Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tettél volna az M1-es homokviharban? fórum

Mit tettél volna az M1-es homokviharban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2023. márc. 16. 09:53

Csak még annyit,,számolni lehetne ki tartja be a köv. távolságot autópályán.

Amúgy Gyöngynek van igaza.

2023. márc. 16. 09:47
Ezt a kérdést nem lehet megválaszolni a fotelból.
5. fakata (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2023. márc. 16. 09:45
Azt hallottam, hogy olyan volt, mintha hirtelen lehúzták volna a redőny. Semmi átmenet nem volt. Erre nem lehetett készülni. Egyszerre csak nem láttál semmit. Hogy lehet így az útviszonyoknak megfelelően vezetni?
4. timycat (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2023. márc. 16. 09:22
Te voltál már homokviharban?
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2023. márc. 16. 09:06
De, lett volna jó megoldás. A jó megoldás az ha mindenki az útviszonyoknak megfelelően vezet azon az útszakaszon. Nem kell hozzá az autópálya mérnökség, hogy megszabja a sebességet, józan paraszti ésszel felfogod amikor vezetsz hogyha nem látsz akkor lassítasz, ha nagyon lassítani kell akkor nagyon. Persze ha te lassítasz attól még lehet hátulról teljesen telibe neked mennek de abban az esetben ha mindenkinek lett volna esze akkor ez az egész meg sem történik...
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2023. márc. 16. 09:00

Halottad, nincsenek nagy okosságok.Lassít,,látszik,figyel.


Ha ebben a sorban csak 4 figyelmetlen volt ez elég volt hogy borítson.

2023. márc. 16. 08:44
Bevallom, ma reggel a Balázsékat hallgatva itt bőgtem, amikor egy pasas elmondta, milyen volt a baleset közelről. Én továbbra is azt gondolom, nem volt semmilyen jó megoldás. Csak azt lehetett volna, hogy az autópálya mérnökség időben kimegy, egy sávra szűkíti a közlekedést és megszab egy korlátozott sebességet. Mást én nem tudok elképzelni, de érdekel mások véleménye is, hogy mit lehetett volna tenni másképp?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook