Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a főnököd rádhajtana? fórum

Mit tennél, ha a főnököd rádhajtana? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 10. 23:25
elhajtanék előle... :D
2010. jan. 10. 10:07
Elhajtanám:) Ha nem értene a szóból akkor kilépnék.
2010. jan. 10. 10:07
elmondanám a férjének! :DD
71. kerjan
2010. jan. 10. 10:06
Menekülnék!
70. 91d4989ab9 (válaszként erre: 69. - D3c6e89fee)
2009. szept. 13. 22:09
de tuti nem zaklatják:)
2009. szept. 13. 21:13
Aztán kicsit feltűnő lesz, ha a topicnyitó hirtelen elkezd bő cuccokba járni szőrös hónaljal:-)
68. Gligi
2009. szept. 13. 21:03

Ez nálam is így volt!!

De én nem ismerek olyan tiszta céget amelyet ne lehetne megfogni apeh, tb, munkaügy és stb. stiklik miatt. Ezek mindig hatnak ☺

67. 91d4989ab9 (válaszként erre: 66. - Gligi)
2009. szept. 13. 20:53
de a fönök a cégtulaj szerintem senkitől nem fél, neje sincs ha jol olvastam...
66. Gligi (válaszként erre: 1. - Kissa18)
2009. szept. 13. 20:51

Hűűűű... hát ez kellemetlen helyzet!


Régen volt egy olyan munkahelyem ahol nemet mondtam a főnököm ajánlatára amit úgy nézett ki, hogy el is fogadott. De!!!! A fizunál azt mondta mivel rossz kislány voltam így majd csak később kapok! De nem jött neki össze, mert okosabb voltam és tudtam mivel kell megfélemlíteni, hogy én kerüljek fölénybe és fizut is kapjak! Persze aztán kiléptem a cégtől.

Neked is azt ajánlom légy okos és tudd, hogy mivel tudod megfélemlíteni, hogy viszakozzon!!!

65. 91d4989ab9 (válaszként erre: 64. - Kissa18)
2009. szept. 13. 18:15

komolyan. azt kell elérned hogy ő ne kivánjon téged, igy nem fog se kirugni se nem mászik rád.

ezen kéne törni a fejed hogy érd el


viselkedéssel öltözékkel stilussal, de meg se utáljon csak ne tekintsen prédának

64. kissa18 (válaszként erre: 63. - 91d4989ab9)
2009. szept. 13. 18:13
:D
2009. szept. 13. 18:11
kezd el terjeszteni a cégnél hogy vmi csunya nebi betegséged van és intézd ugy hogy a fülébe jusson:))) hamár viccelődünk:D
62. kissa18 (válaszként erre: 60. - 91d4989ab9)
2009. szept. 13. 17:19

Igen, de akkor meg mehetek a cégtől is szerintem.

Vagy bedobjam a jó öreg "legyünk barátok" dumát? :))))

61. kissa18 (válaszként erre: 59. - 91d4989ab9)
2009. szept. 13. 17:18
Jó, de attól a párom is kiábrándul... :))))))
2009. szept. 13. 17:16

nincs olyan belső tulajdonság amit utál?



vagy hangoztasd hogy csak a pénze érdekel azt ugyse szereti:)

59. 91d4989ab9 (válaszként erre: 58. - Kissa18)
2009. szept. 13. 17:14

elég ha kicsit kinyomod a hasad meg keresztbecsikosat hordasz és bő buggyos ruhákat, az plussz 10 kilo:)))


vagy szőrős hónalj és kiábrándul:))))

58. kissa18 (válaszként erre: 57. - 91d4989ab9)
2009. szept. 13. 17:12
Hát, a kövér nőktől rosszul van. Na, de azért most nem fogok felszedni 20 kilót emiatt. :) Már csak azért sem, mert a párom sincs oda a túlsúlyért
2009. szept. 13. 16:55

ha maradsz és mész ilyen bulikra sose maradj egyedül, mond el vkinek ott és kérd meg maradjon veled, olyannal akibe megbizhatsz és nem hagy cserben...


ha nem mondasz fel és a fönök nagyon akar téged, valoszinüleg kirug ha nem kap meg, ugyhogy keresgélj más állást


ha fenyegetőznél vagy leégetnéd mások előtt szintén kirugna szerintem


meg kéne tudnod hogy mi nem jön be neki és kicsit olyanná kéne vállni:) hogy ne akarjon megszerezni

56. kissa18 (válaszként erre: 50. - Gagababi)
2009. szept. 13. 16:50
Van párom és nagyon imádom, ezt a nagyfőnök is tudja, mert beszélgettünk már ilyenekről amikor a többiek is ott voltak. Mindenki elmondta, hogy mi újság. Volt, aki most válik, volt akinek új pasija van, én meg mondtam, hogy már lassan 5 éve imádjuk egymást a párommal. Még mondta is a főnök, hogy mennyire irigyel, mert ő egy ideje egyedül van és mindig csak futó kalandokba botlik, akik csak a pénzére hajtanak.
55. kissa18 (válaszként erre: 51. - D3c6e89fee)
2009. szept. 13. 16:45
Nem igazán volt előzmény. Ő ugyanis elég laza és közvetlen mindenkivel.
54. 89b99f816e (válaszként erre: 53. - 89b99f816e)
2009. szept. 13. 16:05
Bár jogot sértő (ugyanúgy az is, amit ő csinál..). de én magamnál tartanék egy diktafont. Sosem lehet tudni, hogy az a hangfelvétel mikor lesz kulcsfontosságú...
53. 89b99f816e (válaszként erre: 52. - 89b99f816e)
2009. szept. 13. 16:02
Bocs a helyesírási hibákért, gyorsan körmölök :)
52. 89b99f816e (válaszként erre: 21. - Kissa18)
2009. szept. 13. 16:01
Szerintem első körben ne az legyen a megoldás, hogy felmondasz! Nehogy már egy köcsög szatír miatt kelljen a mai szar világban feladnod egy állást! Állj a sarkadra, és ha legközelebb bármi ilyen próbálkozása van, tudatosítsd vele, hogy ezt gyorsan hagyja abba!! Mit tehet? Max. kirúg, de akkor meg megszabadulsz legalább tőle. De ha nem muszáj lépned a m.helyedről, akkor ne tedd! Eygszerűen értesd meg vele, hogy nem az lesz, amit ő akar! Munka szempontból a főnököd, de egyéb kívánságait nem bagy köteles teljesíteni. Nem tudom, h jó ötlet-e a feljelentés..Ha tovább csinálja, akkor esetleg megmondhatod neki, hogy ha nem fejezi be, akkor annak kovetkezményei lesznek. Én a helyedben nem félnék, kiállnék keményen magamért! Ne hagyd magad megfélemlíteni!
51. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Kissa18)
2009. szept. 13. 12:56
Úristen ez nagyon durva, de amúgy ennek az egésznek volt valami előzménye??
50. Gagababi (válaszként erre: 45. - Kissa18)
2009. szept. 13. 12:32

Mivel ő nagy főnök, akkor nyílván neked kell másik állás után nézni. Ha ez a muksó a fejébe vette, hogy megszerez, akkor nem fog találni mást, illetve nem keres mást. Akkor mi más választásod lesz? Vagy mond el neki tök frankón,hogy te itt akarsz dolgozni, anélkül, hogy bármi legyen köztetek. Aztán kérdezz rá, hogy megoldható-e így, mert ha nem, akkor búcsút mondasz.

Érdemes megvárni a novembert, ha addig nem találkozol vele, és akkor majd meglátod.


Mindenesetre én a főnöködből bármit kinézek..még azt is, hogy kirúg.. de azt is látom, hogy te abban reménykedsz, hogy magától megoldódik a dolog azzal, hogy talál magának egy másik célpontot. Legyen így, keress neki egyet:) Vagy mond azt,hogy megtaláltad a nagy őt..van párod amúgy? Mert akkor a főnök elmehet a sunyiba élből.

49. andi6020 (válaszként erre: 47. - Kissa18)
2009. szept. 13. 12:32
Én biztos nem mondenék fel. Nehogymár egy ilyen kis *aszfej miatt kelljen más munkát keresni. Egyszer csak megunja, és keres könnyebb prédát!!!
2009. szept. 13. 12:30

Szia!

Velem megtörtént hasonló! De szerencsésebb voltam, mert a főnököm nem volt durva és erőszakos, inkább szerelmet vallott... Bár ez nem tette kellemesebbé a helyzetet, csak könnyebb volt kezelni...


Kis cég, főnököm a tulaj, egyetlen iroda, néhány alkalmazott... A főnök szintén szuper, mint FŐNÖK, a munka is jó volt, a légkör családias...


A főnököm kocsijában ültünk, és nem az iroda felé vette az irányt, hanem ki a városból és valami kietlen helyen megállt, meg akart csókolni, és közölte, hogy ő szeret engem és ajánlatot tett, hogy menjünk el együtt nyaralni külföldre! Akkor nem pánikoltam be (szerencsére), hanem megmondtam neki, hogy ez lehetetlen és ő is nagyon jól tudja az okait: nála feleség, gyerekek - bár már felnőttek, én együtt éltem a mostani férjemmel. Azt nem hoztam szóba, hogy ráadásul nem is tetszik, mint férfi, és öreg is hozzám... :-) Így nem bántottam meg, csak reálisan rávilágítottam a dolgokra.

Akkor annyit tettem a nemleges válaszon kívül, hogy szóltam az egyik kolléganőmnek, akiben megbíztam, hogy legalább 1 valaki tudja a cégnél, és így meg tudtuk oldani, hogy ne kelljen kettesben maradnom a főnökkel pl. túlóra esetén.

Párszor még szóba hozta (többek között egy üzleti úton, szállodában, hasonló körülmények között, mint nálad), aztán vagy észhez tért, vagy elfogadta a döntésemet!

Azóta már nem dolgozom ott, és a döntésemhez, azt hiszem, az eset is hozzájárult!


Már többször is belegondoltam, és ijesztő, hogy milyen kiszolgáltatott az ember! A szitu pedig olyan volt, hogy nagyon rosszul járhattam volna! :-(


A helyedben, ha tényleg olyan jó az a munkahely, én is megvárnám a következő találkozót és beszélnék vele, de közben keresgélnék új helyet, és ha továbbra is zaklatna, tuti felmondanék! Egy munkahely sem ér annyit, hogy hagyjam magam kihasználni, pláne, hogy kitegyem magam a veszélynek, hogy a főnököm bármikor letámadhat!:-(

47. kissa18 (válaszként erre: 46. - Porcicus)
2009. szept. 13. 11:50
Nincs felettese a főnökömnek, ő a legnagyobb góré a cégnél, ő a tulajdonos, ő nem mehet el.
46. porcicus (válaszként erre: 1. - Kissa18)
2009. szept. 13. 11:48
Egyszerűen szexuális zaklatás vádjával jelenteni kell a cégnél, perrel is lehet fenyegetni. Ez elég gáz h nem ez jutott egyből az eszedbe, hanem h Te hagyod ott a mhelyed. Inkább neki kéne, nem?
45. kissa18 (válaszként erre: 43. - Gagababi)
2009. szept. 13. 11:39

Ezt már megtaláltam, szeretek itt lenni, olyanok vagyunk, mint egy nagy család. A munkatársaim egyben a barátaim is. Én keresgéljek másik állást egy bunkó miatt? Ő meg éli tovább az életét gondtalanul? Igen, lehet hogy találok másik munkahelyet, de lehet, hogy nem.

Ha felmondanék, nagyon nehéz hetek, talán hónapok várnak rám. Lehet, hogy várok novemberig (a köv.találkozásunkig), hátha addigra talál magának más célpontot

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook