Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy a 9 éves fiam ne pisilje le éjszakánként a wc ülőkét (nem hajtja fel)? fórum

Mit tegyek, hogy a 9 éves fiam ne pisilje le éjszakánként a wc ülőkét (nem hajtja fel)? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. szept. 21. 16:27
Egyébként nem tudom mennyi időre maradnak nálad, talán arra az időre egy kicsit ti is változtathattok a bevett szokásokon. Nem?
2013. szept. 21. 16:25
Éjszakára vigyél be neki kisbilit!:) Aztán ha ő attól nagyobbnak érzi majd magát, hogy abba pisiljen, akkor úgy fogja használni a wc-t, ahogy ti, felnőttek!:)
2013. szept. 21. 16:08
Mindenkepp az uloke fel lesz hajtva ezentul.
2013. szept. 21. 16:03
A kerdes atirodott valaki altal, nem a fiam, fiukent irtam. A parom fiarol van szo.
16. MelisUK (válaszként erre: 14. - Tempest)
2013. szept. 21. 16:00
A tanacsomra az apjuk elmondta neki, h mi az intim torna es hogy csinalja, nem tudni vajon csinalja-e.
2013. szept. 21. 15:57
Nem tudom az anyjuknal is bepisilnek-e, vele nem lehet kommunikalni. Az apjuk nagyon szereti oket, mikor velunk vannak a gyerekek (kb fele idoben itt vannak), akkor maximalisan korulottuk forog a vilag. Az apjuknak buntudata van, hogy otthagyta oket. De lepnije kellett, nem birta tovabb az anyjukkal, a gyerekek is jonb, hogy nem fagyos a hangulat es nem veszekednek allandoan. Probaltak nem a gyerekek elott, de volt, h pl veletlenul a lany latta az anyjat a foldon vergodni es uvolteni idegeben... A kislany 6 evesen mondta az anyjanak akkor, h milyen gyerekes. Anyuka pedig tanito neni maganiskolaban, diakok kedvence, de otthon teljesen mas arcat mutatja.
14. Tempest (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2013. szept. 21. 15:51
Ha ugrálás közben is beszalad olykor, az lehet hogy valamilyen izomgyengeség, az olyan inkontinenciához hasonló probléma nem? Bár tudom, hogy még nagyon fiatal, ez inkább később szokott gond lenni, de egy urológiai vizsgálat lehet hogy nem ártana.
2013. szept. 21. 15:48
Felhajtva kell hagyni az ülőkét éjjelre.
12. MelisUK (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2013. szept. 21. 15:47
Szerintem is gond, de nem tudom mit lehetne tenni. Tobb mint fel evig nem pisilt be a lany, aztan ket egymast koveto ejszaka is, most meg mar 2 honapja megint semmi. Abban remenykedtem, hogy abba marad, de ugy latszik nem. Ha ugralnak a gyerekek, nagyon elemukbe vannak, a lany akkor is beereszt egy kicsit neha. De vagy egy fel eve meg a fiu is ilyen volt.
11. honeywald (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2013. szept. 21. 15:44
ez óriási probléma! és ennek lelki háttere van!
2013. szept. 21. 15:41
Rwndben, igyekszunk akkor annak a wc-nek a tetejet felhajtva hagyni. A parom szerint a nyitott wc azt szimbolizalja, h elmegy a penz a haztol, de csak belemegy. A gond csak az, hogy o is felalomba jar ki ejjelente, szoval o meg le fogja hajtani. :-P
9. andi6020 (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2013. szept. 21. 15:38
Szerintem az ülőke lepisilésnél jóval nagyobb gond a 13 évesed bepisilése.
2013. szept. 21. 15:35
Ennek psziches oka van vajon, a valas, ket helyen eles? Mar azelott is voltak pisi gondok, hogy az apjukkal osszejottem, ok mar elotte 3 eve kulon voltak. Apjuk szerint fiuknal normalis ez a pisiles, nekem errol fogalmam nincs, lany vagyok lany tesoval.
2013. szept. 21. 15:35
Hát hagyjátok felhajtva éjjelre ! akinek meg kell majd lehajtja , lehet , h a gyerek még félig alszik , mikor érzi , h mennie kell , de annál álmosabb , h fel is ébredjen közbe ! A férjem mindjárt 60 évesen is kómába van , mikor " kirobog " pisilni , olyankor azt se tudja hol van , én annak is örülök , h beletalál !
2013. szept. 21. 15:34
Azt hiszem, a bepisilés sokkal nagyobb probléma. Annak kellene utána járni, vagy azzal foglalkozni inkább! Minden rendben a családban?
5. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 2. - 089e41917e)
2013. szept. 21. 15:33
Ezt csinalnam en is... amugy ha az ember ejszaka felkel, vissza is alszik, nem nagyon emlekszik vissza, hiszen felig alszik... ez termeszetes;
4. MelisUK (válaszként erre: 2. - 089e41917e)
2013. szept. 21. 15:31

Mi mindig lehajtjuk, ez a szokas a haznal. Nappal o is lehajtja. Lehuzni neha elfelejti.

A novere, aki 12, most lesz 13, o gyakran elfelejti lehuzni, sot, neha ejjelente meg mindig bepisil. Neha a fiu is, kb 2x egy evben. A lany ennel jobal gyakrabban.

2013. szept. 21. 15:28
Nem minden ejjel tortenik ez, de idokozonkent mintha alvajaro lenne es elfelejti felemelni az uloket, minden csupa pisi utana. Reggel ha elmonjuk neki, nem hiszi el,.ejjel mondva neki visszavalaszol,.de total ertelmetlen dolgokat, mert epp almodik. Szulok elvaltak, uj partner es kistestver van.
2. 089e41917e (válaszként erre: 1. - MelisUK)
2013. szept. 21. 15:25
Hajtástok fel este hogy ne kelljen neki... :)
2013. szept. 21. 15:25
9 éves fiú éjjel nem emeli fel a wc ülõkét, rapisil. Mit lehet tenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook