Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha tetszik egy meleg férfi? fórum

Mit tegyek, ha tetszik egy meleg férfi? (beszélgetős fórum)


2017. júl. 8. 22:34
A másik, hogy említetted, hogy lehetséges, hogy kapcsolatban van. Szerintem nem létezik olyan férfi a világon, aki annyira helyes legyen, hogy a melegségét és a kapcsolatát félrerakva felajánljam neki a hátsó... Ha viszont egy alkalmi szexpartnert szeretnél, nem tudom mennyire etikus egy (talán) kapcsolatban lévő (talán) meleg férfire rámozdulni. DE tegyük hozzá, hogy én ilyen téren nagyon maradi vagyok. :D
2017. júl. 8. 22:30
Magyarul van egy pasi, akit a kérdező nem is ismer, hallásból gondolja, hogy meleg de a kinézetén kívül kb semmit nem tud róla a világon, mert nem is beszélgetnek, most meg azon gondolkozik hogyan tudná rávenni egy sze*re... ha engem kérdeztek ez sosem lenne kapcsolat. Kedves kérdező! Nem tudom hány éves vagy, de valószínűleg tisztában vagy vele, hogy egy párkapcsolat nem így működik, ha megismernéd lehet, hogy egyáltalán nem is tetszene, erre még nem gondoltál? Nem minden a külső, sőt!
40. kissm199p (válaszként erre: 38. - Viva70)
2017. júl. 8. 22:14
Hát nem bármire
2017. júl. 8. 22:13

De,ha látnátok mennyire helyes ,ti is elolvadnátok tőle.Van közös ismerősünk a kollegája,aki szintén meleg.

De,hogy kerüljek hozzá közelebb?

Én is tudok annyit nyújtani neki, akár szexualitás/akár párkapcsolat terén,mint egy férfi

38. viva70 (válaszként erre: 34. - Kissm199p)
2017. júl. 8. 22:11
Most tényleg képes lennél bármire azért a meleg pasiért?
37. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Gyöngy:))
2017. júl. 8. 21:58
Hallani már az esküvői harangokat :)
36. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 34. - Kissm199p)
2017. júl. 8. 21:55
Magyarul lemennél kutyába ezért a kapcsolatért. Szó szerint és átvitt értelemben is.
2017. júl. 8. 21:54
Volt régen egy fickó, hivatalosan forró, mint a Szahara, mégis rászánt egy teljes éjszakát, hogy befűzzön. Nyilván sikertelenül, de akkor is, mennyire hiteltelen egy ilyen ember.
34. kissm199p (válaszként erre: 33. - Cucicsillag)
2017. júl. 8. 21:51

És olyan nem lehet,hogy barinők extrákkal kapcsolat? :)

Elvégre nekem is van olyan lyukam amit,ők használnak

33. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kissm199p)
2017. júl. 8. 21:48

Nezegesd ;)

Szuper barinok lesztek, ha ugy allsz hozza!

Nekem az ex.fodrim meleg, O volt az egyetlen, aki a 82 par cipos kollekciomat vegignezte, allati jol megertettuk egymast :)

32. kissm199p (válaszként erre: 30. - Homern)
2017. júl. 8. 21:42
El,és ő is
31. globus (válaszként erre: 27. - Gyöngy:))
2017. júl. 8. 21:41
Nem, ebben a történetben csak egy kisfiú van. Akit ő férfinek nevez. Korban illik hozzá.
30. homern
2017. júl. 8. 21:40
elmúltál már 18?
29. kissm199p (válaszként erre: 27. - Gyöngy:))
2017. júl. 8. 21:38
Hát nem hiszem. Van két mellem.
28. kissm199p (válaszként erre: 26. - Lonna4)
2017. júl. 8. 21:38
Nem mondthatnám,hogy pasik terén szerncsés vagyok. :(
27. gyöngy:) (válaszként erre: 25. - Kissm199p)
2017. júl. 8. 21:37
Lehet, hogy fiúnak nézett.
26. Lonna4 (válaszként erre: 24. - Gyöngy:))
2017. júl. 8. 21:36
Hát ha forumindito szerencsés csillagzat alatt született úgy a pasi biszex.
2017. júl. 8. 21:36
Volt mellette egymásik nő is. Ő ilyen fullos,picsa volt ő rá meg rá se nézett. De rám meg igen.
24. gyöngy:) (válaszként erre: 12. - Kissm199p)
2017. júl. 8. 21:30

"mosolygott rám meg nézett"


Végre! Ilyet még nem olvastam itt!

2017. júl. 8. 21:28
2 kollegája mondta ,hogy meleg. Bár nem tudom mennyire igaz. De láttam vele sürün beszélgetni egy pasit. A facen is ki van irva,hogy kapcsolatba,és egy pasival meg egy nővel van lefotózva.
2017. júl. 8. 21:26
Ha csak köszönő viszonyban vagytok, honnan tudod biztosan, hogy meleg? Ezt ő annyira felvállalja a külvilág előtt, vagy másoktól hallottad? Mert akár rosszindulatú pletyka is lehet.
2017. júl. 8. 21:24
Én a saját hozzáállásomat tudom csak elmondani, de biszexuális férfival nem kezdenék. Nem azért mert lenézném őket, sőt, több barátom is, aki meleg, vagy biszex, de az én érzelmi világomnak ez sok lenne. Lehet, pont egy pasiért dobna...
2017. júl. 8. 21:23
Nem vagyunk beszélünk egymással,csak köszönő viszonyban vagyunk,látásból ismerjük csak egymást
19. DéBe2012 (válaszként erre: 16. - Spann)
2017. júl. 8. 21:22
Na igen, ez tényleg igaz, van rá sok példa, de nem hinném, hogy egy színlelt kapcsolat boldoggá tehetné a kérdezőt... vagy egyáltalán bárkit. Nem is tudom azok a nők mit éreznek, vagy hogyan fogadják el, vagy egyáltalán tudnak-e róla... Meg ha gyere van, akkor nagy eséllyel biszex, és nem azért sze*el annyit nőkkel, hogy megmaradjon a híre, bár lehet, hogy valaki nagyon eltökélt.
18. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 15. - DéBe2012)
2017. júl. 8. 21:21
Szerencsére egyre többen vannak. Gyanús is, amikor valaki nem kedves...
17. kissm199p (válaszként erre: 15. - DéBe2012)
2017. júl. 8. 21:21
Biszex is lehet
16. spann (válaszként erre: 13. - DéBe2012)
2017. júl. 8. 21:21
A melegeknél előfordul, hogy megnősülnek, főleg, amelyik ad a formaságokra és nem "büszke". Régen is így volt, színleg úgy csináltak, mint aki normális, még gyerekük is született.
2017. júl. 8. 21:19
Ja és valószínűleg nem azért mosolyog rád, mert felkeltetted úgy z érdeklődését, én azt tapasztaltam, hogy a meleg férfiak sokszor figyelmesebbek, érzékenyebbek, és kedvesebbek, mint a nem meleg társaik. Lehet, pont azért vonzó neked, mert különlegesnek érzed, hogy ő így viselkedik.
14. kissm199p (válaszként erre: 10. - 8a65af67ce)
2017. júl. 8. 21:16
De hagyná?
2017. júl. 8. 21:16
Szia! Képzeld, amikor felkerültem az egyetemre, rögtön összebarátkoztam egy pasival, nagyon helyes, rendes, és tisztelettudó volt, bevallom, minél jobban megismertem, és több időt töltöttünk együtt, annál inkább tetszett, és kezdtem rá "férfiként" tekinteni, nem csak barátként. Aztán pár hónap után bevallotta, hogy meleg, és összetört bennem egy világ, mert rájöttem, hogy a sok kedvessége, és bókja egy nagy félreértés volt, és soha semmi nem lehet köztünk. Pár hétig nagyon zavart, és megbántott a dolog, becsapva éreztem magam, de a vonzódás egyre csak alább hagyott minél jobban tudatosult bennem, hogy ő meleg - például más pasikat együtt néztünk meg az utcán, vagy a barátjairól mesélt stb. A vonzódás végül valami nagyon mássá változott, sosem tudnék már férfiként tekinteni rá, inkább olyan nekem, mind a bátyám kb, akit nagyon szeretek, de ez minden. Nem tudom, ezzel tudok-e segíteni, de lehet, hogy az idő számodra is megoldást hoz, főleg ha nem is titkolja a dolgot előtted. Mert valljuk be elég kiábrándító tud lenni, ha a kiszemelt pasi hamarabb fixíroz és másik pasit az utcán, mint te. Olyan ötlet meg véletlenül se jusson az eszedbe, hogy esetleg megváltoztathatod a szexuális beállítottságát, még ha valahogy rá is vehetnéd, hogy legyen valami köztetek, maximum egyszeri alkalom lenne próbaképp - tudom, mert ez a fiú barátom is kavart egy lánnyal, de utána azt mondta, soha többé nem tenne ilyet mert neki nagyon rossz volt. Remélem tudtam segíteni. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook