Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? fórum

Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. okt. 28. 21:19

ja,még mielőtt félreértés lenne belőle,úgy értettem,hogy Neked,leonito,nyiláván nagyobb az élettapasztalatod,mint nekem,mert több ideje élsz,mint én,de attól még Neked sem lehet akkora élettapasztalatod,mint egy 80 évesnek,mondjuk.:)

de amugy sztem butaság így általáánosítani,hogy kinek van nagyon élettapasztalata,kor szerint,mert mondjuk,akinek minden az ölébe hull,apu vállalkozása,szépség,jól kereső férj/feleség,azt nyilván nem lehet összehasonlítani egy olyannal,akinek mindent meg kellett tapasztalnia,amig fel nem ért a ranglétra csúcsára.

de ha nem jól gondolom szóljatok,ez is csak egy vélemény:)

107. 6f773a273c (válaszként erre: 90. - 263d7f38d1)
2009. okt. 28. 20:30
csak nem biztos hogy ezt az időt kivárja vele együtt élete szerelme is,aki azért hagyta el,mert egy ilyen "kiélős" éjszakán a pasija megcsalta...
106. 6f773a273c (válaszként erre: 67. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 20:25

nem azért,de akkor mikor férfi a fiú?akkor még csak 18 évesen gyerek az a fiú??akkor mért iszik,cigizik,és drogozik a legtöbb??mert gyerek?ha valaki gyerek,akkor nem kell felelősséget vállalni,nyilván,akkor nem kell inni,cigizni,drogozni.amint férfi az az ember már lehet.akkor hogy is van ez?mért iszik már most,ha még csak FIÚ?mért nem FÉRFI,ha már iszik?egy kis fogalomzavar,de azért érdekelne ez is.és én még csak 18 vagyok, a párom is,Ő mégis férfi.nem azért,mert nem jár bulizni.azért mert van a barátaival,szokott sörözni,de ugyanakkor előtérbe helyezi a velem való kapcsolatát,és felnőttként viselkedik.

amúgy abban egyetértek,hogy egyik kutya ,másik eb ,ebben az ügyben,mert a lány meg ütött.:)

105. 6f773a273c (válaszként erre: 55. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 20:16

"A lány segítséget kért és mutattam neki egy utat"


-->ha Te megteszed,akkor én is megteszem,ha nem haragszol:)

104. 6f773a273c (válaszként erre: 53. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 20:15

szia!

úgy értettem a discot valaki vagy szereti vagy nem.nem várhatod el mindenkitől,hogy szeresse,mint ahogy én sem várom el senkitől sem ,hogy ne szeresse.leírtam,hogy szerintem hülyeség ,de a szerintem szót talán jobban ki kellett volna hangsúlyoznom.igen,szerintem hülyeség,ha valaki csak így tud szórakozni.igen,én más lehetőségeket is tudok a szórakozásra.és igen,nekem nem tartozik a szórakozás témakörbe a disco.mert nem vagyok bulizós típus.nem azért,mert hülye vagyok,agyilag zokni,vagy retardált.hanem azért,mert nem vagyok anniyra nyílt,társasági ember,é máshogy is letudom magam foglalni.jobban szórakoztat egy telefonozás a barátnőmmel,vagy a barátommal való együttlét,mint a hangos zenére való hullarészeg fenék-risza.(persze,tudomnem csak ilyen felszínes discózás létezik,ne általánosítsak,stb,nem ,nem általánosítok,nyilván nem minden discózó ilyen,de lássuk be,a többsége ilyen)

18 évesen bárkinek lehet élettapasztalata,ne mond nekem,hogy 31 évesen annyira sokkal több van Neked:).persze lehet,nemismerem a családi hátteredet.

a tanácsadás dologról meg annyit,hogy de igenis adok tanácsot,mert a lány azért jöütt hogy tanácsot kérjen,és mivel ez egy fórum,ahol mindenki a saját gondolatát mondja el,hát ne haragudj ha én is elmondom.majd Ő eldönti,hogy elfogadja e,vagy sem a tanácsomat.

további szép napot!:)

2009. okt. 28. 18:41
Én sem bosszankodom..de nem is vitázom tovább. Eldöntöttétek, hogy itt egy szegény szenvedő hősszerelmes lány és egy gonosz, csaló, iszákos galád fiú a két főszereplő, és már akkor sem hinnétek , hogy ez nem ilyen fekete meg fehér, ha maga a fórumnyitó mondaná, hogy különben milyen rendes pasija van. Amíg így gondolkoztok szerintem nehéz életetek lesz, ami a párkapcsolatot illeti. De az ember változik:)
102. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 101. - Vekvik)
2009. okt. 28. 18:06
Nem bosszankodom. Kedvtevésből fórumozok:)
101. vekvik (válaszként erre: 100. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 16:35

Hmm Van benne ráció, abban amit írsz. Eddig csendben olvastam a hozzászólásokat.

Engem is becsaptak egyszer és úgy érzem tanultam belőle. És mint azt fórumnyitás körül írtam a mostani párom esetében néha ő szorongat egy kicsit de azért imádom.

És valóban vicces mikor egy 20 éves azt mondja, hogy ő már mennyit megélt... na nee... Ez olyan emós hozzászólás egy kicsit:D

Én is sok mindent megéltem a csekély 25 évem során, de még én se annyit mint egy 30 éves sőőőőt annyit se mint egy 26 éves, hisz 25 vagyok...

Mindenesetre nem érdemes ezen vitázni. Véleménye mindenkinek lehet

Ne bosszankodj:)

2009. okt. 28. 15:42

Sziasztok!


Úgy látom, hogy vannak felnőttek: Zitty és Milla.


És itt van Gabriella és BRED. Ők nem nőttek fe. A sorokat olvasva látszik, hogy fogalmuk sincsen róla, mit is mondanak mások, csak a saját sértéseikkel azonosultak a történetben. És mivel az életben sem, így a történetben sem a valóságot, csak a saját sértettségüket látják. És azért nem lehet őket meggyőzni, mert azonosultak vele. Ők áldozatok. Ha belátnák, hogy a lány is tehet róla, hogy így alakult, akkor saját kudarcukkal kéne szembe nézniük. Nem ismerem egyiküket sem, de nagyon keserű lehet az életük, vagy volt nem rég. És természetesen ezért mások a hibásak. El kell mindenkit keserítenem. Az a nő, aki mondjuk már vagy 4 tartós kapcsolatban élt és mindig átverték, az hárít. Ugyan is, ha valami ilyen sokszor megtörténik, azért nem a szemét férfiak, vagy ellenkező esetben nők a felelősök, hanem mi magunk. Csak marha nehéz beismerni, hogy mi is hibázhatunk és hibázunk is. Aki nem ismeri be soha nem tanul és így éli le az életét. És ha valaki megkérdezi az ilyen embert, hogy miért ilyen keserves az életed mit mond? Azért, mert... és itt felsorol egy rakás külső tényezőt amiről ő nem tehet. És már meg is van az áldozat.


Nem tudom, ki hogyan van vele, de én nyertes szeretek lenni és, ha választanom kell, az leszek. Igaz, hogy az a nehezebb út ám.


Olyanokat írtatok már, hogy a fiú vedel, részegeskedik a haverjaival. Mert egy este berúgott. Bár ez lenne az embernek a legnagyobb bűne az életben. Jahh. És ha valaki kórházban dolgozik, mert mintha valaki említette volna. Az azért lát olyan sok beteg embert ott, mert a kórházban a beteg emberek fekszenek és halnak meg. Az egészségesek az utcán vannak. Az autószervizben is csak rossz kocsik vannak. Ennyit a kiből lesz rákos, meg a meg lehet nézniből. Ja igen. Valaki írta azt is, kemény 23 évvel a háta mögött, hogy több dolgot megélt már, mint egy 30, 40 éves. Sajnos ez pusztán matematikailag is lehetetlen, de honnan veszi a bátorságot az illető. Honnan is tudja, min ment már keresztül egy 30-40 éves. Természetesen sehonnan, gőze sincsen, mert azt bizony csak egy 30, 40 éves tudhatja.


De ha valaki azt hiszi, hogy én most sértegettem, sajnálom. Azért váltanak ki dühöt a szavaim az illetőből, mert igazak. Ha nem váltana ki dühöt, nyilván nem írt volna arrogáns hozzászólást.

99. GabryELLA18 (válaszként erre: 98. - 263d7f38d1)
2009. okt. 28. 15:13
:'(
2009. okt. 28. 15:09

46 éves volt.

Én is még csak 22 vagyok és nincs anyukám. És egy olyan betegségben halt meg amiről nem tehetett! Nem volt alkohol, nem volt kábszer, nem volt cigi! Semmi.

97. GabryELLA18 (válaszként erre: 94. - 263d7f38d1)
2009. okt. 28. 15:07
:'( Őszinte részvétem! :( Nagyon sajnálom!
2009. okt. 28. 15:07
Eltértem a témától ne haragudjatok, csak le akartam írni, hogy a daganatos megbetegedések statisztikáival nagyon is tisztában vagyok, szinte a saját bőrömön tapasztaltam, minden nap ott voltam az anyukám mellett.
2009. okt. 28. 15:06
Én nem iszom,nem dohányzom,nem kábítószerezek.És mindig így választottam magam mellé párt.Amíg megtehetem,hogy válogassak addig megteszem és nem kötöm magam le egy olyannal aki nem megfelelő az elvárásaimnak.Nem hiszem,hogy csak úgy érezheti jól magát egy fiatal,hogy mérgezi magát....
94. 263d7f38d1 (válaszként erre: 92. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 28. 15:06

Az én édesanyám pár hónapja halt meg daganatos megbetegedésben.

Tüdődaganata volt úgy, hogy soha életében nem dohányzott, alkoholt pedig nagyon ritkán fogyasztott. Példás feleség és csodálatos anya volt és rettenetesen hiányzik, minden nap sírok érte.

És egy ilyen embernek kell meghalnia??????

93. GabryELLA18 (válaszként erre: 85. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 15:02
Valószínű nem a megismerkedésüktől ilyen a srác.Ezért is tudja szeretni,annak ellenére,hogy ilyen lett-így viselkedik vele.Ha valakit nagyon szeretek,mentegetem magamban,hogy majd lesz ez jobb is,megváltozik stb..
92. ab4b6bc17d (válaszként erre: 90. - 263d7f38d1)
2009. okt. 28. 14:59
Ne is legyen! De sajnos, nem csak a statisztika mutatja, hogy mennyi a daganatos beteg. Mindegyikük anamnézisében szerepel az alkohol, a dohányzás... és hidd el nekem, minden nap műtenek legalább két rákos embert - és ez egy kórházon belül csak a sebészet.
91. ab4b6bc17d (válaszként erre: 82. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:57

Amúgy meg, nem veszitek észre a lány storyjából, hogy ez a fiú rendszeresítette a haverjaival való bulizást? Értitek, nem az a lényeg, hogy találkozik velük, hanem az, hogy sokkal inkább velük van most már, mint sweettel!

Mégis mit csináljon ilyen helyzetben a lány? Várja ölbe tett kézzel, hogy majd csak talán haza/vagy hozzácsámborog a pasi valamikor? Ez pont olyan, mint a viccben a számháború győztese!

90. 263d7f38d1 (válaszként erre: 86. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 28. 14:56

Attól hogy fiatalkorban kiélik magukat, még nem kapnak rákot! Néhány görbe estétől nem lesznek alkoholisták és májbetegek!

Mindenkinek az életében eljön az a pont hogy azt mondja, most már meg akarok komolyodni. Eddig bulizni, szórakozni akartam, most már családot, gyereket akarok.

Mindenki megkomolyodik egyzser. Még ha nem is mindenki, akkor sem biztos, hogy azokból rákos ember lesz.

89. ab4b6bc17d (válaszként erre: 82. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:54
Egyetértek, kellenek. De nem ahellyett a szeméy helyett, akit szeretünk. Ha a barát lesz a fontosabb, ha az egyik fél velük érzi jobban magát, akkor annak a kapcsolatnak már lőttek!
88. c95c921ae7 (válaszként erre: 83. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 14:53
Igen..az volt csúnya dolog. Én hazamentem volna, méltóságomat megtartva. (nem rohanok hozzá, pofozkodok és hisztizek) Másnap pedig a srác kijózanodva jöhetett volna egy kicsit "kuncsorogni":)Ez jobb megoldás szerintem.
87. 263d7f38d1 (válaszként erre: 85. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:53
Egyetértek!
86. ab4b6bc17d (válaszként erre: 67. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 14:52

Miért, ki mondta, hogy deviáns a viselkedése? Én az alkoholról beszéltem, mint - most enyhén fogalmazok - rossz szokásról, ha elmennek a mai fiatalok szórakozni.

Férfi-vagy fiú: ebben egyetértünk. Ez a fiú még nem férfi, inkább tinédzser. Messze van még a férfikortól.

A lány inkább felnőtt nő, még akkor is, ha felpofozta ezt a fiút. Megérdemelte, mert palira vette a nőt és nem bánt vele tisztességesen.


Ezek az ittas-dohányos 30 éves fiatalok 40 éves korukra a kórházban végzik... jól kiélik magukat, mi? Az ital tönkrevágja a szervezetüket, aztán majd csodálkoznak, ha különféle rákot kapnak. Nem lesz már idejük boldog családi életet élni. Leköti őket a kemoterápia. Kicsit eltértem én is, de szakmából kifolyólag ezt látom ebben a nagyon nagy "élem az életem"-ben, "kiélem magam"-ban. Persze, az ő dolguk. Csak aztán meg siránkoznak, hogy miért pont velem?



No, lényeg a lényeg, én azt látom, hogy te szubjektíven véded a fiúkát, én meg mint nő viszonyulok ehhez az egészhez. Természetes, hogy eltérnek a véleményeink, de ez nem is baj.

85. c95c921ae7 (válaszként erre: 81. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 14:50
Akkoe ez már csak általánosítás. Ha ez egy csalfa iszákos tróger lenne, nem lennének együtt-gondolom. De eddig jól megvoltak, csak a srác szeret lógni a haverokkal is. Ez nem bűn, nem csúnya dolog, hanem normális emberi igény. Akkor este lehet, hogy ivott, többet mint kellett volna. Ez persze nem jó, de nem írta a lány, hogy ez gyakori lenne. Alkalom adtán pedig el lehet fogadni talán. És azt is, hogy olyankor nem viselkedik valaki úriemberhez méltón. Ha szereti, ennyit elnéz neki.
2009. okt. 28. 14:48

Szabadságra mindig szükség van egy párkapcsolatban, akár 20 éves valaki akár 40.

Ha vannak barátaink, nem kell elfordulni tőlük csak mert van egy párom. Nincs az előírva hogy minden percemet vele töltsem. És ha valaki a párja nélkül megy el valahova a barátaival, azt sem kell mindjárt félreérteni, hogy biztos nincs valami rendben otthon.

Én is úgy vagyok, hogy ha a páromat elhívják valahova és habozik, én küldöm, hadd menjen! Nem akarok falakat emelni köré, ő nem csak az enyém!!

Az előző barátomnak viszont felborult az értékrendje. Minden hétvégén beivott, totálrészegen úgy beszélt velem mint a kutyájával, soha egy szál virágot vagy egy kis ajándékot sem kaptam tőle,a pénzét arra gyűjtötte, hogy legyen miből berúgnia, és akkor is magamra hagyott amikor meghalt a papám, inkább a haverjaival volt és piált szokás szerint.

Kell ez nekem? Rájöttem hogy nem fog értem megváltozni, reménytelenül próbálkozom azzal hogy kicsit jobb útra térítsem. Ráhagytam, szórakozza ki magát, én inkább szakítok vele. Mindkettőnkkel csak jót teszek. Bele tudtam volna halni mert nagyon szerettem de kibírtam és jól tettem!!

83. GabryELLA18 (válaszként erre: 82. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:47
De az viszont megvolt beszélve,hogy fél12kor találkoznak...
82. c95c921ae7 (válaszként erre: 79. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 28. 14:46
Jaj..alapvetően mindkettőnek volt külön programja. Csak a lány barátnője lelépett. Sehol nem láttam leírva, hogy nincsenek együtt is sokat. Csak a srác másokkal(és nem lányokkal) is szeretne lenni-ami tök normális. !!!!!Az már kevésbé, hogy a lány azt írta, neki nincs szüksége másra. Ez nem jó. Mindenkinek kellenek barátok is.
81. GabryELLA18 (válaszként erre: 80. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:46
Mert a mai fiatal(Illetve nem csak a fiataok között van ilyen) srácok ilyenek.Nem mind!Tisztelem a kivételt! :) De a történetből kiderült azért a fiú nem egy kedves,rendes fiúcska...Neked is rosszul esne ha a párod megfeledkezne arról,hogy te is csatlakozni készültél az éjszakához.
80. c95c921ae7 (válaszként erre: 78. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 14:42
de ezeket miért is feltételezed?
79. ab4b6bc17d (válaszként erre: 66. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:38
Miért, mit kéne várnia sweetnek? Várjon amíg barát-barát-barát-barát-barát-barát-barát... és még folytathatnám után sorra kerül valamikor? Ha eszébe jut a fickónak, hogy barátnője is van, nemcsak haverjai?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook