Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogy Tóth Vera? fórum

Mitől fogy Tóth Vera? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. szept. 19. 13:32
Vera sem nem fogyott semmit, se meg sem tartotta, legalább ne mindig eme témát hozná fel, bár, ha meglátom vhol úgyis továbblapozok, vagy átkapcsolok...grrr
2007. szept. 18. 21:16

Én a helyetekben inkább Csala Zsuzsát kérdezném!

Ő legalább tényleg lefogyott és meg is tartotta.

Egyszer láttam egy riportműsorban és azt mondta: teljes életmódváltoztatás és gondolkodásbeli átalakulás kell. Fontos, hogy tudd, miért csinálod!

27. Donyta
2007. szept. 16. 05:54
Most hízott megint! De ha a fogyásaira szeretnétek választ kapni, megkérdezhetem tőle!
26. zulejka (válaszként erre: 22. - Icus)
2007. szept. 9. 19:55
Na igen, ilyen ún. médiaszemélyiség (haahaahaa), aki már évek óta 20 kg-t fogy havonta, de vmi csoda folytán sosem látszik, ha nem lett vna a mikrosztár, amit a szülővárosa megnyeretett vele, a kutyát sem érdekelné all inclusive sem, nem még külön a kilói.
25. Icus (válaszként erre: 24. - NOA)
2007. szept. 9. 18:49
HáááááááááááT, Ő már csak tudja! Állitólag a képernyő kővérit!:)) De, ennyire?:))
24. NOA
2007. szept. 9. 18:26

Mivel kizárólag a fogyásról szól ez a topic kicsit gonoszkodom.

Bevallása szerint 48-as a ruhamérete.)))))

2007. szept. 9. 18:23
miért?fogy?
22. Icus
2007. szept. 9. 15:59
Hülyeség! Ez a nő, imád szerepelni és imádja kibeszélni saját magát. Ami szerintem elég beteges. Hogy fogy-e, azt nem tudom, én nem vettem észre rajta. Én csak annyit hallottam, hogy ő lépten nyomon hireszteli, hoyg enm tud enni, mert ott hagyta a párja. Ha ez igaz is lenne, én akkor sem verném nagy dobra! Lenne bennem annyi tartás és lennék annyira NŐ!
21. zulejka (válaszként erre: 19. - Droma)
2007. szept. 9. 15:56
Na ugye, hogy ugye.
2007. szept. 9. 14:27
Az idegtől.
19. Droma
2007. szept. 9. 14:18
Én nem vettem észre,hogy fogyna.Lehet,hogy nem vagyok elég szemfüles.
2007. szept. 9. 14:05
Szerintem ekkora marad, mint most. Nem rosszmájúság a részemről...igaz, hogy úgy utálom, ahogy van, mert extrabuta ember, de hát ilyen alkat, szal az életben nem fog lefogyni.
17. pufika (válaszként erre: 14. - D7055b3f1c)
2007. szept. 9. 13:02

Alex írta: Azt hiszem korábban a psysiomins-szel is próbálkozott, nem?


Mi az a psysiomins?


Szerintem meg pajzsmirígy problémája lehet és azt gyógyszerezik. A pajzsmirígy vacak működése okozhat kóros hízást. Ha meg beállítják és helyesen működik, mellékhatásként lefogyhatsz.

2007. aug. 29. 23:30
Biztos vagyok benne hogy a végén reklám lesz a dologból. Emlékeztek Csala Zsuzsára? Valahol gyanútlanul azt találta mondani hogy egy bizonyos tea segítségével fogy, majd miután úton-útfélen az ő nevével próbálták eladni a teát és annak hamisítványait, nem győzött elhatárolódni. Végülis bevallotta hogy a teának semmi köze a fogyásához.
15. dobos
2007. aug. 29. 17:49
Sok szikert Verának a fogyókúrához!!!!!
2007. aug. 27. 21:37

Engem igazán csak az érdekelne, hogy mit szellőztettek meg ezzel az újságcikkel. Biztosan nem véletlenül volt benne, hogy szed valamit, amit nem fogyási céllal szed, és mégis fogy tőle. Szerintem lesz ennek még folytatása.

Azt hiszem korábban a psysiomins-szel is próbálkozott, nem?

2007. aug. 26. 11:22
Irta hogy már fogyott 30kilót is. az látszott, a megasztár elejéről ha kerestek a youtube-on felvételt meg a mostani csináljuk a fesztiválból, akkor van különbség szerintem...
12. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - 4912cc9864)
2007. aug. 26. 08:37
Tapasztalatból írtam, úgy tudom hasonló súlyban van Vera, mint én voltam. 5-6 kg észrevehetetlen külső szemlélő számára, még a fején sem!
2007. aug. 26. 08:35

Bocsi, de én is tapasztalatból tudom, hogy 5-6 kiló fogyás egy jelentősebb súlyból tényleg szinte észrevehetetlen a külső szemlélő számára.

Különösen az alma tipusu embereknel, mint Vera is. Sajna ebben az esetben, mint ő is nyilatkozta, deréktol felfele vannak gondok, onnan fog legutoljára lemenni a felesleg is.

Én pld. bármennyit fogyok, a fejem mint a jollakott napközisé :)

2007. aug. 25. 14:50
Szerintem absz. nem fogy. ha egy kerekebb nő fogy le 6-5 kg annak látszania kell. az ő esetében is... Én nem látok egy deka elváltozást sem, még a fején sem:(((( sorry de nekem ez a véleményem
9. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - C299b9bcdc)
2007. aug. 25. 14:23
Ez így van... annó, mikor 122 kgról fogytam 6-ot észre sem vettek, a 20. kilóm után jegyezte meg az egyik kollegám, hogy fogytam-e. Mire benyögtem, hogy úgy 20 kilót... szóval egy kövér emberen nem látszik olyan látványosan a fogyás, mint egy vékonyabbon.
2007. aug. 25. 14:21
Ha egy 60 kilós valaki fogy 6 kilót az nagyon is látszik, ha meg egy tudomisén 120 kilós valaki fogy 6-ot, az olyan látványában, mintha nem is fogyott volna.
2007. aug. 24. 12:57
Miért, fogyott?
2007. aug. 24. 12:54
szerintem egyáltalán nem fogy. Már-már alig fér egy egy újság képterébe...nem bántásból, de tényleg
2007. aug. 24. 12:53
6 kiló nyilván nem az a látványos.
2007. aug. 24. 12:28

Szerintetek fogy?

Mert én nem látom rajta:)

3. Hoxa
2007. aug. 24. 10:38
Én szívből drukkolok Verának! Akármivel is próbálkozik, sikerüljön neki, mert ő aztán tényleg megérdemli, hogy jól érezze magát a bőrében! :)
2007. aug. 24. 10:15

Én is csak ezt találtam:


Tóth Vera: Végre fogyok!


2007-08-22


Budapest - Többeknek feltűnt, hogy Tóth Vera (22), a Megasztár győztese látványosan karcsúsodni kezdett. Sokan arra gyanakodtak, hogy Dobival történt szakításuk, a rosszkedv és a depresszió miatt sikerült megszabadulnia súlyfeleslegétől.



Mint kiderült, különválásuknak valóban van köze fogyásához.


Az idősebbik Tóth lány kellő öniróniával kezeli önmagát, a kilóit, a külsejét, így egyelőre nem bízza el magát mostani fogyása kapcsán.


- Ha állok, akkor látszik valami. Annyit vettem észre, hogy a körvonalaim valamivel határozottabbak, és a derekam hangsúlyosabb lett. Én egy töltött galamb vagyok, és az, ha leadok hat kilót - mert most ennyivel vagyok kevesebb - szerintem nem annyira észrevehető. Fogytam én 2005-ben már 30 kilót is! De vékony sosem leszek, s nem is akarok tucatmaca lenni.


Vera szerint télen párjával - akivel néhány héttel ezelőtt szakítottak - meglehetősen sűrűn elmerültek az asztal örömeiben.


- Dobival sokszor ültünk be egy étteremlánc valamelyik üzletébe, késői, háromfogásos vacsorára. Hát attól nem lehet fogyni! De amint jött a nyár, azt vettem észre, jóval kevesebbet eszem, mert nem kívánom a nagy melegben a komplett ebédeket, vacsorákat. Amióta nem foglalkozom vele, és magától csökken a súlyom, a dolog megy a maga természetes módján.


A megasztárra, ahogy mondani szokás, komoly igény van. Verának rengeteg a fellépése, és ez nem kevés mozgással jár.


- A múlt héten tizenhat, ebből hét végén tíz fellépésem volt. Amit én összeszaladgálok a színpadon, az is fogyaszt. Úgy egy hónap alatt adtam le a hat kilót. A kezemmel és lábammal sosem volt bajom: olyan izmos vagyok, mint egy versenyló. Bírom a megterhelést. Deréktól felfelé kezdődnek a problémák, például nyakra hízom...


Verának azért van egy titkos szere is, amelyet azonban nem fogyasztás céljából kezdett el szedni.

2007. aug. 24. 10:11

Tóth Vera láthatóan fogy. Van valami titkos szere, amit nem fogyókúrázási céllal kezdett szedni, mégis fogy tőle. Ennyi jelent meg róla az újságban.

Nem tudja valaki esetleg, hogy milyen szerrel fogy Tóth Vera?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook