Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetnék, hogy megmentsem a kapcsolatunkat? fórum

Mit tehetnék, hogy megmentsem a kapcsolatunkat? (beszélgetős fórum)


1 2
21. yousei
2011. nov. 8. 20:41

Elengedem (ez bután hangzik) bulizni, csak hogy velem nem akar lenni :( nekem ez jön le. Menjen. Én is megyek. De ez így hol együttélés? Egymás mellett élünk már így lassan. De ezt nem értem... ha neki sem jó így, akkor mit akar, mert változtatni nem tudj, hogyan lehetne. Mindegy. Ez az én részemről a felelősség áthárítása.

Kőbányán élek. Semmi sincsen itthon a cukrászkodáshoz. Még egy nyújtófa sem :S

2011. nov. 8. 20:41

Szerintem meg pont olyan esetről van szó, amikor a srác szimplán nem bírja a hónapok óta tartó depit. Nem ő az egyetlen, aki ezzel így van. Ellenben én mégis úgy érzem, hogy a maga módján korrektül intézte a mondandóját, nem beszélt mellé, és röhögjetek ki, de úgy érzem, hogy tényleg szereti ezt a lányt, csak rohadtul elege van a letargiából. Sőt, nem így érzem, hanem biztos vagyok benne. A topic-indítón csak az segítene, amit ő maga is igen élesen lát, ha visszanyerné az önbizalmát, és ehhez bizony kell a meló.

Yousei, lökd félre a sötét gondolataidat (ez nem annyira nehéz, mint amennyire mindenki hiszi), és kapd a várost a lábad alá, ha kell, az összes cukrászdába kopogj be, de szigorúan jókedvűen(!), és ha nemet mondanak, akkor jöhet a következő cím. Be fogod vonzani hamarosan a megérdemelt munkát...

19. e705905164 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. nov. 8. 20:29
beszéljétek meg, ha nem megy ne erőltesd,abból amit leírtál már nem kapcsolat
18. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 15. - Yousei)
2011. nov. 8. 20:17
Akkor ezek a hétköznapok nem szürkék,hiszen nem vagytok folyton együtt,és unatkoztok..
17. 91d4989ab9 (válaszként erre: 13. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:52

és hol élsz te? kezdj el maszekba sütni tortákat meg sütiket aztán majd csinálhatsz egy kis vállalkozást stb:d


amugy meg te se akarnál egy unott dinnyével élni ugyhogy értsd meg a pasidat és tényleg legyél vidám meg pörgős és ne depizz


ha ilyen lennél tuti hogy szivesebben lenne veled, buli meg sokféle van, ha haverokkal elmegy ide oda az még nem biztos hogy rossz a kapcsinak

16. yousei
2011. nov. 8. 18:49
Köszönöm az eddigi segítségeket. Most mennem kell, de fél kilenc körül visszajövök!
15. yousei (válaszként erre: 14. - Bbrigi8822)
2011. nov. 8. 18:49
Most edzeni jár heti háromszor. Valamikor átmegy barátaihoz. Én is. Járok edzeni én is. Igyekszem úgy összehozni, hogy azért egy-két délutánon együtt legyünk.
14. bbrigi8822 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:46

Szia!

A különköltözést egyáltalán nem javaslom, mert az óriási visszalépés egy kapcsolatban és nem megoldás.

Azt írtad, hogy ki akar mozdulni a szürke hétköznapokból. Szóval akkor lehet, hogy csak általános rosszkedv uralkodik rajta a monotonitás miatt. És mivel pasi, ez rajtad csattan. (tapasztalat)

Amúgy szokott valahova eljárni kikapcsolódni? És te?

Szerintem beszéljétek meg, hogy ok, mindenkinek legyen egy szabad estéje, ő elmegy a haverjaival, te kimozdulsz a barátnőiddel. Nálunk ez bevált. Azóta néhány havonta, vagy ahogy kijön, tartunk ilyen csajos, pasis estéket, és ráadásul egy csomó helyre eljutottunk együtt is.

13. yousei (válaszként erre: 12. - 91d4989ab9)
2011. nov. 8. 18:46
Elvileg cukrász vagyok, érettségim van. Bármi jó lenne.
12. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:45
mihez értesz milyen munkát keresel?
11. yousei (válaszként erre: 7. - Nana06)
2011. nov. 8. 18:44

Igyekszem, ami tőlem telik!

De most ezzel elémállt, hogy külön elmegy bulizni (nem jár gyakran, én meg pláne nem), hogy kimozduljon a szürke hétköznapokból. Meg hogy elszürkült a kapcsolatunk :( Nem tudom, hogyan lehetne feldobni :(

10. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:43
Ha vannak barátaid, járj el Te is bulizni velük .... csinál olyan dolgokat, amik feltöltenek, örömöt okoznak Neked ..... és ne kapaszkodj a pasiba .....
2011. nov. 8. 18:43
megszoksz vagy megszöksz
8. nana06 (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:41
szerintem neked is jót tenne, ha elkezdenéd olvasgatni csernus nő című könyvét :) nekem nagyon sokat segített :)
7. nana06 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:39

Az írásodból azt látom, hogy leginkább az bánt, hogy a kapcsolatotok megromlott...amit teljesen megértek...szerintem mikor hazajön a párod, menj oda hozzá, öleld meg, bújj hozzá :) szerintem ő is örülne neki..ő is igényli sztem, csak hát pasiból van....ők ezt nem mondják ki...de sztem ezt párszor megcsinálod, meg mikor hazajön akkor legyen jó kedved, próbálj beszélgetni vele, hogy milyen volt a napja, hogy érzi magát, próbáld elmesélni hogy te mit csináltál...sztem ilyesmi kellene, hogy egy kicsit beszélgessetek többet mint eddig, meg hogy érezze hogy te ugyan úgy szereted :)

meglátod lelkileg egy kicsit összeszeded magad, és máris lesz munkád is :)

2011. nov. 8. 18:38

Hogy először béküljek magammal. Eléggé értéktelennek érzem magamat. Semmi nem jött össze eddig, amibe belekezdtem :(

lassan két éve leszünk együtt. Mondta, hogy ha nem szeretne, már elküldött volna, és ebben biztos van igazság, mert olyan személyiségű.

5. yousei (válaszként erre: 2. - Cbe6ba1fa9)
2011. nov. 8. 18:37
Utóbbi időben nem igazán vagyok boldog. Elhidegültünk egymástól. Volt egy nagy beszélgetésünk, hogy akkor legyen vége, de mondta, hogy adjunk még egy esélyt, mert szeret engem. Utóbbi időben eléggé befordult voltam, és ebből lett neki elege, ezt mondta. Azt is hozzátette, hogy rajtam múlik a kapcsolatunk Ha nem leszek negatív, jókedvű lesz és életvidám, akkor minden működni fog. És hogy egyedül tegyem meg, mert nagyon függök tőle :( ami valahol igaz :(
4. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:36

Mióta vagytok együtt?

Ülj le vele és próbáljátok megbeszélni ..... mit éreztek egymás iránt, mit gondoltok milyen a mostani kapcsolatotok, hogyan tervezitek a folytatást ..... stb. Ha ő nem partner a beszélgetésben vagy a változtatásban, akkor szerintem gondolkodj el, tényleg erre a pasira van-e szükséged .....

2011. nov. 8. 18:33
Jaj, ezt át tudom érezni.. Én is jártam így pasival, sajnos nekünk a különköltözés sem segített. Pedig akkor munkám is volt. Mit szeretnél dolgozni? Látom pesti vagy, ott is ennyire reménytelen? Pedig ha lenne egy jó munkád biztos könnyebb lenne, bármerre is szeretnél lépni.
2. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. nov. 8. 18:32
Kerdezd meg, hogy mi bantja? Miert nem boldog jelenleg? Te egyebkent mennyire erzed magad boldognak a kapcsolatotokban?
2011. nov. 8. 18:29

Sziasztok

Nagyon el vagyok keseredve :'( Nincsen munkahelyem, s a párommal is megromlott a kapcsolatunk. Munkát nem találok:( A barátom meg most ilyennel állt elő, hogy majd külön is elmegy bulizni, hogy kimozduljon a szürke hétköznapokból. De velem nem jön sehova :( Most is beszéltem vele, hogy akkor hogyan dobjuk fel a szürke hétköznapokat, erre mondta, hogy nem tudja. Meg szeretném menteni a kapcsolatunkat, de nem látnám, hogy ő igyekezne. Hazajön meló után, a kérdéseimre válaszol 1-2 szóban, és ennyi a beszélgetésünk az utóbbi pár hétben. Nem tudom, mitévő legyek. Már az is eszembe jutott, hogy hazaköltözöm anyumékhoz, és akkor megint csak heti 2-3-szor találkoznánk, és megint örülnénk egymásnak, úgy, mint régen. Erre mondta, hogy az nem megoldás. Mit csináljak? Ráadásul az is, hogy nem találok munkát... ez a kettő így sok.:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook