Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a párod, aki a gyermeked apja, ütne, és nem tudnál hová menni? fórum

Mit tennél, ha a párod, aki a gyermeked apja, ütne, és nem tudnál hová menni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
62. 0c97fbb607 (válaszként erre: 57. - 75ff34a615)
2008. jan. 21. 22:54
Akkor már csak egy kérdésem van,mire vársz?
2008. jan. 21. 22:03

sziasztok

én nem vagyok ennyire közeli hozzászóló, de remélem nem fogadjátok rosz néven a hozzászólásomat.

volt egészen pontosan 2 pasim aki megütött.. de csak egyszer... mert visszakapták, és rögtön ott helybe véget vetettem a kapcsolatnak.

ez persze nem ugyanolyan helyzet, hiszen gyerek nem volt a képben. viszont.

sztem ha egy házasságban a férj veri a feleséget.. ott kkkkelll hagyni! ha nem is magunk miatt, akkor a gyerek miatt. mert lehet hogy hetekig hónapokig talán évekig csak az asszonyt veri a férj, de előbb vagy utóbb a gyerek is sorra kerül.. és én ezt sosem várnám meg..

kivánom hogy minden ilyen helyzetben levő nő merjen tenni valamit..kérjen segítséget baráttól családtól, addig, amig nem késő!!!

60. 0260f21e84 (válaszként erre: 58. - 75ff34a615)
2008. jan. 21. 19:53
barmit teszel, soha nem lesz eleg jo :(
59. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 58. - 75ff34a615)
2008. jan. 21. 18:35
Figyelj en nem akarlak kritizalni csak abbol kovetkeztettem amit leirtal.A meleg reggeli es a tisztasag meg nem minden egy ferfinak ha erzelmileg el van hanyagolva.Azt nem irtad konkretan hogy a ferjed,es ha bovebben kifejtetted volna,talan erthetoobb lett volna.Es mivel azt irtad,akkor kezdodtek a bajok mikor kiderult h babat varsz (ezek szerint meg nem voltatok osszehazasodva,csak elokeszuletben volt)meg mindig lett volna idod meggondolni magad!(6 hetesen)De akkor meg azt nem ertem miert is mondta hogy raert volna 50 evesen?Ha ezt igy utolag mondja akkor vmit igencsak megbant nem gondolod?A helyedben en nem ragaszkodnek egy ilyen elmebajos baromhoz egyet tudjal biztosan:Az elso utes a kezdet,es ha nem lepsz hatarozottan ,akkor jon a tobbi,es az mar csak megszokasbol.Miert nincs hova menned?Hol vannak a szulok,esetleg rokonok?Anyak otthonaban sem elhetsz eleted vegeig egy picivel,de ideiglenes megoldaskent jo.Ne gondold hogy meg fog valtozni,ha egyszer kepes volt ilyenre vetemedni,meg sem fog allni,ugyhogy ne varj a csodara hanem minel hamarabb lepj.Egy jo baratno is tud ilyenkor segiteni,ha van,Szal valami megoldast kellene talalnod.Sok szerencset kivanok hozza es batorsagot!
58. 75ff34a615 (válaszként erre: 50. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 21. 17:46
Egyébként nem hozatm semmilyen helyzetbe! Reggel mleg reggeli... 1-re ebéd! Tiszta ház, ruha! A gyerek mindig ellátva! Igaz kertészkedni már nincs időm...pedig ezt is elvárná! Bocsánat...
57. 75ff34a615 (válaszként erre: 31. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 21. 17:41

AKIDNA!

Tévedsz! Nem saját szakállamra vállaltam a babát..kikértem az Ő véleményét is! Akkor még csak 6 !!! hetes kismama voltam! Szóval tudta...és szerette volna! Ő is ott volt amikor fogant!!!

Csak nem számolt az "eltorzulásommal"! Egyébként akkor a párom, már rég a vőlegényem volt, azóta össze is házasodtunk! Nem kellett a házasságkötő terembe vonszolni! És nem a baba miatt kötöttük össze az életünket!!! Amikor megtudtuk,hogy jön, rég le volt foglalva minden!!!! (terem, ruha stb...)Stzóval ez nem lehet KIFOGFÁS!!!!

2008. jan. 21. 09:25

Azért annyit még hó1 védelmében,hogy bárhogy történt ,azért nem árt belegondolni a helyzetébe.

Kicsi még a gyerek,így normális pénzhez ,munkán keresztül nem fog tudni jutni,marad a kb 40 ezernyi jövedelme,ha a minimumot kapja,feltéve.

Így csak akkor tudna mozdulni ,ha lenne hova,mármint rokon ,szülők ,akik befogadják ,anyagilag segítik,míg talpra áll vagy dolgozni kezd.

Ez lehet az első probléma.

A második még ennél is rosszabb.

Az olyan nők,akik eltűrik a verést,vagy a lelki bántalmazást,olyan kevés önbizalommal,önbecsüléssel rendelkeznek,hogy egyszerűen nem hiszik el,hogy valaki nélkül,egyedül megállnák a helyüket,pláne egy kisgyerekkel az oldalukon.

Nem mernek belevágni a bizonytalanságba,mert nem bíznak önmagukban,hogy képesek megállni a saját lábukon is.

Még jólszituállt,jó munkahellyel rendelkező nők sem lépnek ki egy kapcsolatból,bármennyi bántás éri őket,és évekig,évtizedekig tűrik,hogy a férjük lealázza őket és el is hiszik ,hogy semmire valók.Amig a fejükben nincs rend,addig bármennyi lehetőség,vagy megoldás adódhat,maradnak a langyosvízben,az erőszakban ,vagy a lelkiterrorban.

55. 11a91585fe (válaszként erre: 54. - 0c97fbb607)
2008. jan. 21. 09:10
:) ja
54. 0c97fbb607 (válaszként erre: 53. - 11a91585fe)
2008. jan. 21. 09:07
Azért csak te is ugyanazt "hánytad a falra":))
2008. jan. 21. 09:05

Szerintem falrahányt borsó,a sok tanács amit itt adtok neki.NEM akarja elhagyni.Hiszen,pont ő mondta,hogy néhány hónapig még vár,nem is veri komolyn csak néhány pofon csattan ek,stb.Nem akarja elhagyni a pasit.Mindannyian tudjuk,ha valaki ilyen helyzetben van,változtatni akar.Van aki meg is lépi,van aki nem.Ő nem akar semmit lépni.Hogy miért tette fel kérdést? Az egész csak költői.Valakinek beszélnie kell a dologról.


Kedves hó1, megértelek.Millió oka lehet,hogy te még mindig ezzel az állattal maradtál.Lehet anyagi,lelki,stb. De talán egyszer úgy elborul az agya,hogy akkora taslit kapsz,hogy nekiesel az asztalsarkának,és soha többet nem állsz fel,akkor marad egy árva gyermeked;mert apuka börtönlakó lesz.Aztán felnő valahogy az a gyermek..

LEhet,hogy dúrva voltam..Bocsánatot kérek.De azt hiszem másként nem lehet elérni egy ilyen helyzetben azt,hogy fel is fogja az illető,hogy életveszélyben van.Nem beszélve a babáról. Szóval,Kedvesem,fel a fejjel,mérd fel a helyzeted (ne hidd,hogy valaha is megváltozik a pasid!!!!),és lépj. Ki a kapcsolatból.


Sok sikert!

52. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 49. - 0c97fbb607)
2008. jan. 21. 08:54
Ez igaz. DDD :))
51. 0c97fbb607 (válaszként erre: 50. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 21. 08:44

:DD


49hsz

50. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 44. - 0c97fbb607)
2008. jan. 21. 08:41
Nezd csak myly,o azt irta addig semmi baj nem volt,amig nem derult ki hogy terhes.Ebbol lehet kovetkeztetni dolgokra.A masik hogy csak azota bantja miota megvan a gyerek,es azt is irta,ot mar nem erdekli a megfeleles".Valoszinuleg azt a ferfit sem erdekli mar a megfeleles,ha nem is veszik emberszamba.Valoszinuleg el van hanyagolva teljesen.Ezt a ferfiak nem turik.Csak arra valo egy feri hogy zsakszamra"hordja haza a penzt?Biztos az urgenek is betelt a pohar.Persze errol ho1 nem ir semmit.Meg a legbeketurobb embernek is eljarhat a keze,ha olyan helyzetbe hozzak,ez vilagos.Aki turi,az megerdemli,ez is vilagos.Egy ferfi aki ok nelkul bant egy not az goreny,ez is vilagos.
2008. jan. 21. 08:41

Szerintem teljesen mindegy ,hogy hogyan történt,vagy ki a hibás,a lényeg az,hogy egy rossz kapcsolatból ki kell lépni.

Ha az agresszió helyet kap ,akkor az jó kapcsolat már nem lehet,eszerint kell cselekedni.

48. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 47. - 0260f21e84)
2008. jan. 21. 08:31
Hat en biztos hogy nem kerulnek ilyen helyzetbe,foleg 27 eves felnott fejjel.Egy 17-18 eves kislanyra meg lehet azt mondani hogy nem latja at a dolgokat,bar ez neveltetes kerdese is,de egy 27 eves felnott nore nem.Fura hogy itt ker tanacsot ,kozben pedig azt mondja h meg egyenlore nem hagyja el hatha megvaltozik a helyzet.(hm)Egyebkent tanacsoltam neki hogy ne turje ezt,ha mar igy tortent vallalja a felelosseget egyedul ha kell.Gondolod nem tudja hova kell fordulni ilyen ugyekben?
47. 0260f21e84 (válaszként erre: 31. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 21. 08:22
ertem, amit leirtal, ez a "kemenyen az arcaba vagom" modszer lehet hatekony is, nagyjabol en is egyetertek vele. Csak igy tortent mar, nem lehet rajta valtoztatni, es ho1 segitseget kert, hogy te mit tennel ebben a helyzetben. Erre nem irtal semmit. (nyilvan nem kerulsz ilyen helyzetbe, de tetelezzuk fel...)
46. Prügi
2008. jan. 21. 08:21
Agyon verném! Biztosan nem hagynám magam!
45. 0c97fbb607 (válaszként erre: 44. - 0c97fbb607)
2008. jan. 21. 08:19
Vagy a csajnak kellett volna tisztázni a helyzetet,hogy "bocsi ,én akarom ezt a gyereket és ha te nem ,akkor egyedül is felnevelem!"
44. 0c97fbb607 (válaszként erre: 42. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 21. 08:15

Abban igazad van,hogy nagyon csúnya dolog,ha egy nő egy gyereket "használ" arra ,hogy bebiztosítsa a helyét ,egy férfi mellett.

Nem értek avval sem egyet,hogy sokan úgy gondolják,hogy egy nőnek igazából egyedül kell eldöntenie,hogy akar -e szülni vagy sem,mivel két ember kellett a "létrehozásáshoz" is,ezért kettő kell a a döntéshez is.

De,ez még mindig nem ok a verésre ,akkor a férfinak lépnie kellene,nem ütni.

43. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 39. - 754c7e07c3)
2008. jan. 21. 08:06
Nem adtam igazat annak a gorenynek!Olvasd vissza a 32.-ben.
42. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 38. - Sunbird)
2008. jan. 21. 08:04
En sem kotozkodom,egyszeruen a szavk moge is kell latni.Eloszor is nem irta h a ferje,hanem hogy a parja,aki a gyereke apja=elettars.Aztan ott a kovetkezo,hogy addig nem volt semmi baj,amig ki nem derult hogy babat var.Valoszinu ez akkor derult ki,amikor mar semmit nem lehetett tenni ellene.Szoval az a b...m meg rendes is volt hogy nem vagta ki az utcara az elso pillanatban.Valoszinuleg azert mert megszanta,ha egyszer nincs hova mennie.Gondolkozzunk mar egy kicsit,ha egy ferfi azt mondja raert volna 50 evesen,annak nem hogy az agyaban,de meg mashol sem fordult meg a gyereknemzes gondolata.Jol elvolt a csajjal,es ennyi.Hasznalta,ahogy ho1 le is irta.Jol tette,ha vki hagyja magat azt csak hasznaljak ki.A csajnak nem tetszett hogy kihasznaljak,hat gondolta majd vhogy kicsesz az illetovel,mi sem egyszerubb,csinalni egy gyerkocot.Persze most 2 honap utan azt mondja hogy unja a megfelelest"es nem erdekli.Mit gondolt magaban?A ferfi nem marad ferfi azutan ha mar gyereke van?Eloszor is ha en nem csak egy part akarok magamnak mert mar 27 eves lettem,hanem csaladot akarok,es apat a gyerekeimnek,akkor kozlom az illeto urral hogy nekem ez a szandekom es ha neki nem,akkor viszlat,es talalok magamnak vkit aki nem csak kihasznalni akar,hanem csaladot.De mindezek ellenere meg van a velemenyem az olyan ferfiakrol akik verik a noket,ezt ki is nyilvanitottam.Az urget sem vedem,de a csaj sem artatlan az tuti,akkor ne sajnalgassuk mar itt csak azert mert o is no.Gondolkozott volna elore.Ja!Es ha most meg meg akarja varni azt is hogy tobb fule legyen mint foga,hat nem megerdemli hogy ussek??
2008. jan. 21. 07:03
Egyszer ütne az biztos mert többször nem lenne rá lehetősége,valahova biztos elmenekülnék de nem hagynám magam.
40. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - 75ff34a615)
2008. jan. 21. 06:20
Elmennék anyaotthonba, a családsegítőbe, bárhova, de nem hagynám, hogy bántson!
39. 754c7e07c3 (válaszként erre: 31. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 21. 06:18

Nehogy már még igazat adj annak a b...nak!

Ha nem akarta menjen el, hagyja el, de ne üsse meg! Ez nem jó! Ne mentegesd!

38. sunbird (válaszként erre: 36. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 20. 23:26

Bocsi, én nem kötözködni járok ide ez a "majd rájössz" nem kell.

Leírja, hogy a férje is örült a babának, csak miután megszületett nem tudott mit kezdeni a helyzettel.

Ezen kívül teljesen mindegy, hogy a babát tervezték vagy sem, a gyengébbet megütni nem lehet. Ez a saját szegénységi bizonyítványa. Senki nem tökéletes, de hová jutnánk ha mindenért verés járna ami a férjnek nem tetszik. Nem tudom, neked van e férjed, de gondolj bele, ha Ő is ütne amikor valami nem tetszik neki.

2008. jan. 20. 23:23
Megverném, mint a lovat. Ha más nem , nyújtófával.
36. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 35. - Sunbird)
2008. jan. 20. 23:18
olvasd csak vissza a 12. hozzaszolast,majd rajossz!
35. sunbird (válaszként erre: 31. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 20. 22:50
Akinda olvass vissza egy picit. Együtt akarták a gyereket.
34. 0c97fbb607 (válaszként erre: 31. - F2c6cf70f2)
2008. jan. 20. 22:40
Uhh,most írtam volna valami csúnyát,de visszaszívtam.
33. 0c97fbb607 (válaszként erre: 19. - 75ff34a615)
2008. jan. 20. 22:39

Nem szeret téged,ez nyilvánvaló.

Én már most keresném a lehetőséget,hogyan szakíthassak vele.

Aki egyszer üt ,az üt többször is.Először pofonok,aztán jöhetnek az egyre keményebb fokozatok,ne várd meg!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook