Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vigyek babalátogatóba, ha már mindenük meg van? fórum

Mit vigyek babalátogatóba, ha már mindenük meg van? (beszélgetős fórum)

1 2
12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Icuska538)
2023. febr. 22. 18:35
Tudok róla! Azért írtam, hogy előtte menjen be a helyi fiókba, érdeklődje meg, hogyan, miként lehet.
2023. febr. 22. 18:15
Betétkönyv ilyen formán nincs már. Legújabb formációt nem tudom. Kicsit megbonyolították a másnevére nyitható megtakarítási formákat.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 18:05

Az anyukának vettem egy festett tányért, amelyen egy gyermekét tartó anya festménye volt, ezt később bonbon tartónak használta, a babának vettem a Brendonban olyan anyagot, amiből gipszlenyomatot lehetett készíteni a lábacskáról, kezecskéről, megszerettem volna mutatni milyet vettem, de most csak ezt találtam.

[link]

Van ilyen párna pl.

[link]


Apukának nem tudom, viccesen füldugót és hozzá, amit szeret, vagy a csecsemőkről szóló valami vicces könyvet.

Esetleg speciális babafotózást fizetni.

Persze nem tudom, mennyit szeretnél rászánni.

2023. febr. 22. 17:35
Az én barátnőimnél a pelenka volt a sláger, ami itt nem játszik, de a Sophie zsiráf rágókának is nagyon örültek. Még mielőtt valaki megjegyezné: tudom, hogy az újszülöttnek még nincs foga.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 16:52

Az OTP-nél (szinte minden településen van fiókja!) nyitnék a kicsi nevére egy betétkönyvet. 5, max. 10 ezer Ft. A szülők majd gyarapítják idővel.

OTP-nél előtte járj utána, milyen adatok szükségesek hozzá.


Akár telón meg is mondhatod a barátnődnek, hogy nem akarsz olyasmit vinni, amiből a te általad odahordott cucc a 100.-ik a sorban. Erre gondoltál, viszont szükséged van ilyen-olyan adatokra. Azt ő is tudja, hogy üres kézzel nem fogsz odamenni.

7. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 16:51

Ilyenkor mindig olyat viszek, amit tudom, h szeretnek es elfogy. Kave,tea, csoki, pelenka, babakajak, vagy edessegek.


Bar en ruhat, vagy jatekot is szoktam, ugy vagyok vele, hogy max eladjak vagy elajandekozzak, ha ugy erzik, hogy miattam lett 1 db lom. :D

2023. febr. 22. 16:45
Szerintem a babahálózsák nagyon hasznos, a Cseppke magyar márka, nagyon klassz termékeik vannak, lehet rendelni a webshop-ból.
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 16:30
Egy új idegrendszert🤣
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 16:03

Babakocsiba, babahordozóba való takaró? Olyanra gondolok amit tényleg arra "gyártottak" tehát amin meg van a hely ahol át lehet vezetni a biztonsági övet. Igaz már jön a jó idő, de télen hasznos, főleg ha több van belőle. De úgy általában jól jön egy babatakaró, több is kell belőle , lebüfizi, leesik, összekenődik stb.


Ami játék is meg nem is, éjszakai fény. Tök aranyosak vannak. Én többször adtam ajándékba, csillagos eget vetít a falra, plafonra. Nem is nagy tétel. Az én lányom kamasz, de az övét még mindig használja. Barátnők sem csomagolták még el a kinőtt babacuccok közé, mert hangulatos bármely életkorban, ott van az éjjeli szekrényen mindnél.

Persze lehet, hogy már ilyenük is van.


De ha nincs más akkor tényleg teljesen jó a vásárlási utalvány is.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 16:00
Én sem vinnék utalványt. Vigyél valamit a barátnődnek, vagy mi ezt vittük, és nagy sikere volt, igaz, ez nem utolsó pillanatos ajándék, és a pontos születés is kell hozzá: [link]
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 15:54
Maradnék a vásárlási utalványnál, amit egy baba boltban vennék meg. A pici gyorsan nől,mindig szükség lesz valamire. Szerintem egyáltalán nem személytelen.
2023. febr. 22. 15:45

Barátnőmhöz megyek, kérdeztem is tőle mire van szükségük, hogy felesleges dolgot ne vigyek. Azt mondta, a lényeg, hogy menjek, de semmiképp nem üres kézzel tenném. A nagyszülők jómódúak, vásárlási lázban égnek, a sok évi sikertelenség miatt már lemondtak az unokáról, most pedig mégis lett. Úgyhogy ruha és játék már rengeteg van, plussz még kaptak is a rokonoktól. Pelenkából betáraztak, babakozmetikumot ők tudják mit szeretnek! Anyukának sütit és kaját nem tudok vinni, mert túl messze lakik, az apuka pedig antialkoholista.

A vásárlási utalvány szerintem személytelen, bár lehet, hogy az a célszerű! Mit vihetnék, valami jó ötlet? Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook