Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új párod, és gyermeked, könnyen elfogadták egymást? (kicsi gyerekekre gondolok, 1-4 év között) fórum

Új párod, és gyermeked, könnyen elfogadták egymást? (kicsi gyerekekre gondolok, 1-4 év között) (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 27. 12:29

Az én lányom 3 éves volt, mikor a férjemmel összekerültünk, ma meg már lassan 13:) Voltak, vannak időszakok, amikor ők ketten veszekednek.. De ez természetes. Viszont ugyanúgy szeretik egymást, mintha édesapja lenne...

Jó ezt látna. Van két közös gyerekünk is, de különbséget sosem tett köztük..

6. Jéghegy (válaszként erre: 5. - Bff32c2750)
2009. dec. 27. 11:02
:)
2009. dec. 26. 15:33

Ezt én szoktam mondani,hogy az én gyerekem nem volt ilyen rossz,mint a mi gyerekünk!ez mókás egyébként,csak nevetni lehet:D

idő kell mig hozzászokik a pasi,de belejön.

A gyerek féltékenysége....puszit adni nem lehetett eleinte....csak dugiba:)ez pedig izgalmas volt:)

viszont mióta van közös baba,azóta jól kijönnek...igaz előtte is apának hívta már!

2009. dec. 26. 15:28

.és van, én gyerekem, te gyereked????

A gyerkőc nem féltékeny?

A férfiak könnyen megtalálják a helyüket, az új szerepben?("apaszerep")

2009. dec. 26. 15:22
Nálunk is necces volt eleinte,de jól megvannak!Néha édesen háborúznak,olyankor kilépek elszivok egy cigit,és megoldják.Türelem kell!
2009. dec. 26. 15:15

eleinte nagyon problémás volt az együttélés:(

De ma már semmi gond. Néha úgy érzem, többet foglalkozik a fiammal, mint a biológiai apja.

2009. dec. 26. 14:57
Új párod, és gyermeked, könnyen elfogadták egymást? (kicsi gyerekekre gondolok, 1-4 év között)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook