIKET SZÍVBŐL UTÁLOK OLYAN SEMMIREKELLŐK, ÉLŐSKÖDÖK HOZZÁ VANNAK SZOKVA, HOGY MINDEN AZ ÖLÜKBE HULL ÉS SEMMIÉRT NEM KELLL MEGDOLGOZNI CSAK OSTOBÁN ADNI A MARHASÁGOT. EZ A FEKETE PÁKÓ ÉS A TÖBBIEK IS AKIK UTÁNA CSATLAKOZNAK, MIND IDOMÍTOTT PÁVIÁN ÉS ATTÓL TUDOK A SOK SÜKET DUMÁJUKTÓL A FALRA MÁSZNI.

ÜDV.ÁGNES

2010. nov. 11. 14:51

"Ebben közrejátszott az is, hogy az MNV nem tudta megfogalmazni, hogy pontosan mire van szüksége."



:D

(origo.hu)

2010. nov. 11. 14:49

Attól: ha egy nő a gazdagsággal kérkedik. Amit persze nem ő keres meg, de dicsekszik és játsza az eszét. Feltűnően hazudik...

Attól: ha valaki többet gondol magáról, mint amennyit ér.

Az arrogáns, beképzelt emberektől.


Te mitől mászol a falra?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook