Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet, hogy émelygek, szédülök és néha hányingerem van? fórum

Mitől lehet, hogy émelygek, szédülök és néha hányingerem van? (tudásbázis kérdés)


12. babszibobó (válaszként erre: 11. - Garnier24)
2013. szept. 7. 21:49

De egyik sem külödött fül-orr-gégére?

Na sebaj, oda magadtól is el tudsz menni...Jobbulást.

2013. szept. 7. 16:06
Most vagyok teljesen kivizsgálás alatt... Belgyógyász küldött el: hasi ultrahangra, vérvételre, vizelet mint,a széklet minta vizsgálat, mellkas röntgen. Kedden megyek. de most szerdán voltam vérvételen. Mert a háziorvos is elküldött,mert voltam nála és mondtam,hogy szédülök akkor még remegtem is stb.. Ő is elküldütt vérvételre még nem jött meg az eredmény.
10. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. szept. 7. 15:54

Ha már ott voltál a dokinál az nem jutott eszedbe, hogy ezt megkérdezd???

Itt tuti, hogy fogsz diagnózist kapni (de még hányat!). :S

2013. szept. 7. 15:44
El kéne menni fül-orr-gégészetre, hogy minden rendbe van e...itt láltatlan tuti nem fogunk tudni segíteni, csak szakorovos...vannak olyan belső füllel kapcsolatos betegségek amiknek lehet ilyen tünete, de ezt már írtam...
2013. szept. 7. 12:41
Hmm.érdekes. hogy mitől lehet..:S
2013. szept. 7. 12:18
Énis ugyanezekért vagyok betegállományba sokszor volt már.tegnap egésznap zugott a fülem .szal nem tudom ....
2013. szept. 7. 11:45
Mitől lehet szerintetek?? valaki??? :)
2013. szept. 7. 11:37
jhaa és a fejem is sokszor fáj ez miatt
2013. szept. 7. 11:36
Hát tervezzük a babyt. De nem tudom... Ha jól emlékszem már pár hete is szédülgettem..
3. babszibobó (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. szept. 7. 11:34
Belső fül gyulladásnál volt hasonló tünetem (nem fáj a fülem)...de terhességre is lehet gondolni...
2013. szept. 7. 11:32
Mist bevettem egy b6 vitamint.. hát ha...
2013. szept. 7. 11:32
Sziasztok. Mitől lehet,hogy szédülök,émelygek, van amikor bokákolok,mert hányingerem van. De úgy szédülök,hogy ilyen forgás van a fejembe féle.. Jó pár napja tart de nem mindig. Tegnap voltam orvosnál( nem e miatt más miatt) ott a vérnyomásom 100/62 volt. megkérdeztem nem-e alacsony ? azt mondta a doktor nő,hogy ez igazából teljesen normális vérnyomás. Ma mértem és 112/.. nem tudom mennyi volt a második. Tehát szerintem ez jó. A cukrom is oké.. Akkor mitől lehet???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook