Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől boldog egy férfi? fórum

Mitől boldog egy férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. jan. 20. 21:47
Mindenki a lelkiállapotától lesz boldog,nem valakitől vagy valamitől.Ha célként tűzöd magad elé sohasem fogod elérni.Ha azt képzeled szükséged van valamire hogy boldog lehess,akkor összetéveszted a pillanatnyi örömök érzését a boldogság állapotával.A boldogság abból fakad, hogy az élet eseményeiről gondolkozol: a dolgok pozitív szemléletéből, annak megértéséből, hogy mi jó, vagy miből lehet tanulni, abból, hogy mindenkiről a legjobbat feltételezed, a fölösleges dolgokon való felülemelkedésből, lelkesítő célok megfogalmazásából, alkotókészséged állandó fejlesztéséből, az élettel való törődésből. A boldogság lelkiállapot, nem pedig cél."
31. mugli
2009. jan. 20. 21:40

..szóval a férfiak általában, olyan dolgoktól boldogok, amikért a nőik annyira nem rajonganak, vagy nem képesek azt nyújtani neki, amire vágyik.

Legyen egy hely, egy biztos pont, de állandóság és felelősség nélkül..és még ha valakitől meg is kapják, akkor jön, hogy ő nem is számít? Ki érti ezt? Páran nem, mert akkor nem itt keresgélnénk válaszok után...:D

30. 8ee31e318f (válaszként erre: 27. - 867f9adc74)
2009. jan. 20. 21:33

sok igazsag van benne.


igen :)

29. 867f9adc74 (válaszként erre: 40. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 21:33

Azért összetett ám a férfi lélek is:-)

Talán egyszerűnek tűnik, amit leírtam, de koránt sem az:-) És persze pasija válogatja..ki mitől boldog..

Van akinek elég egy V6-os nagyvérű gép is, amit apuci rakott a segge alá,vagy full hitelre vette, csak mert így ő lesz a jani... de hál'istennek olyan is akad, aki attól lesz igazán boldog, amit saját erejéből valósított meg, amivel mások elismerését is kivívta. De ez csak egy dolog az ezerből.

2009. jan. 20. 21:22

Én nem tudom, mitől boldog egy férfi. Azt tudom, hogy a páromat néha boldoggá tudom tenni. Tudom, hogy gyakran arra van szüksége, hogy egyedül lehessen, vagy a haverokkal. Tudom, hogy gyakran szeret azt csinálni, amihez éppen kedve van: hagyom. Néha megteszek olyan dolgot, amit nem szeretnék, csak hogy elégedett legyen. Néha elnézek egy-egy dolgot amit utálok benne, s még ha fáj is... Hagyom élni, hiszen fiatal, jár neki egy-egy olyan dolog, amit én is megkapnék tőle fordított esetben.

Szerintem arra, hogy egy ember a maximumot adja magából, meg kell érni, fel kell nőni hozzá.

2009. jan. 20. 21:17

Ha érzi, hogy szeretik, ha azt szeretheti, akit szeretni akar, ha sikeres, elismerik amit csinál, ha felnéznek rá, ha büszke lehet arra, amit eddig elért. Egyébként korosztálytól függ..mikor mitől..mástól lesz boldog egy 80 éves és mástól egy 20 éves. De mindkettő mögött ott kell, hogy legyen

egy nő!:-D

26. 60fc84056d (válaszként erre: 24. - 01e901e781)
2009. jan. 20. 21:17
szerencsés vagy... szerintem most sokan irigykednek... :D
25. mugli (válaszként erre: 24. - 01e901e781)
2009. jan. 20. 21:15
..akkor most erről hallgassuk meg a párodat is...-:P
24. 01e901e781 (válaszként erre: 25. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 21:11
szerintem ez a "műszer" létezik, de csak akkor működik, ha két ember igazán egymásnak való! ez a műszer tulajdonképpen maga a szerelem, és a megértés!ha vkivel igazán egy hullámhosszon vagy, akkor 99%-ban érzed, és tudod,h mit kell tenned, h a partnerednek mire van szüksége az adott pillanatban! ez viszont nagyon ritka,és cska kölcsönösen működik! én szerencsés vagyok,úgy érzem, elmondhatom, h van egy iylen "műszerem", és hozzá egy oylan párom,akinek szintén van!
23. monizsofi1982 (válaszként erre: 28. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 21:03
Tulajdonképpen igazat adok.Nem panaszkodni akartam, csak megkérdeztem a páromat, ő mitől boldog úgy konkrétan. Az ő válaszát írtam.
22. monizsofi1982 (válaszként erre: 18. - Roncsika)
2009. jan. 20. 21:01
Volt hasonló, csak azzal különbséggel, hogy neki egy kapcsolat csak a "dugásból" állt. Semmi közös program, szeretett otthon dolgozgatni, meg mindene anyuci volt, én meg a 82. helyen kullogtam. 6,5 évig bírtam, és még én voltam a szemét, hogy otthagytam. Jó, tényleg nem karácsony másnapján kellett volna, de addig bírtam.
2009. jan. 20. 20:53
Mindenki-férfiak,nők-arra vágynak,hogy szeressék őket önmagukért,azért,akik...ez adhat okot boldogságra.Van,akinek ez jelenti a mindent,ebből töltekezik a legtöbbet,de van,akinek úgy teljes az élete,ha nem csak párkapcsolati,hanem munka terén is mennek a dolgok..van,aki munkájából töltekezik jobban.
20. roncsika (válaszként erre: 25. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:46
Na egy ilyen műszer nektek pasiknak sem ártana!!
19. 60fc84056d (válaszként erre: 25. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:45

lehet, hogy egy fajta érzékelés kialakul, de ahhoz el kell telnie némi időnek. és nem egyformán vagyunk türelmesek, lelkesek, odaadóak... Azon is múlik, hogy érezzük-e, párunknak mikor milyen kedve van, hogy mennyire ment az összecsiszolódás, és mekkora tapasztalat halmozódott fel az eltelt évek során...


Én szóból értő típus vagyok, szeretem, ha megmondják, mit várnak tőlem, de igyekszem figyelni, hogy milyen kedvvel lép be az ajtón, látom-e homlokán gondterheltsége ráncait, vagy szeme sarkán apró mosoly árnyékát... figyelek... de lehet, ez is kevés olykor...

18. roncsika (válaszként erre: 14. - Monizsofi1982)
2009. jan. 20. 20:43

Akkor neked még nem volt a másik véglet. Örülj neki, h. ilyen, és ha te kívánod többször/máskor is mint ő, csábítsd el!


Nekem volt már amolyan is. Napi 3-5-től lett volna boldog. 4 évig bírtam vele!! Sok volt! Az ilyet hívják szexfüggőségnek!

17. e5f926c705 (válaszként erre: 14. - Monizsofi1982)
2009. jan. 20. 20:40
Az én párom pont az ellentetje! nem szeret dolgozni és mindene a szex.
2009. jan. 20. 20:39
Talán,ha megtalálja számítását egy párkapcsolatban,akár csak munkahelyén,illetve hobbi terén is.Tehát kereknek érzi a világot,és jól érzi magát benne,vannak céljai.Valószínűleg(nem általánosítok) ugyanettől boldog egy nő is:)
15. roncsika (válaszként erre: 19. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:38
Húúúúú!
2009. jan. 20. 20:38
A párom azt mondja, ő attól boldog, ha dolgozhat. Pl.autószerelés, festés /lakásfestés/ meg ilyenek. A szex i fontos, de nem az a "mindenáron szexelő típus." Ez most jó szerintetek?
13. 60fc84056d (válaszként erre: 1. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:33
nagyon tetszik a gondolat, hogy ilyen fórumot is indítottál. Fontos bizony, hogy mitől boldog egy férfi... Igazából azt hiszem, mi, csajok, ezt csak sejthetjük egy-egy elmondott gondolatból, jelből... Mi el tudjuk mondani, mit szeretnénk, de úgy vettem észre, a férfiak ezt nem nagyon teszik meg. Pedig biztosan nekik is van olyan napjuk, amikor elég egy mosoly, egy ölelés... mégis hallgatnak róla... Vajon mik lehetnek azok a kimondatlan dolgok, amiket érzékeltetés nélkül is tudnunk kéne?! Néha-néha megtorpanunk... Azt hisszük, attól boldog a párunk, amit mi megteszünk neki, érte, a családunkért... nem tudjuk sajnos, hogy mitől boldog egy férfi, amíg el nem mondja... :(
12. roncsika (válaszként erre: 11. - 7dea0ad493)
2009. jan. 20. 20:27
Szerintem mindig meg kell osztani a partnerrel, mert különben szegény honnan tudhatná? Ugye megosztod vele fiatalember??
11. 7dea0ad493 (válaszként erre: 15. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:21

És a partnered vajon tudja hogy mitől vagy te boldog minden téren?

Kitalálja és boldoggá tesz?

10. 7dea0ad493 (válaszként erre: 9. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:19

Sajna azt vettem észre hogy sok kapcsolat azért nem működik mert a nő meg a férfi képtelen egymásra hangolódni akár szerelem, vagy akár szex téren.És nem tudnak kompromisszumot kötni.A férfi agya egyszerűbb, míg a nő kombinál.

És egyik sem tudja elfogadni hogy a másik nem úgy gondolkodik mint ő, de ennek ellenére megkérdőjelezi újra és újra.

Ez a baj.

9. roncsika (válaszként erre: 8. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:18
Na látod, jó úton haladsz!
2009. jan. 20. 20:16

Fura, h. ezt a kérdést Te mint férfi teszed fel...


Azt gondolom mindenkinél más-más dolog jelenti a boldogságot. Nézz mélyen magadba, és látni fogod mi az ami boldoggá tesz. A rossz, ha ezekre aztán nem odafigyelve keresel kapcsolatot, munkát, v. az élet más területein nem veszed őket figyelembe, mert akkor sosem leszel igazán boldog. Biztos nehéz megkapnod a választ (magadtól), de hidd el nekem, csak Te magad tudhatod, mire is van szükséged! Jó kis önismereti tréning, tudom!

7. 7dea0ad493 (válaszként erre: 8. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:15
És vele mi lett?
6. Brad (válaszként erre: 1. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:09

Olvasd el:

Alon Gratch: Ha a férfi beszélni tudna...


Hasznos lehet férinak és nőnek egyaránt!

5. morkika (válaszként erre: 3. - E5f926c705)
2009. jan. 20. 20:05
Az én pasimra ezek közül szinte egyik sem igaz. Kivéve a kiegyensúlyozott kapcsolatot. De hogy mitől lesz az, azt ő sem tudja megmondani...
4. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Fiatalember35)
2009. jan. 20. 20:05

Mondd meg te, te vagy a férfi...

Én is kíváncsi vagyok.

2009. jan. 20. 20:03

Minden férfi más, és mindenkinek mást jelent a boldogság. A volt barátaim annak örültek, ha minden percemet velük töltöttem, foglalkoztam velük. A mostani párom meg több szabadságot akar.

De szerintem valami olyamitől lehetnek boldogok,ha kiegyensúlyozott párkapcsolatban élnek, jó a szex és persze jó sok legyen, jó munkahely, sok barát.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook