Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Párom barátjáért vagyok oda.. :(( fórum

Mit tegyek? Párom barátjáért vagyok oda.. :(( (beszélgetős fórum)


1 2
2015. dec. 29. 09:26

Az ismeretlen mindig vonzóbb, mint a biztos pont. Lehet, hogy átmenetileg jó lesz B., de idővel derül ki, hogy B. valóban jobb-e, mint P. Persze lehet ugyanolyan, jobb, vagy rosszabb.


(Egy kalandozó nyilas tudja :))

2015. dec. 29. 09:25
szakits tisztessegesen... vagy ... C.
3. Tuksika (válaszként erre: 1. - TitkositottInfo)
2015. dec. 29. 09:22
Van értelme úgy együtt lennetek a pároddal, hogy csak "elvagytok", míg a másik srácba meg bele vagy esve? Augusztus óta nem sok idő telt el, szóval még nem késő kilépned, ha szeretnél a másik sráccal lenni. Persze ne fuss rögtön a karjaiba, nehogy (nagyon) megbántsd a jelenlegi párod... Azt viszont mindenképp tisztáznod kellene vele (B-vel) hogy ő is ugyanúgy érez-e, nehogy a végén két szék közül a pad alá ess. :)
2015. dec. 29. 09:20
Lépj! P-t dobd, B-nek ugorj a nyakába!
2015. dec. 29. 09:14

Sziasztok!

Olyan reménytelen helyzetben vagyok, hogy az valami hihetetlen.

Legyen Párom - P -, és barátja B.

Szóval év elején B-nek nagyon megtetszettem, közeledett is hozzám, de akkor sajnos épp egy 4 éves kapcsolatból lábaltam ki, és nem tudtam ismerkedni még. Igaz, nagyon tetszett már akkor is, külsőleg is és első benyomásra belsőleg is.. De sajnos főleg az én "hibámból" abbamaradtak a beszélgetések vele valahogy..

Később, tavasszal, a barátja kezdett el közeledni. Nagyon nehezen ismerkedtem vele, de aztán valamiért mégis. És úgy történt minden, mint egy csettintés. Egyről a kettőre. Augusztus óta együtt vagyunk. Alapból minden rendben, elvagyunk, bár sokat marjuk egymást apróságokon. Elmondtam neki a nyáron, hogy hogy vagyok B-vel, de azt mondta, nem baj, majd ebből is kilábalunk.

Viszont, ami nagyon fáj.. Odavagyok B-ért. Ha meglátom elkap az "összeszorultagyomrom" érzés. Nézegetem mindig, merre jár, kíváncsiskodom, hogy mi van vele, keresem az alkalmat, hogy láthassam, beszélhessünk..

Tudom, hogy neki is tetszem, mert látszik, érződik a viselkedésén, már amennyire lehet, a hármas programok ideje alatt. Volt, hogy elmentünk enni hárman, P mellettem, B velem szemben, és forrt a levegő - B és köztem..

Hatalmas bajban vagyok, nem tudom, mitévő legyek.. Az lenne a legjobb, ha mindkettőjüktől elszakadnék? Fáj.. Az exem óta B az, akiért odavagyok.. :((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook