Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a párom ritkán iszik, de akkor nagyon? fórum

Mit tegyek, ha a párom ritkán iszik, de akkor nagyon? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
22. 8df16b904f (válaszként erre: 21. - Cinka)
2008. febr. 1. 05:10

:-))))))

Van még fent tojás leves ls sárgaborsó leves is . azok is nagyon finomak..... De holnap írok fel még............. Okés??????

21. Cinka (válaszként erre: 20. - 8df16b904f)
2008. febr. 1. 00:25
ide a receptjeiddel :)
20. 8df16b904f (válaszként erre: 18. - Cinka)
2008. jan. 31. 23:03

Örülök nagyon:-)))))

Akkor ügyes vagy nagyon!

Én imádok főzni ez az egyik hobbim:-)

2008. jan. 31. 15:27

Ha jól olvasom, kéthetente jól leissza magát. Nálam ez a gyakori kategória, nem a ritka. Ha rám hallgatsz, azt csinálasz, amit akarsz, Te tudod, mennyit tűrsz, bírsz.

Én már nem lennék ezzel a fazonnal.

18. Cinka (válaszként erre: 13. - 8df16b904f)
2008. jan. 31. 14:43
hú isteni lett a bab... nagyon fini tényleg, pedig én csak konzerv húsból csináltam... maradt még, azt elteszem holnapra, a párom bejelentette, neki jó lesz holnap is :)
17. 8df16b904f (válaszként erre: 15. - Lufi)
2008. jan. 31. 13:12
2éve. de a kötekedése olyan másfél éve van.... nagyon jó az ötlet... Örülök, hogy nektek ez megoldódott. És hogy azóta is boldogok vagytok...
16. iminimi (válaszként erre: 2. - 8df16b904f)
2008. jan. 31. 13:01
Sajnos tapasztalatból írok... Millió esélyt adtam neki a változásra. Mindhiába. A dolog csak rosszabb lett, mert ugyan megpróbálta ritkítani az ivászatot, de mikor mégis belefogott, akkor "megnyertem" az összes elfojtott frusztrációját. A reményeim vége az lett, hogy egyszer annyira bepiált, hogy menekülésszerűen kellett a kisgyerekkel távoznom, sőt, az egyik családtagomat is csúnyán bántalmazta. Az a veszély, hogy BÁRMIKOR megtörténhet, ebből kigyógyulni, ha ilyen rendszeres, nem lehet, csak hihetetlen akaraterővel. És a statisztikák nagyon lesújtóak. Nekem egy olyan évembe került ebből kimászni, hogy azt senkinek sem kívánom. És néha most is rémálmaim vannak.... mikor már azt gondolom, hogy kigyógyultam. Hagyd el! Nagyon nehéz lépés, nagy kihívás, de ne feledd: nincs 40 éved, hogy próbálgasd. Kár erre pazarolni az amúgy is rövid életünket. Találsz jobbat, de addig is egyedül teljesen más ember leszel: nyugodt, sikeres, helyreáll az önbizalmad.... A legjobbakat kívánom Neked... és ne tűrd el, hogy ezt tegyék Veled!
15. lufi (válaszként erre: 2. - 8df16b904f)
2008. jan. 31. 12:23
Ez a fajta italozás már betegség. Ha jól olvastam 2 hetente, az sűrű. Sajnos a párod olyan tipus, hogy ha elkezd inni nem tudja abbahagyni. Az enyém is ilyen volt a kapcsolatunk elején, de egy két hónap elteltével próbált változtatni, egyre kevesebbet fordult elő ilyen baleset. Mióta vagytok együtt? Mi már tíz éve, és ha ő szeret téged megpróbál változtatni. Ha nem, dobd ki. Nálunk fél év alatt rendeződött ez a dolog, egyszer amikor már teljesen besokalltam felvettem videóra hogy milyen gusztustalan tud olyankor lenni, hogy lássa másnap mit művel velem. Ez bejött! Azóta egy évben egyszer iszik és csak 2 sört, attól meg általában szép csöndben elalszik.
14. 8df16b904f (válaszként erre: 11. - 984ff08d0b)
2008. jan. 31. 12:18
Ezt kipróbálom... mármint a hashajtót. :-)))))
13. 8df16b904f (válaszként erre: 10. - Cinka)
2008. jan. 31. 12:17

:-))) De ari, akkor hajrá hozzá! Kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni. Nekem mindig gyorsan elfogy!


Ez az, hogy csak az ígérgetés megy... Csak két sört iszok, többet nem.... Már egy párszor eljátszotta. Pedig szépen elmagyaráztam, majd csúnyán elmagyaráztam .... És még ő van megsértődve....

12. Sirga (válaszként erre: 10. - Cinka)
2008. jan. 31. 12:16
Hasonló, és igen durva tapasztalataim vannak. Sokmindenhez folyamodtam: megesett, hogy a fejére öntöttem a sört a kocsmában, ahol rátaláltam. Sajnos, nekik nagy "törés" kell, hogy változzanak, de - mint tapasztalom - nem lehetetlen! Bár az is igaz, hogy rengeteg kitartás, és borzasztó erős szeretet kell hozzá - mindkét oldalról!
2008. jan. 31. 12:13

Hmmm...erről könnyen leszoktattam :) egy óvatlan pillanatban a sörét félig kiöntöttem, és vízzel helyettesíettem a hiányt...2 ilyen üveg után, meg egy-két pohár viszkivel megtámogatva másnap-harmad és negyednap olyan hasmarsa volt, hogy azóta nem iszik ritkán sem komolyan :))) de a következő lépésem a guttalax belecseppentése lett volna, tehát jobb is, hogy nem ivott többet :DDD


meg neki a vnya is magas...egy hétig utána 180 körül volt, hát elég szarul érezte magát ahhoz, hogy ne igyon többet...


Amúgy akkor belémkötött, olyan részeg volt, hogy nyakonöntött alvás közben egy pohár vízzel, mert ő úgy döntött, hogy haragszik rám...én meg kizártam, persze azt nem tudta, hogy csak megforgattam a kulcsot a zárban, de nem csuktam be, így egy darabig szentül hitte, hogy zárva az ajtó :))) Azért muris volt, még akkor is röhögtem, persze törtem a fejem a visszavágón, de az utána jövő héten letettem róla, eleget szenvedett akkor :P

10. Cinka
2008. jan. 31. 12:07

Nekem az exem dettó ilyen volt, és az a tapasztalatom, az ilyesmi az évek során elfajul és lerakódik a sok keserűség! Vagy változtat a pasi vagy ott kell hagyni! Bár az ilyen pasik sosem változnak meg, csak ígérgetik...

ja Niki a te chilis bab receptedet főzöm ma ebédre :)

9. otis
2008. jan. 31. 12:06

Hasonló helyzetben voltam már. Józanul fűt-fát megígért, aztán, ha "buli" volt, nem ismerte a határokat. Tűrtem-tűrtem...

Aztán eljárt a keze.

Alig tudtam elmenekülni előle, évekig rejtőzködtem. Minden közös barátunkat elveszítettem. Minden elérhetőségemet megváltoztattam, titkosítottam.


Most egy másik "ÉN" vagyok. :)

8. e71af41436 (válaszként erre: 4. - 8df16b904f)
2008. jan. 31. 12:02
kedves,az nem ritka.az elég sűrű.és akkor ott valami gond van.és sajnos azért bánt akkor,mert máskor gyáva hozzá. sajnálom hogy ezt át kell élned...:(
2008. jan. 31. 12:02

Szerintem a két hetente egyátalán nem ritka.

Józan állapotában beszélnék vele, hogy vagy ne igyon egyátalán, vagy ne vigye túlzásba, mert hülye lesz tőle, és bánt téged.

Ha meg piszkál és beléd köt, le kell önteni egy vödör jeges vízzel, attól talán magához tér! :)

Ha nem hajlandó változtatni magán, tényleg nem érdemes folytatni, mert még durvábbra is fordulhatnak a dolgok! És így van, ha szeret megteszi érted, ha nem teszi meg, nem szeret igazán!

2008. jan. 31. 12:01

Nekem volt ilyen időszakom,egyszerűen fogtam magam,és eljöttem otthonról.Részeg-kapatos emberrel nem vitázom.Volt,hogy kinn a padon töltöttem az éjszakát,mert nem volt hova mennem,én meg depressziós voltam.Persze ez nyáron történt.

Tanácsot csak annyit tudok neked adni,ha a keze is eljár,és nagyon gyakori,ne engedd tönkretenni az életed!Kutyából nem lesz szalonna.Ne haragudj,ha nyersen fogalmaztm.P,Hanna

2008. jan. 31. 11:59
Ha testileg bánt, ott kell hagyni. Ha csak cseszeget, akkor meg józanul kell megmondani neki, hogy ezt nem viseled jól, és változtasson. Ha nem változtat, ott kell hagyni. Ha szeret, megteszi érted.
2008. jan. 31. 11:58
a ritka ( hát relatív ) kb 2hetente
2008. jan. 31. 11:56

mi a ritkán és mi a nagyon?

az én párom az 5 év alatt egyszer volt berugva.akkor csak szimplán félrebeszélt. :)de bántani akkor sem szokott.

2008. jan. 31. 11:56
Szeretném tudni, hogy mit tennétek. Segíteni szeretnék, de nem tudok épkézláb tanácsokat adni.... hát ha majd most...
2008. jan. 31. 11:54
Mit teszte, ha a párotok ritkán iszik, de akkor nagyon és midig piszkál, meg beléd köt, annak ellenére, hogy te mindent megteszel kettőtökért?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook